Heike Grötzinger, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Heike Grötzinger

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Steinhaus[Pasaule(ne)]
 Theateragentur Marx[var]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  Elektra3. MagdMünchen(Fest)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 jūl 15  ArabellaEine Kartenaufschlägerin deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 jūl 15  Vec MakropulosEine Aufräumefrau/Kammerzofe EmiliasMünchen(Fest)D: Hanus; R: rpád Schilling 
 mai-jūn 15  LuluIhre MutterMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 mai 15  Elektra3. MagdMünchen(SO)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 mai 15  La forza del destinoCurra itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Kušej 
 mai 15  Eugene OneginLarinaMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Warlikowski 
 feb-mar 15  Die WalkureWaltrauteMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 dec 14  Die Frau ohne Schatten5. Stimme der UngeborenenMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 dec 14  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: I Bolton; R: D Dorn 
 okt-nov 14  Die SoldatenStolzius' MutterMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 okt-nov 14  Vec MakropulosEine Aufräumefrau/Kammerzofe EmiliasMünchen(SO)D: Hanus; R: rpád Schilling 
 jūl 14  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(Fest)D: Trinks; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 jūl 14  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: D Dorn 
 jūl 14  Der fliegende HollanderMary deMünchen(Fest)D: Feltz; R: Konwitschny 
 jūl 14  La traviataFloraMünchen(Fest)D: D Ettinger / Carignani; R: Günter Krämer 
 jūn 14  Die Frau ohne SchattenStimme der UngeborenenMünchen(Fest)D: Sebastian Weigle; R: Warlikowski 
 mai-jūn 14  Die SoldatenStolzius' Mutter deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 apr-jūl 14  Die WalkureWaltrauteNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 mar 14  Der RosenkavalierAnnina deParis(CE)D: Kirill Petrenko;
 mar 14  Boris GodunovNurse ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 mar 14  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 feb 14  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frMünchen(SO)D: Trinks; R: Richard Jones 
 jan 14  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 dec 13-apr 14  La traviataFloraMünchen(SO)D: D Ettinger / Carignani / Pietro Rizzo; R: Günter Krämer 
 nov-dec 13  Die Frau ohne Schatten4. Stimme der Ungeborenen deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 okt-nov 13  RusalkaDie fremde Fürstin csMünchen(SO)D: Hanus; R: Kušej 
 sep-okt 13  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: I Bolton / D Ettinger; R: D Dorn 
 jūl 13  Boris GodunovNurse ruMünchen(Fest)D: Nagano; R: Bieito 
 jūl 13  Die WalkureWaltraute deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 jūl 13  La traviataFlora itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: Günter Krämer 
 jūn 13  Der fliegende HollanderMary deMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 mai 13  La traviataFlora itMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Günter Krämer 
 mai-jūn 13  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frMünchen(SO)D: Villaume; R: Richard Jones 
 apr 13  Der fliegende HollanderMary deMünchen(SO)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 mar 13  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
 feb-mar 13  Boris GodunovNurse ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Bieito 
 jan 13  Die WalkureWaltraute deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 dec 12  Hansel und GretelDie Knusperhexe deMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: List 
 nov 12  RusalkaDie fremde Fürstin csMünchen(SO)D: Tatarnikov; R: Kušej 
 okt-nov 12  Dialogues des CarmelitesMère Jeanne frMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
jūl 12  Der RosenkavalierAnninaMünchen(Fest)D: Trinks; R: Otto Schenk 
jūl 12  La traviataFlora itMünchen(Fest)D: Wellber; R: Günter Krämer 
jūl 12  WozzeckMargret deMünchen(Fest)D: Koenigs; R: Kriegenburg 
jūl 12  Die WalkureWaltraute deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
jūn 12  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
mai 12  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)R: D Dorn 
mar 12  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Inkinen; R: Warlikowski 
mar-apr 12  Die WalkureWaltrauteMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
feb 12  La traviataFlora itMünchen(SO)D: Henrik Nánási; R: Günter Krämer 
dec 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: A Fisch; R: List 
okt-nov 11  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk 
okt 11  CarmenMercédès frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: L Wertmüller 
jūl 11  Ariadne auf NaxosAnninaMünchen(Fest)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
jūn-jūl 11  Make No NoiseInge enMünchen(Fest)D: Christopher Ward; R: Lutton 
jūn-jūl 11  Der RosenkavalierAnninaMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
mar-apr 11  Die Zauberflote2. Dame deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
jan 11  Die Tragodie des TeufelsDie RumataMünchen(SO)D: Eötvös / Christopher Ward / Christian Schumann; R: Kovalik 
dec 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe itMünchen(SO)D: J Debus / A Fisch; R: List 
okt-nov 10  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
okt 10  La traviataFlora itMünchen(SO)D: C Montanaro; R: Günter Krämer 
okt 10  Der fliegende HollanderMarySalzburg(LT)D: I Bolton; R: A Stiehl 
sep-okt 10  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: Constantinos Carydis; R: D Dorn 
sep-dec 10  Die Zauberflote2. DameMünchen(SO)D: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger 
jūl 10  Die Tragodie des TeufelsRumata 2 deMünchen(Fest)D: Eötvös; R: Kovalik 
jūl 10  Dialogues des CarmelitesMère JeanneMünchen(Fest)D: Nagano; R: Tcherniakov 
apr 10  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano / Koenigs; R: Kriegenburg 
apr 10  PalestrinaDie Erscheinung der LukreziaMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
mar-apr 10  Dialogues des CarmelitesMère JeanneMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
feb-mar 10  Die Tragodie des TeufelsDie Rumata deMünchen(SO)D: Christian Schumann; R: Kovalik 
nov 09  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: D Jurowski; R: Warlikowski 
okt 09  JenufaFrau des DorfrichtersMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
jūl 09  WozzeckMargret deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
jūl 09  NormaClotilde itMünchen(Fest)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
jūl 09  PalestrinaDie Erscheinung der Lukrezia deMünchen(Fest)D: Simone Young; R: Stückl 
jūl 09  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(Fest)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
jūn 09  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Schneider.cond / A Fisch;
mai 09  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)D: Valcuha; R: Wolf Busse 
apr 09  ParsifalKlingsors Zaubermädchen deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
apr 09  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
feb 09  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
feb 09  Elektra3. MagdMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
feb 09  Elektra1. MagdMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
jan-feb 09  PalestrinaDie Erscheinung der Lukrezia deMünchen(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
jan 09  NormaClotilde itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
nov 08-jan 09  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
okt-nov 08  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Warlikowski