Ondrej Mráz :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Ondrej Mráz

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniIl CommendatoreNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-IV 16  Jakobinhrabě Vilém z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 V 15  Madama ButterflyLo zio BonzoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Štrunc; R: Hlinková 
 III-IV 15  Maria StuardaTalbotState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: de Bosio 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaDargunNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 X 14-II 15  I puritaniGiorgio ValtonSlovak National Theatre, BratislavaD: Selecký / Kattah / Philipp Pointner; R: P Smolík 
 IX-XII 14  Les Pecheurs de perlesNourabad frState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: Hlinková 
 IX 14-VI 15  Jakobinhrabě Vilém z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniIl CommendatoreNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VII 14  RusalkaVodníkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 VI 14  Les Pecheurs de perlesNourabad frState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Bulla; R: Hlinková 
 I-V 14  Madama ButterflyLo zio BonzoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Štrunc; R: Hlinková 
 X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 13-II 14  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 IX 13-V 14  JakobinCount Vilém of Harasov csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 13-I 14  FaustMefistofeles frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 VIII 13-VI 14  Don GiovanniComtur itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
I-V 13  FaustMefistofelesJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
XII 12-II 13  CarmenZunigaŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Kevický; R: Hončarivová 
XI 12-V 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
X 12-V 13  I puritaniGiorgio ValtonSlovak National Theatre, BratislavaD: Selecký / Kattah / Philipp Pointner; R: P Smolík 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
X 12-I 13  ArmidaPetrNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX 12-IV 13  Madama ButterflyLo zio BonzoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: P Gatto / Štefánek; R: Hlinková 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  JakobinCount Vilém of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannLindorfNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannDr MiracleNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannDapertuttoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannCoppéliusNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniComturNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 12  Don GiovanniComtur  National Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
IV-V 12  ParsifalTiturelNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannLuther  National Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/Dapertuto  National Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannCrespel  National Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-VI 12  JakobinCount Vilém of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  RusalkaWater Goblin   csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
IX 11  Les contes d'HoffmannLutherPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
III-V 11  ParsifalTiturelNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
IX 10  ArianeMinotaurusNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10  Le RossignolChamberlainNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10  La bohemeCollinePafos Aphrodite FestivalD: Lano; R: Veznik 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannLutherNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannCrespelNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka