Anna Lapkovskaja, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Anna Lapkovskaja

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opera et Concert[Francija, Monako]
 Hilbert


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar 15  ConcertAltBerlin(UDL)D: Barenboim;
 feb-mar 15  LuluEine Theatergardrobiere/Ein Gymnasiast deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
 jan-mai 15  NormaAdalgisa itWiesbadenD: W Humburg; R: Rech 
 okt 14-jan 15  Il barbiere di SivigliaRosina itWiesbadenD: Stiller; R: Dijkema 
 jūl 14  Ariadne auf NaxosDryade deMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Carsen 
 mai 14  Ariadne auf NaxosDryadeMünchen(SO)D: A Fisch; R: Carsen 
 mar 14  The Tsar's BrideDunjašaMilano(Scala)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 jan-feb 14  Kat'a KabanovaVarvara csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Breth 
 nov-dec 13  Il trovatoreInes itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Philipp Stölzl 
 nov 13-mar 14  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 okt-nov 13  The Tsar's BrideDunjascha ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; R: Tcherniakov 
 jūl 13  GotterdammerungFlosshilde deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūl 13  Die WalkureGrimgerde deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūl 13  Das RheingoldFlosshilde deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūn 13  GotterdammerungFlosshildeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 jūn 13  Das RheingoldFlosshildeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 mai-jūn 13  GotterdammerungFlosshildeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers / Luc de Wit 
 mar-apr 13  Das RheingoldFlosshildeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 mar-apr 13  GotterdammerungFlosshildeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 dec 12  Der RosenkavalierAnnina deBerlin(UDL)D: Rattle; R: Nicolas Brieger 
 nov 12-mai 13  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt 12-apr 13  Die WalkureGrimgerde deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mai-jūn 12  Il viaggio a ReimsMelibea itNürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
nov 11-jan 12  Die Zauberflote2. DameNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
okt-nov 11  CarmenCarmen frNürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
jūl 11  Tri SestriMascha ruBerlin(UDL)D: Salemkour / Tschiedel; R: Rosamund Gilmore 
apr-jūl 11  CarmenCarmen frNürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
feb-mai 11  Il viaggio a ReimsMelibea itNürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
nov-dec 10  Madama ButterflySuzukiNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kerstin Maria Pöhler 
okt 10-jūl 11  Das HolzschiffGustav Anias HornNürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kresnik 
okt 10-mai 11  Ariadne auf NaxosDryadeNürnbergD: Perick; R: Köpplinger