Juraj Nociar :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Juraj Nociar

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IX-X 15  MacbethMacduffSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: Andělová-Pletichová 
 IX 15-III 16  Andrea ChenierL'AbbéNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 IX-X 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierL'AbbéNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 III 15  MacbethMacduffSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: Andělová-Pletichová 
 II 15  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 XII 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 X 14-I 15  JenufaŠteva BurjaSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: J Andělová 
 IX 14-I 15  Die Herzogin von ChicagoPrince SandorState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaR: Krasula 
 IX 14-I 15  Eugene OneginLenskijSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Cukr 
 IX 14-I 15  Vojak a tanecniceHarpaxJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 IX 14-IV 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
 IX 14-I 15  PolenblutBronio PopielJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
V-VI 14  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
II-VI 14  Eugene OneginLenskijSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Cukr 
I-V 14  Vojak a tanecniceHarpaxJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
XII 13-V 14  IndigoEddinSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
XI-XII 13  Die FledermausAlfredSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
XI 13-V 14  Die Herzogin von ChicagoPrince SandorState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaR: Krasula 
XI 13-IV 14  ZigeunerliebeJonel BolescuState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: Dinková 
X 13-V 14  Madama ButterflyF B PinkertonSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: Andělová-Pletichová 
IX 13-V 14  Cert a KacaOvčák JirkaSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: Cukr 
IX 13-V 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
IX 13-VI 14  PolenblutBronio PopielJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
IX-XII 13  La GiocondaIsèpoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
IX 13-IV 14  Perly panny SerafinkyVyvolávačSlezské divadlo, OpavaD: K Mládek; R: Dagmar Hlubková 
II-V 13  Cert a KacaOvčák JirkaSlezské divadlo, OpavaD: Šumník; R: Cukr 
XII 12-V 13  Die Herzogin von ChicagoPrinc Sándor BorisState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: Krasula 
XII 12-IV 13  Die ZauberfloteTaminoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XII 12-IV 13  Die Zauberflote1. kněz + 1. ozbrojenecJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XII 12-V 13  ZigeunerliebeJonel BolescuState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: Dinková 
XII 12-V 13  Die FledermausAlfrédSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
XII 12  Prince IgorOvlur ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
X 12-VI 13  Orphee aux enfersMerkurNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
X 12-IV 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
IX 12-IV 13  La GiocondaIsèpo itJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
IX 11-III 12  Orphee aux enfersMerkur csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík