David Jerusalem, bas :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

David Jerusalem

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Molnar


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VII 14  Death in VeniceJunger Mann/Fremdenführer/Priester/Clerk im englischen Reisebüro enDuisburgD: Lukas Beikircher; R: I Karaman 
 VI 14  Death in VeniceJunger Mann/Fremdenführer/Priester/Clerk im englischen Reisebüro enDusseldorfD: Lukas Beikircher; R: I Karaman 
 III 14  Der RosenkavalierEin Polizeikommissar deDusseldorfD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 II-VII 14  Le nozze di FigaroFigaro itDusseldorfD: Altstaedt; R: Hampe 
 I 14  Don GiovanniMasetto itDusseldorfD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber 
 XII 13-VI 14  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deDuisburgD: Axel Kober / W Chien; R: Kosky 
 IX 13-VI 14  Don GiovanniMasetto itDuisburgD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber 
 VI 13  RigolettoSparafucile itDuisburgD: W Chien / Chestnut; R: David Hermann 
 V 13  Salome1. Soldat deDuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 III-IV 13  Die Zauberflote2. Geharnischter MannBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Carsen 
 I-VII 13  RigolettoSparafucile itDusseldorfD: W Chien / Chestnut; R: David Hermann 
 XII 12  Le RossignolDer Kammerherr deDusseldorfD: W Chien; R: Tiedt 
 XII 12-IV 13  Don GiovanniMasetto itDusseldorfD: Layer / Ralf Lange; R: Karoline Gruber 
 XII 12-VI 13  Le nozze di FigaroFigaro itDuisburgD: Axel Kober / Altstaedt / Ralf Lange; R: Hampe 
 XI 12-III 13  Salome1. Soldat deDusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 IX-X 12  ElektraDer Pfleger des Orest deDusseldorfD: Axel Kober; R: Nel 
VII 12  TurandotTimurSchleswig-HolsteinD: Xian;
VI-VII 12  Morder Kaspar BrandBühler deDusseldorfD: W Chien; R: Philipp J Neumann 
V-VII 12  The Rake's ProgressWärter des Irrenhauses enDuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
II-III 12  Das Testament der Tante KarolineNotarDusseldorfD: C Stöcker; R: Hoersch 
II 12  Ariadne auf NaxosPerückenmacherBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: Arlaud 
IX-XI 11  Die ZauberflotePriesterDusseldorfD: C Stöcker; R: Klimo 
VII 11  Die Meistersinger von NurnbergEin NachtwächterErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
VI 11  Salome1. Soldat deBaden-Baden(Fest)D: Soltesz; R: Lehnhoff