Martin Homrich, tenor :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Martin Homrich

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Agentur Seifert[Gen]
 Mengino[Sør-Korea, Japan, Kina, Hong Kong, Singapore, Australia, New Zealand, Thailand(ne)]

Hjemmeside/annen web-side
 http://www.martinhomrich.de

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 mar 15  Der FreischutzMaxLimogesDir.: R Tuohy; Prod.: Gauchard 
 okt-nov 14  JenufaSteva Burya csHamburg(SO)Dir.: Mälkki; Prod.: Olivier Tambosi 
 mai 14  LearEdmundHamburg(SO)Dir.: Simone Young; Prod.: Karoline Gruber 
 apr 14  SalomeNarraboth deHamburg(SO)Dir.: Sebastian Weigle; Prod.: Willy Decker 
 nov 13-apr 14  The Love for Three OrangesDer Prinz deWiesbadenDir.: Hamar; Prod.: Weigner 
 sep 13-jun 14  Cosi fan tutteFerrando itPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Čičvák 
 mai 13  Rienzi, der letzte der TribunenNoRole deRoma(Opera)Dir.: Soltesz; Prod.: De Ana 
 mar-mai 13  LohengrinLohengrin deZagreb(CNT)Dir.: Bareza / Britvić; Prod.: Schildknecht 
 nov 12-mai 13  Der fliegende HollanderErik deHamburg(SO)Dir.: Marcus Bosch / Simone Young; Prod.: Marco Arturo Marelli 
 nov 12-mai 13  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)Dir.: Soddy / Salemkour; Prod.: August Everding 
 okt 12-feb 13  CapriccioFlamandMoscow(Novaya)Dir.: Valery Kritskov; Prod.: Chepinoga 
 sep 12-apr 13  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Čičvák 
mai 12  SalomeNarraboth deDresden(SSO)Dir.: Netopil; Prod.: Mussbach 
jan-feb 12  LearEdmundHamburg(SO)Dir.: Simone Young; Prod.: Karoline Gruber 
des 11-jan 12  Die ZauberfloteTaminoEssenDir.: Soltesz / Perplies; Prod.: Ezio Toffolutti 
nov 11-mar 12  Idomeneo re di CretaIdomeneo itInnsbruck(LT)Dir.: Altstaedt; Prod.: Peer Boysen 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Čičvák 
jun 11  IntermezzoBaron LummerGarmischDir.: U Schirmer;
mai-jun 11  LohengrinLohengrinKasselDir.: Patrik Ringborg; Prod.: Fioroni 
jan-mai 11  Prodana nevestaHans deInnsbruck(LT)Dir.: A Rumpf; Prod.: Fassbaender 
des 10-jul 11  Cosi fan tutteFerrandoEssenDir.: Soltesz; Prod.: Schaaf 
nov 10-mar 11  L'incoronazione di PoppeaNerone itWiesbadenDir.: Samuel Bächli; Prod.: Bothe 
jun 10  ArabellaMatteo deBerlin(Deutsche)Dir.: U Schirmer; Prod.: von Pfeil 
mai-jun 10  MacbethMacduffDresden(SSO)Dir.: Alexander Joel; Prod.: Himmelmann 
mar-apr 10  Der FreischutzMaxWiesbadenDir.: Piollet; Prod.: Dietrich Hilsdorf 
mar-apr 10  TannhauserWaltherMilano(Scala)Dir.: Zubin Mehta; Prod.: Padrissa / La Fura dels Baus 
des 09-apr 10  Der fliegende HollanderErikHamburg(SO)Dir.: Soltesz; Prod.: Marco Arturo Marelli 
okt 09-jan 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteDresden(SSO)Dir.: Hans-E Zimmer; Prod.: Marco Arturo Marelli 
okt-des 09  Die ZauberfloteTaminoHamburg(SO)Dir.: Soddy / Csizmadia; Prod.: A Freyer 
sep-okt 09  FidelioFlorestanWuppertalDir.: Hilary Griffiths; Prod.: J Weigand 
sep 09  Der fliegende HollanderErikDresden(SSO)Dir.: Perick; Prod.: Wolfgang Wagner 
sep 09  SalomeNarrabothDresden(SSO)Dir.: Luisi; Prod.: Mussbach 
aug 09-mai 10  Die ZauberfloteTaminoDresden(SSO)Dir.: Hans-E Zimmer / Luisi; Prod.: A Freyer 
jun 09  SalomeNarrabothDresden(SSO)Dir.: Sebastian Weigle; Prod.: Mussbach 
jun-jul 09  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeDer DämonDresden(SSO)Dir.: Lano; Prod.: Lehnhoff 
mai-jun 09  CapriccioFlamandKölnDir.: Markus Stenz; Prod.: C von Götz 
apr-jun 09  Der fliegende HollanderErikDresden(SSO)Dir.: Perick / Stefan Anton Reck; Prod.: Wolfgang Wagner 
mar 09  Die Liebe der DanaeMerkurDresden(SSO)Dir.: Luisi; Prod.: Günter Krämer 
feb-mar 09  Tristan und IsoldeEin junger SeemannDresden(SSO)Dir.: D Gatti; Prod.: Marco Arturo Marelli 
des 08-jul 09  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)Dir.: D Ettinger / Salemkour / Beermann; Prod.: August Everding 
des 08-mar 09  Der FreischutzMaxDresden(SSO)Dir.: Schneider.cond; Prod.: Willy Decker 
nov 08-jan 09  Die FledermausAlfredDresden(SSO)Dir.: Hans-E Zimmer; Prod.: Günter Krämer 
nov 08-mai 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteDresden(SSO)Dir.: Hans-E Zimmer / Wolfgang Rennert; Prod.: Marco Arturo Marelli 
nov 08  Cosi fan tutteFerrando itDresden(SSO)Dir.: Hans-E Zimmer; Prod.: Heike Jenor 
okt 08-feb 09  SalomeNarrabothWiesbadenDir.: W Ott; Prod.: M Beilharz 
okt 08  TannhauserWalther von der VogelweideDresden(SSO)Dir.: Schneider.cond; Prod.: Konwitschny 
okt 08-mar 09  WertherWerther frWiesbadenDir.: W Ott; Prod.: K Lauterbach 
sep 08-mar 09  Don GiovanniDon Ottavio itWiesbadenDir.: W Ott / Piollet; Prod.: Carlos Wagner 
sep 08-jul 09  Der RosenkavalierEin SängerDresden(SSO)Dir.: Luisi; Prod.: Uwe Eric Laufenberg