Viktoria Yastrebova, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Viktoria Yastrebova

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 MCDomani[Itālija]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan 15  ToscaTosca itSaarbruckenD: W Humburg; R: Schlingmann 
 dec 14  CherevichkiOksana ruCagliariD: Renzetti; R: Yuri Alexandrov 
 okt 14-mai 15  ToscaTosca itLeipzigD: Bramall / Foremny; R: Dijkema 
 okt 14  ToscaToscaCagliariD: Gelmetti; R: Joseph Franconi Lee 
 mar 14  Don CarlosElisabetta itHelsinki(Opera)D: Güttler; R: Schweigkofler 
 jan-feb 14  Don CarlosElisabetta itSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Durgaryan; R: Giorgio Barberio Corsetti 
 nov 13-mar 14  ToscaTosca itSaarbruckenD: W Humburg; R: Schlingmann 
 okt 13-mai 14  ToscaToscaLeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 okt 13-aug 14  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest / Gugkaev; R: Yuri Alexandrov 
 sep 13-aug 14  La traviataVioletta ValérySt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest / Gruzin; R: C Roubaud 
 sep 13-apr 14  LohengrinElsa of BrabantSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
 okt 12-jūl 13  Eugene OneginTatjana ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
 okt 12-jūn 13  ToscaTosca itLeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
feb-mar 12  Eugene OneginTatjana ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
feb-apr 12  MazepaMariaSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
jan-mai 12  La bohemeMimìSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: I Judge 
dec 11-jūn 12  Les contes d'HoffmannGiulietta frSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
dec 11-jūn 12  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itSt Petersburg(Mariinsky)D: Tatarnikov / Sinkevich; R: Yuri Alexandrov 
okt 11-jūn 12  ToscaTosca itLeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
dec 10-apr 11  PagliacciNedda itSt Petersburg(Mariinsky)D: Tatarnikov / L Di Martino / Sokhiev; R: Partiot-Pieri 
sep 10  Eugene OneginTatyanaSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Temirkanov 
sep 10  MazepaMariaSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Shlepyanov / Yuri Laptev