Gideon Poppe, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Gideon Poppe

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Weiler Artists[Świat(ne)]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI 15  NabuccoAbdallo itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Keith Warner 
 IV-V 15  Don CarlosGraf von Lerma/Herold itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Marco Arturo Marelli 
 III 15  La fanciulla del WestHarry itBerlin(Deutsche)D: C Rizzi; R: Nemirova 
 II-III 15  Samson et Dalila1. PhilistinBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Kinmonth 
 II 15  ElektraEin junger Diener deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 I 15  Le nozze di FigaroDon Curzio deBerlin(Deutsche)D: Gnann / Nicholas Carter; R: Götz Friedrich 
 I-VII 15  La traviataGastone itBerlin(Deutsche)D: Repušić; R: Götz Friedrich 
 XII 14-IV 15  TurandotPang itBerlin(Deutsche)D: Repušić; R: Fioroni 
 XII 14-VI 15  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(Deutsche)D: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 XII 14-VI 15  Die Zauberflote2. PriesterBerlin(Deutsche)D: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 XI-XII 14  FalstaffBardolfo itBerlin(Deutsche)D: S Solyom; R: Loy 
 XI 14-V 15  CarmenLe Remendado frBerlin(Deutsche)D: J Lacombe / Nicholas Carter / Altinoglu; R: P Beauvais / Schuhmacher 
 XI 14  Roberto DevereuxLord Cecil itBerlin(Deutsche)D: Pietro Rizzo;
 VIII 14  Salome2. JudeLondon(Proms)D: Runnicles;
 VI 14  Die Nachtigall und die RoseNachtigallBerlin(Deutsche)D: Toft; R: Nina Dudek 
 III 14  Die Zauberflote (reduction)Monostatos deBerlin(Deutsche)D: McCutcheon; R: Pelkowski 
 I-II 14  La GiocondaIsèpo itBerlin(Deutsche)D: López-Cobos; R: Sanjust 
 XII 13-V 14  CarmenLe RemendadoBerlin(Deutsche)D: Finzi; R: P Beauvais / Schuhmacher 
 XI 13-I 14  FalstaffBardolfo itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Loy 
 X 13-IV 14  La traviataGastone itBerlin(Deutsche)D: Korsten / Repušić; R: Götz Friedrich 
 X 13-V 14  Die ZauberfloteMonostatos deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
 X 13-V 14  Die Zauberflote2. Priester deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
 X 13  The Turn of the ScrewQuint enKasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
 X 13  The Turn of the ScrewDer Prolog enKasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
 IX-XII 13  NabuccoAbdallo itBerlin(Deutsche)D: A Battistoni / Spaulding; R: Keith Warner 
VI-VII 13  The Turn of the ScrewQuintKasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
VI-VII 13  The Turn of the ScrewDer PrologKasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
II-III 13  OtelloRoderigoKasselD: Gamzou; R: Schmalöer 
I-IV 13  Die ZauberfloteMonostatosKasselD: Patrik Ringborg / Hannemann; R: Katharina Thoma 
X 12-V 13  Die CsardasfurstinGraf Boni KáncsiánuKasselD: Hannemann / Rimes / Xin Tan; R: Mentha 
IX-XI 12  A Midsummer Night's DreamFluteKasselD: Hannemann; R: Loschky 
IX 12-V 13  FidelioJaquinoKasselD: Gamzou; R: Gehlen 
VI 12  A Midsummer Night's DreamFlute enKasselD: Comin; R: Loschky 
IV-V 12  Parsifal3. KnappeKasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
II-IV 12  GriseldaCorradoKasselD: Halubek; R: Stephan Müller 
XII 11-IV 12  Die ZauberfloteMonostatosKasselD: Patrik Ringborg / Hannemann; R: Katharina Thoma 
X 11-III 12  Lady Macbeth of MtsenskLehrerKasselD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz 
IX-XI 11  Giulio Cesare in EgittoNirenoKasselD: Hannemann; R: Mentha 
IX 11-VI 12  La bohemeParpignolKasselD: Comin; R: Kochheim 
II 11  PartenopeEmilio itKarlsruheD: M Hofstetter; R: Ulrich Peters 
I 11  Le nozze di FigaroDon CurzioKarlsruheD: Hochstenbach; R: Fieber 
XII 10-I 11  Die ZauberfloteMonostatosKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
X-XI 10  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloKarlsruheD: Gedschold; R: Y Kara 
X 10-II 11  Der RosenkavalierHaushofmeister bei FaninalKarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
IX-X 10  The Greek PassionMichelisKarlsruheD: Gedschold; R: Georg Köhl