Simona Šaturová, sopran :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Simona Šaturová

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 KS am Gasteig[Gen, Verden]
 Alferink[Gen, var]
 Nachtigall[Tsjekkia]
 Walter Beloch[Italia]

Hjemmeside/annen web-side
 http://www.saturova.com

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 feb-jun 15  La traviataVioletta ValéryPraha(Narodni)Prod.: Jana Kališová 
 jan-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeEssenDir.: Jonathan Cohen; Prod.: Mijnssen 
 nov 14-jan 15  Idomeneo re di CretaElektraEssenDir.: Netopil / Pouspourikas; Prod.: F Negrín 
 aug 14-jun 15  RigolettoGildaPraha(Statni)Prod.: Jernek 
 jun 14  Don GiovanniDonna Anna itEssenDir.: Netopil; Prod.: Herheim 
 mai 14  RigolettoGilda itBruxelles(Monnaie)Dir.: C Rizzi / S Jean; Prod.: Carsen 
 jan-feb 14  L'elisir d'amoreAdina itEssenDir.: Matteo Beltrami; Prod.: Baesler 
 jan 14  La traviataVioletta Valéry itEssenDir.: Sagripanti; Prod.: Josef Ernst Köpplinger 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze dePraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec / Chalupecký; Prod.: J Lauwers 
 okt 13-jun 14  RigolettoGilda itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Jernek 
 okt 13  La clemenza di TitoServilia itBruxelles(Monnaie)Dir.: Morlot; Prod.: Ivo van Hove 
 sep 13-jun 14  Die ZauberflotePamina csPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 jun 13  L'olimpiadeAristée itLuxembourgDir.: Luks; Prod.: Ursel Herrmann 
 mai 13  L'olimpiadeAristea itDijon(Opera)Dir.: Luks; Prod.: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
 mai 13  L'olimpiadeAristéeCaenDir.: Luks; Prod.: Karl-Ernst Hermann / Ursel Herrmann / Hardeman 
 mai 13  L'olimpiadeAristeaPraha(Estates)Dir.: Luks; Prod.: Ursel Herrmann 
 des 12  La traviataVioletta ValéryBruxelles(Monnaie)Dir.: dám Fischer; Prod.: Breth 
 sep 12-mai 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeEssenDir.: Poppen / Perplies; Prod.: Mijnssen 
 sep 12-jun 13  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzePraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec / Chalupecký; Prod.: J Lauwers 
 aug 12-jun 13  RigolettoGilda itPraha(Statni)Dir.: E Dovico / František Drs / R Hein; Prod.: Jernek 
 aug 12-jun 13  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
jun 12  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeEssenDir.: Poppen / Perplies; Prod.: Mijnssen 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek 
sep 11-mai 12  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Radok 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzePraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec; Prod.: J Lauwers 
mai-jun 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzePraha(Estates)Dir.: Netopil; Prod.: J Lauwers 
mar 11  La finta giardinieraSandrinaBruxelles(Monnaie)Dir.: Rhorer; Prod.: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann 
des 10-apr 11  Die ZauberflotePamina csPraha(Estates)Dir.: Švec; Prod.: Radok 
sep 10  ArianeArianePraha(Narodni)Dir.: Netopil;
sep 10-jun 11  Le nozze di FigaroSusanna itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek