Sieglinde Feldhofer :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Sieglinde Feldhofer

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IV-VI 15  ManonPoussette frGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Goerden 
 XI 14-III 15  SerseAtalantaGraz(Buehnen)R: Herheim 
 XI 14-III 15  Die lustige WitweValencienneGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 V 14  Die FledermausAdeleBolzanoD: M Burkert; R: Schmiedleitner 
 XII 13-VI 14  CarouselJulie JordanGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: M Davids 
 X 13-V 14  Im weissen RoesslOttilieGraz(Buehnen)D: Erdl; R: Josef E Köpplinger 
 VIII 13  Wo die Lerche singtMargitkaBad IschlD: M Burkert; R: Leonard Prinsloo 
 VI 13  My Fair LadyEliza DoolittleGraz(Buehnen)D: Erdl; R: Schilhan 
 II-VI 13  GasparoneSoraGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 XII 12-III 13  Hansel und GretelGretelGraz(Buehnen)D: Hindoyan / M Burkert; R: Fassbaender 
 XI 12-VI 13  L'elisir d'amoreGiannetta itGraz(Buehnen)D: Esandi / Erdl; R: Michieletto / Gravagnola 
III-VI 12  GigiGigiGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: M Davids 
XII 11-IV 12  Ein WalzertraumFranzi SteingruberGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Schilhan 
IX-XI 11  Wiener BlutFranziska Cagliari itWien(Volk)D: Eschwé / G Prießnitz; R: Enzinger 
II-VI 11  Der VogelhandlerDie BriefchristelGraz(Buehnen)R: Schilhan 
XI 10-III 11  Don GiovanniZerlina itGraz(Buehnen)D: Vestmann / Tecwyn Evans; R: Erath 
VII-VIII 10  Der ZarewitschMaschaMoerbischD: W Maurer / G Fruhmann; R: Peter Lund 
III-VI 10  Le nozze di FigaroBarbarina itGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans / Johannes Fritzsch; R: Josef E Köpplinger 
I-IV 10  Die CsardasfurstinKomtesse StasiGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans; R: Konwitschny 
XI 09-IV 10  Die FledermausIdaGraz(Buehnen)D: M Burkert / Johannes Fritzsch; R: Lawless 
X 09-VI 10  The Sound of MusicMaria Rainer deGraz(Buehnen)D: M Burkert / Parise; R: R Doucet 
IV-VI 09  The Love for Three OrangesSmeraldine deGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Homoki 
X-XII 08  Die ZauberflotePapagenaGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Daniel Slater / Stefanie Bertram