Hrachuhí Bassénz, sopran :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Hrachuhí Bassénz

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 OIA[Gen, Świat]
 Agentur Guelzow
 IOA
 Renick

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.hrachuhibassenz.com

Kontakt
 Nie dostarczone informacje
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI-VII 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 IV 15  ConcertSopranStaatstheater Nürnberg
 III-V 15  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 XI 14-I 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 X-XI 14  Les HuguenotsValentineStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 X 14-IV 15  La traviataVioletta Valéry itLandestheater Niederbayern, PassauD: Basil H E Coleman; R: Hosseinpour 
 IX-XII 14  TurandotLiùStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
VI-VII 14  Les HuguenotsValentine frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
IV-VII 14  Die WalkureOrtlindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
III 14  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
XI 13-III 14  Das RheingoldWoglindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
IX 13-I 14  OtelloDesdemona itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: G Rech 
VIII 13  Il trovatoreLeonoraOper SchenkenbergD: Tardue; R: A Baesler 
VI-VII 13  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
V-VI 13  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitOpéra National de BordeauxD: Jurjen Hempel; R: Laura Scozzi 
IV-VI 13  Die FledermausRosalindeStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Koeken 
I-IV 13  Don GiovanniDonna Elvira itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
IX 12-I 13  Il trovatoreLeonora itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kovalik 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
I-VII 12  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
XII 11-II 12  Il corsaroGulnara itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
XI 11-I 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 11-I 12  CarmenMicaëlaTheater AugsburgD: Dirk Kaftan / E Fritsche; R: Fioroni 
X-XI 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
IV-VII 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
III-VI 11  La traviataVioletta Valéry itOpera Bałtycka, GdanskD: José Maria Florêncio; R: Sofulak 
II-V 11  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
I-VI 11  OtelloDesdemonaStaatstheater KasselD: Comin; R: Schmalöer 
X 10-I 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
III-VI 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: A Baesler 
I-IV 10  Moise et PharaonAnaiStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
XI-XII 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Andreas Paetzold; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
XI 09-IV 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Laura Scozzi 
IX-X 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
VII 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
IV-VII 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
XII 08-I 09  La bohemeMimìStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
X 08-I 09  Benvenuto CelliniTeresaStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
IV-VI 08  L'AfricaineSélikaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
I-VI 08  OtelloDesdemonaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Kaegi 
XI 07-II 08  La bohemeMimìMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; R: Michael Schulz 
V-VI 07  Simon BoccanegraAmelia GrimaldiMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: G Rech 
IV-VI 07  CarmenMicaëlaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman 
I-V 07  Il trovatoreLeonoraStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Kochheim 
XI 06-IV 07  Don GiovanniDonna ElviraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
IX-XII 06  Il furioso nell'isola di San DomingoEleonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
V-VI 06  ZairaZairaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: Kaegi 
II-VI 06  Il trovatoreLeonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Wildner; R: Rosamund Gilmore