Dietmar Kerschbaum, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Dietmar Kerschbaum

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Kontakt
Kontakt z agencją
 Opern-Agentur[Gen, Świat]

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI-VII 17  Salome1. JudeDe Nationale Opera, AmsterdamD: D Gatti; R: I van Hove 
 XI 16-IV 17  Die ZauberfloteMonostatos deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Wendeberg / Rouland; R: August Everding 
 IX-XII 16  Die ZauberfloteMonostatosStaatsoper HamburgD: Jean-Christophe Spinosi / Nathan Brock; R: J Steckel 
 VIII 16  Die FledermausGabriel von EisensteinJennersdorf FestivalsommerR: Dominik Wilgenbus 
 V 16  Der RosenkavalierValzacchi deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: H Wernicke 
 III 16  Die Meistersinger von NurnbergKunz Vogelgesang deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Herheim 
 XII 15-I 16  Salome1. JudeWiener StaatsoperD: Dennis Russell Davies / M Franck; R: Barlog 
 XI 15-IV 16  Die ZauberfloteMonostatosStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soltesz; R: August Everding 
 X 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyTeatro dell'Opera di RomaD: John Axelrod; R: Vick 
 VIII 15  Der FreischutzMaxJennersdorf FestivalsommerD: Georg Fritzsch; R: Fassbaender 
 IV-VI 15  Die Zauberflote2. Priester deOpéra National de ParisD: Trinks / Patrick Lange; R: Carsen 
 I-II 15  Ariadne auf NaxosDer Tanzmeister deOpéra National de ParisD: Schønwandt; R: L Pelly / Mélinand 
 X 14-V 15  Die ZauberfloteMonostatosStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 VIII 14  Le nozze di FigaroDon BasilioJennersdorf FestivalsommerD: Wildner; R: Robert Herzl 
VI 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Wayne Marshall; R: Boussard 
IV-V 14  Tristan und IsoldeEin Hirt/ Ein junger Seemann deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Sellars 
III-IV 14  Die Zauberflote2. PriesterOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Carsen 
II 14  Salome2. Jude deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Z Mehta; R: H Kupfer 
XII 13-I 14  Jonny spielt aufHoteldirektorSalzburger LandestheaterD: Adrian Kelly; R: Gergen 
VIII 13  Hansel und GretelDie KnusperhexeJennersdorf FestivalsommerD: Sebastian Weigle; R: Köpplinger 
XII 12  Die FledermausDr BlindLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: dám Fischer;
XII 12  La traviataGastoneLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: dám Fischer; R: Breth 
VIII 12  Der WildschutzBaron KronthalJennersdorf FestivalsommerD: Sebastian Weigle; R: Dominik Wilgenbus 
V-VI 12  WozzeckHauptmannSalzburger LandestheaterD: Hussain; R: Niermeyer 
XI 11  Idomeneo re di CretaGran sacerdote di NettunoDe Nationale Opera, AmsterdamD: John Nelson; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
IX 11  Salome1. Jude deOpéra National de ParisD: Pinchas Steinberg; R: André Engel 
VIII 11  Die Entfuhrung aus dem SerailReżyserJennersdorf FestivalsommerD: Julia Jones;
V-VI 11  Der EvangelimannMathias FreudhoferVolksoper WienD: Prießnitz; R: Köpplinger 
X-XII 10  Der VogelhandlerAdamVolksoper WienD: Eschwé; R: Schilhan 
VIII 10  Prodana nevestaWenzelJennersdorf FestivalsommerD: Bibl; R: Robert Herzl 
VII-VIII 10  Die ZauberfloteTaminoOpernfestspiele St MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs / J Hattori; R: Waba 
IX 09-II 10  Die ZauberfloteTaminoVolksoper WienD: Donhoffer / Zur / R Paternostro; R: Lohner 
IX 09-VI 10  Die lustige WitweGraf DaniloVolksoper WienD: Mancusi; R: Dollé 
VIII 09  Il mondo della lunaEccliticoJennersdorf FestivalsommerD: Julia Jones; R: Dominik Wilgenbus 
IX 08  Dialogues des CarmelitesEl Capellán del CarmeloÓpera de OviedoD: Maximiano Valdés; R: Carsen 
VIII 08  Die ZauberfloteMonostatos deSalzburger FestspieleD: R Muti; R: Audi 
I 08  Dialogues des CarmelitesL'Aumônier frTheater an der WienD: Bertrand de Billy; R: Carsen 
I-II 08  Der OpernballGeorges DuménilVolksoper WienD: Prießnitz; R: Robert Herzl 
X-XI 07  Die ZauberfloteMonostatosThe Metropolitan Opera, New YorkD: Kirill Petrenko; R: Taymor 
IX 07-I 08  Die FledermausGabriel von Eisenstein deVolksoper WienD: L Hager; R: H Zednik 
V-VI 07  A Kingdom for a CowJuan SantosVolksoper WienD: Christoph Eberle; R: Pountney 
IX 06  Die Meistersinger von NurnbergDavidVolksoper WienD: L Hager; R: Mielitz 
VIII 06  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deSalzburger FestspieleD: I Bolton; R: Herheim 
IX-X 05  Prodana nevestaWenzelVolksoper WienD: C Schnitzler; R: Uwe Eric Laufenberg 
IX 05-I 06  Die FledermausGabriel von EisensteinVolksoper WienD: C Schnitzler; R: Robert Herzl 
X 04  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Epple; R: Reinhild Hoffmann 
IX 04  Le nozze di FigaroDon BasilioStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: D Ettinger; R: T Langhoff 
IX 04-VI 05  Die FledermausGabriel von EisensteinVolksoper WienD: Eschwé; R: Robert Herzl 
VII-VIII 04  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deSalzburger FestspieleD: Marcello Viotti; R: Herheim 
VI 04  NormaFlavio itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: Ritzel 
III-IV 04  Salome1. JudeStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Simone Young; R: H Kupfer 
II-III 04  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: M Boder; R: Reinhild Hoffmann 
XII 03-I 04  Tristan und IsoldeEin HirtStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: H Kupfer 
XII 03-IV 04  Pikovaya DamaTschekalinski ruStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Treliński 
X 03  ElektraEin junger DienerStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Sebastian Weigle; R: Dieter Dorn 
IX 03-VI 04  Wiener BlutGraf ZedlauVolksoper WienD: Bibl;
IX 03  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Sebastian Weigle; R: Mouchtar-Samorai 
VII-VIII 03  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deSalzburger FestspieleD: I Bolton; R: Herheim