Gideon Poppe, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Gideon Poppe

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Weiler Artists[Świat(ne)]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V 16  ConcertTenorDeutsche Oper Berlin
 IV-VII 16  CarmenLe Remendado frDeutsche Oper BerlinD: Repušić / Nicholas Carter; R: Schuhmacher / P Beauvais 
 II-IV 16  Vec MakropulosJanek csDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: David Hermann 
 I-IV 16  Salome2. Jude deDeutsche Oper BerlinD: Altinoglu; R: C Guth 
 XII 15  The Cunning Little VixenMücke deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: K Thalbach 
 XI-XII 15  AidaUn messaggero itDeutsche Oper BerlinD: A Battistoni; R: von Peter 
 XI 15-III 16  Manon LescautEdmondo itDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Deflo 
 X 15-I 16  NabuccoAbdalloDeutsche Oper BerlinD: Repušić / Ciampa; R: Keith Warner 
 X 15  Le nozze di FigaroDon Curzio itDeutsche Oper BerlinD: Y Abel; R: Götz Friedrich 
 IX 15-VII 16  Die ZauberfloteMonostatos deDeutsche Oper BerlinD: Nicholas Carter / Runnicles / Gnann / Daniel Cohen; R: Günter Krämer 
 IX 15-VII 16  Die Zauberflote2. Priester deDeutsche Oper BerlinD: Nicholas Carter / Runnicles / Gnann / Daniel Cohen; R: Günter Krämer 
 IX-XI 15  TurandotPang itDeutsche Oper BerlinD: Alexander Joel / Repušić; R: Fioroni 
 VI 15  NabuccoAbdallo itDeutsche Oper BerlinD: Arrivabeni; R: Keith Warner 
 IV-V 15  Don CarlosConte di Lerma itDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Marco Arturo Marelli 
 III 15  La fanciulla del WestHarry itDeutsche Oper BerlinD: C Rizzi; R: V Nemirova 
 II-III 15  Samson et Dalila1. PhilistinDeutsche Oper BerlinD: J Lacombe; R: Kinmonth 
 II 15  ElektraEin junger Diener deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 I 15  Le nozze di FigaroDon Curzio deDeutsche Oper BerlinD: Gnann / Nicholas Carter; R: Götz Friedrich 
 I-VII 15  La traviataGastone itDeutsche Oper BerlinD: Repušić; R: Götz Friedrich 
 XII 14-I 15  Die CsardasfurstinGraf Boni Káncsiánu deOper FrankfurtD: Eun Sun Kim;
 XII 14-IV 15  TurandotPang itDeutsche Oper BerlinD: Repušić; R: Fioroni 
 XII 14-VI 15  Die ZauberfloteMonostatosDeutsche Oper BerlinD: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 XII 14-VI 15  Die Zauberflote2. PriesterDeutsche Oper BerlinD: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 XI-XII 14  FalstaffBardolfo itDeutsche Oper BerlinD: S Solyom; R: Loy 
 XI 14-V 15  CarmenLe Remendado frDeutsche Oper BerlinD: J Lacombe / Nicholas Carter / Altinoglu; R: P Beauvais / Schuhmacher 
 XI 14  Roberto DevereuxLord Cecil itDeutsche Oper BerlinD: Pietro Rizzo;
 VIII 14  Salome2. JudeBBC Proms, LondonD: Runnicles;
VI 14  Die Nachtigall und die RoseNachtigallDeutsche Oper BerlinD: Toft; R: Nina Dudek 
III 14  Die Zauberflote (reduction)Monostatos deDeutsche Oper BerlinD: McCutcheon; R: Pelkowski 
I-II 14  La GiocondaIsèpo itDeutsche Oper BerlinD: López-Cobos; R: Sanjust 
XII 13-V 14  CarmenLe RemendadoDeutsche Oper BerlinD: Finzi; R: P Beauvais / Schuhmacher 
XI 13-I 14  FalstaffBardolfo itDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Loy 
X 13-IV 14  La traviataGastone itDeutsche Oper BerlinD: Korsten / Repušić; R: Götz Friedrich 
X 13-V 14  Die ZauberfloteMonostatos deDeutsche Oper BerlinD: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
X 13-V 14  Die Zauberflote2. Priester deDeutsche Oper BerlinD: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
X 13  The Turn of the ScrewQuint enStaatstheater KasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
X 13  The Turn of the ScrewDer Prolog enStaatstheater KasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
IX-XII 13  NabuccoAbdallo itDeutsche Oper BerlinD: A Battistoni / Spaulding; R: Keith Warner 
VI-VII 13  The Turn of the ScrewQuintStaatstheater KasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
VI-VII 13  The Turn of the ScrewDer PrologStaatstheater KasselD: Hannemann; R: P Esterházy 
II-III 13  OtelloRoderigoStaatstheater KasselD: Gamzou; R: Schmalöer 
I-IV 13  Die ZauberfloteMonostatosStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg / Hannemann; R: Katharina Thoma 
X 12-V 13  Die CsardasfurstinGraf Boni KáncsiánuStaatstheater KasselD: Hannemann / Rimes / Xin Tan; R: Mentha 
IX-XI 12  A Midsummer Night's DreamFluteStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Loschky 
IX 12-V 13  FidelioJaquinoStaatstheater KasselD: Gamzou; R: Gehlen 
VI 12  A Midsummer Night's DreamFlute enStaatstheater KasselD: Comin; R: Loschky 
IV-V 12  Parsifal3. KnappeStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
II-IV 12  GriseldaCorradoStaatstheater KasselD: Halubek; R: Stephan Müller 
XII 11-IV 12  Die ZauberfloteMonostatosStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg / Hannemann; R: Katharina Thoma 
X 11-III 12  Lady Macbeth of MtsenskLehrerStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz 
IX-XI 11  Giulio Cesare in EgittoNirenoStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Mentha 
IX 11-VI 12  La bohemeParpignolStaatstheater KasselD: Comin; R: Kochheim 
II 11  PartenopeEmilio itBadisches Staatstheater KarlsruheD: M Hofstetter; R: Ulrich Peters 
I 11  Le nozze di FigaroDon CurzioBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Fieber 
XII 10-I 11  Die ZauberfloteMonostatosBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
X-XI 10  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Y Kara 
X 10-II 11  Der RosenkavalierHaushofmeister bei FaninalBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
IX-X 10  The Greek PassionMichelisBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Georg Köhl