Andrés Felipe Orozco :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Andrés Felipe Orozco

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.tenorozco.de/
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 I-V 15  Don GiovanniDon OttavioNeustrelitzD: Pitschmann; R: Lachnitt 
 XI 14-VI 15  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillNeustrelitzD: Baisch; R: Lachnitt 
 XI-XII 14  Die ZauberfloteTaminoNeustrelitzD: Pitschmann; R: Kopf 
 X-XII 14  La cenerentolaDon Ramiro deNeustrelitzD: Pitschmann; R: Lachnitt 
 IX-XII 14  Madama ButterflyGoro itNeustrelitzD: Baisch; R: Pöckel 
 IX-X 14  TurandotPongBogota(Opera)D: M Boemi; R: A Chacón 
 IX-XI 14  TurandotPangHofD: Arn Goerke; R: Lothar Krause 
 VII 14  Der Graf von LuxemburgArmand BrissardNeustrelitzD: Pitschmann / Baisch; R: Lachnitt 
 VII 14  PagliacciBeppeHeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Petra Luisa Meyer 
 V-VI 14  Madama ButterflyGoro itNeustrelitzD: Pitschmann; R: Pöckel 
 III-IV 14  La cenerentolaDon Ramiro deNeustrelitzD: Pitschmann; R: Lachnitt 
 I-VI 14  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillNeustrelitzD: Pitschmann / Baisch; R: Lachnitt 
 XI 13-I 14  EvitaMagaldiNeustrelitzD: Pitschmann; R: Friese 
 X 13-IV 14  Prodana nevestaWenzel deNeustrelitzD: R Pfund / Pitschmann; R: Benedikt Borrmann 
 IX-XII 13  Die ZauberfloteTaminoNeustrelitzD: R Pfund; R: Kopf 
 VII 13  TurandotPongHeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Helle 
 III-IV 13  Die ZauberfloteTaminoNeustrelitzD: R Pfund; R: Kopf 
 XI-XII 12  La cage aux follesJean-MichelNeustrelitzD: R Pfund; R: Friese 
 XI-XII 12  Cinderella passt was nichtPrinz HamletNeustrelitzD: Obermair / Greizerstein; R: S Haufe 
 X 12-I 13  UndineVeitNeustrelitzD: R Pfund; R: Lachnitt 
 IX-XII 12  RigolettoBorsa itNeustrelitzD: R Pfund; R: Folwill 
 IX 12-II 13  EvitaMagaldiNeustrelitzD: Obermair; R: Friese 
VII 12  CarmenLe Dancaïre frHeidenheimD: Marcus Bosch; R: J Rathke 
V-VI 12  EvitaMagaldiNeustrelitzD: Obermair; R: Friese 
III-IV 12  RigolettoBorsa itNeustrelitzD: R Pfund; R: Folwill 
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva deNeustrelitzD: R Pfund; R: Weigner 
XI-XII 11  Die lustigen Weiber von WindsorFentonNeustrelitzD: R Pfund; R: Dosch 
XI-XII 11  Madama ButterflyGoro itHannoverD: Repušić; R: Peter Brenner / C Ebert 
XI-XII 11  Cinderella passt was nichtPrinz HamletNeustrelitzD: Obermair; R: S Haufe 
X-XII 11  Der Vetter aus DingsdaEgon von WildenhagenNeustrelitzD: Obermair; R: Pöckel 
X 11  Le nozze di FigaroBasilio/Don Curzio deNeustrelitzD: R Pfund; R: Susanne Knapp 
X 11-IV 12  Orphee aux enfersOrpheus deNeustrelitzD: R Pfund; R: M Straube 
IX-XII 11  La cage aux follesJean-MichelNeustrelitzD: Obermair; R: Friese 
VII 11  Das Land des LachelnsGraf Gustav von PottensteinNeustrelitzD: R Pfund / Obermair; R: Pöckel 
V 11  Die lustigen Weiber von WindsorFentonNeustrelitzD: Obermair; R: Dosch 
III-IV 11  Le nozze di FigaroBasilio/Don Curzio deNeustrelitzD: R Pfund; R: Susanne Knapp 
XI 10-V 11  Der Vetter aus DingsdaEgon von WildenhagenNeustrelitzD: Obermair; R: Pöckel 
X 10-II 11  GasparoneBenozzoNeustrelitzD: R Pfund / Obermair; R: Rabenald 
IX 10-I 11  La cage aux follesJean-MichelNeustrelitzD: Obermair; R: Friese 
VII-VIII 10  Konigin LuiseAchimNeustrelitzD: R Pfund / Obermair; R: Lachnitt 
V-VI 10  La cage aux follesJean-MichelNeustrelitzD: Obermair; R: Friese 
IV 10  Der FreischutzKilianNeustrelitzD: Obermair; R: Pöckel 
III-V 10  GasparoneBenozzoNeustrelitzD: R Pfund / Obermair; R: Rabenald 
XII 09-II 10  Opera anthologyTenorNeustrelitzD: R Pfund; R: Ralf-Peter Schulze 
XI 09-III 10  AgrippinaNeroneNeustrelitzD: M Rohde; R: Eckle 
X 09-IV 10  CarmenLe Remendado deNeustrelitzD: R Pfund; R: Pöckel 
II-IV 09  Salome3. JudeKölnD: E Dovico; R: Thalbach 
II-VII 09  Die lustige WitweVicomte CascadaAachenD: Daniel Jakobi / Hiemeyer; R: Altaras 
XI-XII 08  Madama ButterflyGoroKölnD: E Delamboye; R: Kinmonth 
X-XII 08  Die FledermausDr. BlindKölnD: E Dovico; R: Lohner 
IX 08-III 09  Die ZauberfloteMonostatosKölnD: Markus Stenz / E Delamboye; R: Peer Boysen