Anja Schlosser, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Anja Schlosser

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 CADEMI
 Inge Tennigkeit


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan-jūn 15  Das RheingoldErda deDessau(Theater)D: Antony Hermus; R: A Bücker 
 nov-dec 14  Die FledermausPrinz OrlowskyEssenD: Pouspourikas; R: Mehmert 
 jūn 14  GotterdammerungFlosshildeSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa 
jūl 13  Die Zauberflote2. DameAugsburgD: K Straube; R: Berlet-Scherer 
jūl 13  Die Frau ohne SchattenKinderstimmenEssenD: Soltesz; R: F Berndt 
jūl 13  Die Frau ohne SchattenDienerinnenEssenD: Soltesz; R: F Berndt 
apr-mai 13  Le nozze di FigaroCherubino itEssenD: Märtig; R: Schaaf 
mar-jūn 13  ParsifalStimme aus der HöheEssenD: Soltesz; R: Schloemer 
mar-jūn 13  Parsifal3. Blumenmädchen IIEssenD: Soltesz; R: Schloemer 
mar-jūn 13  Parsifal2. KnappeEssenD: Soltesz; R: Schloemer 
feb-mai 13  Madama ButterflySuzuki itEssenD: Soltesz / Märtig; R: T Knabe 
dec 12-feb 13  Ariadne auf NaxosDryadeEssenD: Soltesz / Perplies; R: Sturminger 
okt 12-mar 13  Die FledermausPrinz OrlowskyEssenD: Soltesz / Perplies / T Rösner; R: Mehmert 
okt 12-jūl 13  Eugene OneginOlga ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
sep 12-mar 13  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
jūl-aug 12  Die Zauberflote2. Dame deSalzburg(Fest)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Jens Daniel Herzog 
jūn 12  SalomePage der Herodias deZurich(Oper)D: Christoph von Dohnányi; R: Bechtolf 
mar-jūn 12  Die WalkureRoßweiße deEssenD: Soltesz; R: Anselm Weber 
feb-mar 12  Eugene OneginOlga ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
dec 11-jūn 12  Le convenienze ed inconvenienze teatraliLuigia itZurich(Oper)D: Carignani; R: Kušej 
nov 11  Die WalkureSiegruneSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
sep 11  La scala di setaLucilla itZurich(Oper)D: Hamar; R: Michieletto 
mai 11  Moses und Aron3. nackte Jungfrau deZurich(Oper)D: Christoph von Dohnányi; R: A Freyer 
apr-mai 11  La traviataFlora itZurich(Oper)D: C Rizzi; R: J Flimm 
apr-jūn 11  Die tote StadtBrigitta deBernD: S Dinić / Keilhack; R: Rech 
okt-nov 10  Die Zauberflote2. DameZurich(Oper)D: Rieder; R: Kušej