Pavla Vykopalová, sopran :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Pavla Vykopalová

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Informasjon ikke gitt


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jan-mai 15  OtelloDesdemonaPraha(Statni)Dir.: Leginus; Prod.: Neuner / Cukr 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaMargitPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
 sep-nov 14  OsudMíla VálkováBrnoDir.: Jakub Klecker; Prod.: A Haag 
 sep 14-jun 15  RusalkaRusalkaPraha(Statni)Dir.: Chalupecký / Štrunc; Prod.: Zdeněk Troška 
 aug 14-jun 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 aug 14-mai 15  La bohemeMimìPraha(Statni)Prod.: Havelka 
 aug 14-jun 15  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Čičvák 
 jun-jul 14  RusalkaRusalkaLitomyslDir.: Štrunc; Prod.: Zdeněk Troška 
 mar-jun 14  TurandotLiùBrnoDir.: Jakub Klecker / Olos; Prod.: J Nekvasil 
 jan-mai 14  JenufaJenufa csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: J Nekvasil 
 jan-mai 14  OtelloDesdemonaPraha(Statni)Dir.: Brauner / Heiko Mathias Förster; Prod.: Neuner / Cukr 
 des 13-mar 14  Die FledermausRosalindeBrnoDir.: Olos / K Zehnder; Prod.: Havelka 
 nov 13  Kat'a KabanovaKatja Kabanova enAarhus(Jyske)Dir.: J Kyzlink / Olos; Prod.: Miskimmon 
 nov 13-jun 14  Prodana nevestaMařenkaBrnoDir.: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; Prod.: Havelka 
 okt 13-jun 14  RusalkaRusalkaBrnoDir.: J Kyzlink / Olos; Prod.: V Morávek 
 okt 13-jun 14  RusalkaRusalka csPraha(Statni)Dir.: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Prod.: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  Don GiovanniDonna ElviraBrnoDir.: Feranec; Prod.: B Berger-Gorski 
 sep 13-jun 14  Cosi fan tutteFiordiligi itPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Čičvák 
 sep 13-jun 14  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec / Chalupecký; Prod.: Magdalena Švecová 
 sep 13-jun 14  La bohemeMimì itPraha(Statni)Dir.: Lenárd / Štrunc; Prod.: Havelka 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 aug 13-jun 14  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Švec; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
 jun 13  Don GiovanniDonna Elvíra itLitomyslDir.: Feranec; Prod.: B Berger-Gorski 
 mar-jun 13  Die FledermausRosalindeBrnoDir.: K Zehnder / Olos; Prod.: Havelka 
 jan-mai 13  JenufaJenufa csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: J Nekvasil 
 nov 12-jan 13  OsudMíla VálkováBrnoDir.: Jakub Klecker; Prod.: A Haag 
 okt 12-jun 13  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec / Chalupecký; Prod.: Magdalena Švecová 
 okt 12-jun 13  Prodana nevestaMařenkaBrnoDir.: Vronský / J Kyzlink; Prod.: Havelka 
 okt 12-jun 13  RusalkaRusalkaBrnoDir.: J Kyzlink / Olos; Prod.: V Morávek 
 sep 12-apr 13  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Čičvák 
 sep 12-jun 13  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 sep 12-jun 13  RusalkaRusalka csPraha(Statni)Dir.: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Prod.: Zdeněk Troška 
 sep 12-mai 13  TurandotLiùBrnoDir.: Jakub Klecker / Olos; Prod.: J Nekvasil 
 sep 12-jun 13  La bohemeMimì itPraha(Statni)Dir.: Lenárd / Štrunc; Prod.: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 aug 12-apr 13  OtelloDesdemona itPraha(Statni)Dir.: Brauner / Heiko Mathias Förster; Prod.: Neuner / Cukr 
 aug 12-jun 13  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec / Chalupecký; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
feb 12  JenufaJenufa csReimsDir.: Olos; Prod.: Constant 
des 11-mai 12  Prodana nevestaMařenkaBrnoDir.: Vronský / J Kyzlink; Prod.: Havelka 
