Almuth Herbst :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Almuth Herbst

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Inge Tennigkeit


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI 14  Pikovaya DamaPaulineGelsenkirchenD: R Baumann; R: Dietrich Hilsdorf 
 V-VII 14  Albert HerringFlorence Pike enGelsenkirchenD: Rauhalammi; R: Weber-Schallauer 
 III-VI 14  JenufaAlte Buryja deGelsenkirchenD: R Baumann; R: Michael Schulz 
 XII 13-II 14  Don QuichotteDulcinée frGelsenkirchenD: Rauhalammi; R: Stöppler 
 X-XI 13  Der RosenkavalierAnninaGelsenkirchenD: R Baumann; R: Philipp Harnoncourt 
 VI-VII 13  Der RosenkavalierAnnina deGelsenkirchenD: R Baumann; R: Philipp Harnoncourt 
 IV-VI 13  Eugene OneginFilipjewna ruHannoverD: Repušić; R: Kerkhof 
 II-V 13  Lady Macbeth of MtsenskSonetkaGelsenkirchenD: R Baumann / Rauhalammi; R: Michael Schulz 
 XI 12-III 13  Le nozze di FigaroMarcellinaGelsenkirchenD: Rauhalammi; R: P Hailer 
 IX 12-III 13  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
 IX-XII 12  Street SceneOlga OlsenGelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; R: Mehmert 
V-VII 12  SalomeEin Page Herodias deGelsenkirchenD: R Baumann;
IV 12  UbuMutterGelsenkirchenD: Clemens Jüngling; R: von Pfeil 
XII 11-IV 12  La traviataAnnina itGelsenkirchenD: R Baumann; R: Michael Schulz 
X 11-VI 12  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
X 11-II 12  Der Ring an 1 AbendWaltrauteHagenD: Florian Ludwig;
IV-VII 11  Das RheingoldFlosshildeGelsenkirchenD: R Baumann;
III 11  Zar und ZimmermannWitwe BroweGelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster / Jeub / Clemens Jüngling; R: Roland Schwab 
I-V 11  The Love for Three OrangesSmeraldine deGelsenkirchenD: R Baumann / Aurélien Bello; R: Gehlen 
X 10  Hansel und GretelHänselGelsenkirchenD: J Klumpp / Clemens Jüngling; R: Dijkema 
IX 10  MefistofeleMartha/PantalisGelsenkirchenD: R Baumann / J Klumpp; R: Michael Schulz 
V-VII 10  Die WalkureSiegruneEssenD: Soltesz; R: Dietrich Hilsdorf