Hrachuhí Bassénz, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Hrachuhí Bassénz

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 OIA[Gen, Pasaule]
 Agentur Guelzow
 IOA
 Renick

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.hrachuhibassenz.com

Kontakts
 Informācija nav pieejama
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn-jūl 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 apr 15  ConcertSopranStaatstheater Nürnberg
 mar-mai 15  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 nov 14-jan 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 okt-nov 14  Les HuguenotsValentineStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 okt 14-apr 15  La traviataVioletta Valéry itLandestheater Niederbayern, PassauD: Basil H E Coleman; R: Hosseinpour 
 sep-dec 14  TurandotLiùStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
jūn-jūl 14  Les HuguenotsValentine frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
apr-jūl 14  Die WalkureOrtlindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
mar 14  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
nov 13-mar 14  Das RheingoldWoglindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
sep 13-jan 14  OtelloDesdemona itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: G Rech 
aug 13  Il trovatoreLeonoraOper SchenkenbergD: Tardue; R: A Baesler 
jūn-jūl 13  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
mai-jūn 13  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitOpéra National de BordeauxD: Jurjen Hempel; R: Laura Scozzi 
apr-jūn 13  Die FledermausRosalindeStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Koeken 
jan-apr 13  Don GiovanniDonna Elvira itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
sep 12-jan 13  Il trovatoreLeonora itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kovalik 
mai-jūn 12  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
jan-jūl 12  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
dec 11-feb 12  Il corsaroGulnara itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
nov 11-jan 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
okt 11-jan 12  CarmenMicaëlaTheater AugsburgD: Dirk Kaftan / E Fritsche; R: Fioroni 
okt-nov 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
apr-jūl 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
mar-jūn 11  La traviataVioletta Valéry itOpera Bałtycka, GdanskD: José Maria Florêncio; R: Sofulak 
feb-mai 11  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
jan-jūn 11  OtelloDesdemonaStaatstheater KasselD: Comin; R: Schmalöer 
okt 10-jan 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
mar-jūn 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: A Baesler 
jan-apr 10  Moise et PharaonAnaiStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
nov-dec 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Andreas Paetzold; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
nov 09-apr 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Laura Scozzi 
sep-okt 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
jūl 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
apr-jūl 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
dec 08-jan 09  La bohemeMimìStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
okt 08-jan 09  Benvenuto CelliniTeresaStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
apr-jūn 08  L'AfricaineSélikaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
jan-jūn 08  OtelloDesdemonaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Kaegi 
nov 07-feb 08  La bohemeMimìMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; R: Michael Schulz 
mai-jūn 07  Simon BoccanegraAmelia GrimaldiMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: G Rech 
apr-jūn 07  CarmenMicaëlaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman 
jan-mai 07  Il trovatoreLeonoraStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Kochheim 
nov 06-apr 07  Don GiovanniDonna ElviraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
sep-dec 06  Il furioso nell'isola di San DomingoEleonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
mai-jūn 06  ZairaZairaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: Kaegi 
feb-jūn 06  Il trovatoreLeonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Wildner; R: Rosamund Gilmore