des 11-jan 12  The Plays of MarySister Pascalina/GroomPraha(Narodni)Dir.: Švec; Prod.: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Die FledermausRosalinde csBrnoDir.: K Zehnder / Olos; Prod.: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
nov 11  JenufaJenufa csRennesDir.: Olos; Prod.: Constant 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaMařenkaPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPafosDir.: Zbynĕk Müller; Prod.: Havelka 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Čičvák 
aug-des 11  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
okt 10-jun 11  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra / Marko Ivanovic; Prod.: Čičvák 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 10-apr 11  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jun 11  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
mai 10  The Plays of MaryNoRolePraha(Spring)Dir.: Bělohlávek; Prod.: Jiří Heřman 
mai 10  Don GiovanniNoRolePraha(Spring)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
feb 10  La clemenza di TitoVitelliaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Marko Ivanović; Prod.: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
jan-mai 10  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Čičvák 
jan-apr 10  Prodana nevestaMařenka csBrnoDir.: Vronský / J Kyzlink; Prod.: Havelka 
okt 09-mai 10  The Plays of MarySister Pascalina/GroomPraha(Narodni)Dir.: Bělohlávek / Švec; Prod.: Jiří Heřman / Kristýna Černá 
sep 09-mai 10  Die ZauberfloteRosina deBrnoDir.: Švec / J Kyzlink; Prod.: Santillo 
sep 09-jun 10  Il barbiere di SivigliaRosina itBrnoDir.: Švec / J Kyzlink; Prod.: Santillo 
sep 09-mai 10  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / Švec; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 09-mai 10  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 09-jun 10  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itPraha(Estates)Dir.: Feranec / Chalupecký / Zbyněk Müller; Prod.: Josef Průdek 
mai 09  Don GiovanniNoRolePraha(Spring)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
mai 09  La bohemeNoRolePraha(Spring)Dir.: Lenárd; Prod.: Havelka 
feb-apr 09  La clemenza di TitoVitelliaPraha(Estates)Dir.: Marko Ivanović; Prod.: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
jan-jun 09  Il barbiere di SivigliaRosina itPraha(Statni)Dir.: E Dovico; Prod.: Otava 
des 08-feb 09  Die FledermausPrinz Orlowsky dePraha(Statni)Dir.: Rudolf Krečmer; Prod.: Otava 
des 08-mai 09  Prodana nevestaMarenkaBrnoDir.: Vronský / J Kyzlink; Prod.: Havelka 
nov 08-jun 09  CarmenMercédès frPraha(Statni)Dir.: Lenárd / František Drs; Prod.: Zdeněk Troška 
nov 08-jun 09  RusalkaRusalka csPraha(Statni)Dir.: František Drs / Chalupecký / Lenárd / Štrunc; Prod.: Zdeněk Troška 
nov 08-jun 09  Rusalka2. Wood-nymph csPraha(Statni)Dir.: František Drs / Chalupecký / Lenárd / Štrunc; Prod.: Zdeněk Troška 
okt 08-mai 09  La bohemeMimì itPraha(Statni)Dir.: Lenárd; Prod.: Havelka 
okt 08-feb 09  PagliacciNeddaBrnoDir.: J Kyzlink; Prod.: Havelka 
okt 08-feb 09  Gianni SchicchiLaurettaBrnoDir.: J Kyzlink; Prod.: Havelka 
sep 08-jun 09  Prodana nevestaMařenkaPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Magdalena Švecová 
sep 08-jun 09  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 08-jun 09  Il barbiere di SivigliaRosina itBrnoDir.: L de Marchi / Švec; Prod.: Santillo 
sep 08-jun 09  Die ZauberflotePamina dePraha(Statni)Dir.: R Hein; Prod.: Ladislav Štros 
sep 08-jun 09  Die Zauberflote2. Dame dePraha(Statni)Dir.: R Hein; Prod.: Ladislav Štros 
sep 08-jun 09  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek 
sep 08-jun 09  CarmenMercédèsPraha(Narodni)Dir.: Lenárd / František Drs; Prod.: Zdenek Troška 
aug 08-jun 09  NabuccoFenena itPraha(Statni)Dir.: Keprt; Prod.: Karel Nemec