Miloslav Podskalský :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Miloslav Podskalský

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Informasjon ikke gitt


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 sep 14-apr 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)Dir.: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
 aug 14-jun 15  Don GiovanniIl CommendatorePraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 13-mai 14  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 sep 13-mai 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 13-jun 14  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec / Chalupecký; Prod.: Magdalena Švecová 
 sep 13-jun 14  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
 sep 13-jun 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
 sep 13-jun 14  AidaIl re itPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / J Kyzlink; Prod.: Steffen Piontek 
 aug 13-jun 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Švec; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
 jun 13  JakobinVilém csLitomyslDir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
 okt 12-jun 13  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec / Chalupecký; Prod.: Magdalena Švecová 
 okt 12-mai 13  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 sep 12-jun 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 12-jun 13  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)Dir.: Chalupecký / J Kyzlink; Prod.: Jana Kališová 
 sep 12-jun 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Prod.: Jiří Heřman 
 aug 12-jun 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec / Chalupecký; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
 aug 12-jun 13  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
 aug 12-jun 13  Die ZauberfloteDer SprecherPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
jun 12  Don GiovanniComturPraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec; Prod.: Skutr 
okt 11-mai 12  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)Dir.: Netopil; Prod.: Petr Novotný 
okt 11-jun 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jana Kališová 
sep 11-jun 12  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep-des 11  AidaIl rePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Steffen Piontek 
aug-des 11  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
des 10-apr 11  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)Dir.: Švec; Prod.: Radok 
okt 10-mai 11  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 10-jun 11  AidaIl rePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Steffen Piontek 
sep 10-jan 11  La traviataMarqius d'Obigny itPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jana Kališová 
sep 10-jun 11  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
des 09-mai 10  Die ZauberfloteSarastro / The Speaker csPraha(Estates)Dir.: Švec; Prod.: Radok 
nov 09  Salome1. NazarenePraha(Narodni)Dir.: Netopil;
okt 09-mai 10  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
okt 09-feb 10  Eugene OneginGremin ruPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: A Serban 
sep 09-apr 10  AidaIl rePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Steffen Piontek 
sep 09-mai 10  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 09-mai 10  La traviataMarqius d'Aubigny itPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jana Kališová 
sep 09-mai 10  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 09-mai 10  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
mai-jun 09  RusalkaWater SpritePraha(Narodni)Dir.: Hrusa; Prod.: Jiří Heřman 
okt 08-mai 09  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
sep-nov 08  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)Dir.: Švec; Prod.: Radok 
sep 08-jun 09  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 08-jun 09  Don GiovanniComturPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 08-jun 09  La traviataMarqius d'AubignyPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jana Kališová 
sep 08-jun 09  La traviataMarkýz d'AubignyPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jana Kališová