Martin Bárta, bassbaryton :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Martin Bárta

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Le Bureau[var(ne)]


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jun 15  MacbethMacbethPraha(Statni)Dir.: Štrunc; Prod.: Čičvák 
 feb-jun 15  The Fiery AngelRuprecht ruOstravaDir.: Robert Jindra; Prod.: J Nekvasil 
 des 14-jun 15  Maria StuardaCecil itOstravaDir.: Brauner / Prášil; Prod.: Keprtová 
 nov-des 14  NabuccoNabuccoBrnoDir.: Jakub Klecker / J Kyzlink; Prod.: Selmeczi 
 nov 14  RigolettoRigolettoKosiceDir.: Dohovič / Potokár / Valentovic; Prod.: Peter Gábor 
 okt 14-mai 15  LibusePřemysl ze StadicPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Petr Novotný 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaAbsolonPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
 sep-nov 14  PagliacciTonioKosiceDir.: Dohovič / Valentovic; Prod.: Tarant 
 sep-nov 14  Cavalleria rusticanaAlfioKosiceDir.: Dohovič / Valentovic; Prod.: Tarant 
 sep 14-mai 15  Madama ButterflySharplessPraha(Statni)Dir.: Štrunc / Hilary Griffiths; Prod.: Jernek 
 sep 14-jun 15  NabuccoNabuccoPraha(Statni)Dir.: Hilary Griffiths / R Hein; Prod.: Karel Němec 
 aug 14  AidaAmonasroPraha(Statni)Dir.: Leginus; Prod.: Petar Selem 
 aug 14-mai 15  La bohemeMarcelloPraha(Statni)Prod.: Havelka 
 jun 14  The Devil's WallVok VítkovicLitomyslDir.: Robert Jindra; Prod.: J Nekvasil 
 jun 14-mai 15  The Devil's WallVok VítkovicOstravaDir.: Robert Jindra; Prod.: J Nekvasil 
 mai-jun 14  PagliacciTonioKosiceDir.: Dohovič / Valentovic; Prod.: Tarant 
 mai-jun 14  Cavalleria rusticanaAlfioKosiceDir.: Dohovič / Valentovic; Prod.: Tarant 
 feb 14  GlorianaSir Robert Cecil csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Chalupecký; Prod.: Jiří Heřman 
 nov 13-jun 14  ToscaScarpia itPraha(Statni)Dir.: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; Prod.: Otava 
 okt 13-jun 14  RigolettoRigoletto itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Jernek 
 sep 13-jun 14  CarmenEscamillo frPraha(Statni)Dir.: František Drs / Jiří Mikula; Prod.: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  LibusePřemysl of Stadice csPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 sep-okt 13  From the House of the DeadChichkovStrasbourg(Opera)Dir.: Marko Letonja; Prod.: Carsen 
 sep 13-jun 14  La bohemeMarcello itPraha(Statni)Dir.: Lenárd / Štrunc; Prod.: Havelka 
 sep 13-mai 14  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Prod.: Jozef Bednárik 
 sep 13-apr 14  RigolettoRigolettoKosiceDir.: Dohovič / Potokár / Valentovic; Prod.: Peter Gábor 
 sep-des 13  La GiocondaBarnabaPlzenDir.: Brauner; Prod.: Oldřich Kříž 
 sep 13-jun 14  AidaAmonasro itPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / J Kyzlink; Prod.: Steffen Piontek 
 sep 13-jun 14  Madama ButterflySharpless itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Prod.: Jernek 
 aug 13-jun 14  NabuccoNabucco itPraha(Statni)Dir.: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; Prod.: Karel Němec 
 aug 13-jun 14  La traviataGiorgio Germont itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Arnaud Bernard 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 mai-jun 13  RigolettoRigolettoKosiceDir.: Dohovič / Potokár / Valentovic; Prod.: Peter Gábor 
 mar 13  Vec MakropulosJaroslav Prus csVenezia(Fenice)Dir.: G Ferro; Prod.: Carsen 
 feb 13  The Cunning Little VixenHarastaStrasbourg(Opera)Dir.: Layer; Prod.: Carsen 
 des 12-apr 13  La bohemeMarcelloOstravaDir.: Robert Jindra / Jan Šrubař; Prod.: Studený 
 okt 12-mai 13  LibusePřemysl of StadicePraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 okt 12-jan 13  ArmidaBohumírOstravaDir.: Robert Jindra / Jan Šrubař; Prod.: J Nekvasil 
 sep 12-mai 13  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Prod.: Jozef Bednárik 
 sep 12-jun 13  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 sep 12-jun 13  CarmenEscamillo frPraha(Statni)Dir.: František Drs / Jiří Mikula; Prod.: Zdeněk Troška 
 sep 12-jun 13  ToscaScarpia itPraha(Statni)Dir.: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; Prod.: Otava 
 sep 12-jun 13  La bohemeMarcello itPraha(Statni)Dir.: Lenárd / Štrunc; Prod.: Havelka 
 sep 12-apr 13  La GiocondaBarnaba itPlzenDir.: Brauner; Prod.: Oldřich Kříž 
 sep 12-jun 13  Madama ButterflySharpless itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Prod.: Jernek 
 sep 12-jun 13  AidaAmonasro itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; Prod.: Petar Selem 
 aug 12-jun 13  NabuccoNabucco itPraha(Statni)Dir.: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; Prod.: Karel Němec 
 aug 12-jun 13  RigolettoRigoletto itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Jernek 
 aug 12  La traviataGiorgio Germont itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Arnaud Bernard 
mar-mai 12  GlorianaSir Robert CecilPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
des 11-jan 12  The Plays of MaryDevilPraha(Narodni)Dir.: Švec; Prod.: Jiří Heřman 
okt 11-mai 12  LibusePřemysl of StadicePraha(Narodni)Dir.: Netopil; Prod.: Petr Novotný 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek 
okt 11-jun 12  La bohemeMarcelloOstravaDir.: Robert Jindra / Jan Šrubař; Prod.: Studený 
sep 11-mai 12  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Jozef Bednárik 
aug-des 11  Don GiovanniDon Giovanni itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
okt 10-mai 11  LibusePřemysl of Stadice csPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
sep 10-mar 11  SarkaTheseusOstravaDir.: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
sep 10-mar 11  ArianeTheseusOstravaDir.: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
sep 10-mar 11  SarkaPřemyslOstravaDir.: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
sep 10-mar 11  ArianePřemyslOstravaDir.: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
sep 10-apr 11  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Jozef Bednárik 
sep 10-apr 11  Don GiovanniDon Giovanni itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jun 11  Le nozze di FigaroIl conte di Almaviva itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek