Tomasz Konieczny, bas-baryton :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Tomasz Konieczny

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Biografia
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Hilbert[Gen, Świat]
 Opera et Concert[Francja, Monako]

Strona internetowa osobista lub inna
 http://https://www.facebook.com/tomasz.konieczny.524
 http://www.tomasz-konieczny.com

Kontakt
 info@tomasz-konieczny.com
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V 16  LohengrinFriedrich von Telramund deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Mielitz 
 III 16  Die WalkureWotanHungarian State Opera, BudapestD: P Halász; R: Géza M Tóth 
 II 16  FidelioDon Pizarro deBayerische Staatsoper, MünchenD: Zubin Mehta; R: Bieito 
 I-II 16  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: C Meister; R: Bechtolf 
 I 16  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Adam Fischer; R: Bechtolf 
 XII 15-I 16  SalomeJochanaanWiener StaatsoperD: Dennis Russell Davies / M Franck; R: Barlog 
 XI 15  WozzeckWozzeck deLyric Opera of Chicago D: Andrew Davis; R: McVicar 
 VIII 15  FidelioDon Pizarro deSalzburger FestspieleD: Welser-Möst; R: C Guth 
 VI 15  CardillacCardillacWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 V 15  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 V 15  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 III-IV 15  GotterdammerungAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 III 15  SiegfriedAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 II-III 15  Das RheingoldAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 I 15  Tristan und IsoldeKurwenalWiener StaatsoperD: Schneider.cond; R: McVicar 
 XII 14  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: U Schirmer; R: Bechtolf 
 X 14-VI 15  SalomeJochanaanState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Treliński 
 X 14-VI 15  Straszny dworZbigniewTeatr Wielki Łódź, LodzD: Wajrak; R: Krystyna Janda 
 X 14  SalomeJochanaanOpera Hong KongD: Neschling; R: Andrejs Žagars 
 IX 14  La fanciulla del WestSheriff Jack RanceWiener StaatsoperD: Carignani; R: Marco Arturo Marelli 
 VII-VIII 14  Don GiovanniIl Commendatore itSalzburger FestspieleD: Eschenbach; R: Bechtolf 
 VI 14  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 VI 14  SiegfriedDer WandererWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 V-VI 14  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 IV-V 14  Die WalkureWotan deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 IV 14  ParsifalAmfortasLucerne Festival zu Ostern, LuzernD: Andris Nelson;
 XII 13  FidelioDon PizarroWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Otto Schenk 
 XII 13  Hansel und GretelPeter deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 XI 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 XI 13-II 14  Hansel und GretelPeter deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 X-XI 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: I Karaman 
 X 13  La fanciulla del WestJack Rance itWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli 
VII 13  GotterdammerungAlberichMünchner Opernfestspiele, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
VII 13  Das RheingoldAlberich deMünchner Opernfestspiele, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
V 13  SiegfriedDer WandererWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
V-VI 13  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
V 13  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
V 13  SalomeJochanaan deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
I 13  GotterdammerungAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
I 13  SiegfriedAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
I 13  Das RheingoldAlberichBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
XII 12-V 13  CarmenEscamillo frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
XII 12-VI 13  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
XI 12-III 13  CarmenEscamillo frDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
XI 12-III 13  SalomeJochanaan deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
X 12  FidelioDon Pizarro deThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: Eivind Gullberg Jensen;
IX-X 12  FidelioDon Pizarro deBayerische Staatsoper, MünchenD: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
IX 12  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
VIII 12  Die SoldatenStolzius deSalzburger FestspieleD: Metzmacher; R: Hermanis 
IV-VI 12  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
IV-V 12  ParsifalAmfortasNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
I-II 12  Tristan und IsoldeKurwenal deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
I-II 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyDreieinigkeitsmosesWiener StaatsoperD: Metzmacher; R: J Deschamps 
XII 11-VII 12  CarmenEscamilloDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/DapertutoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: C Thielemann; R: Bechtolf 
X 11-VI 12  SiegfriedDer WandererOper FrankfurtD: Sebastian Weigle; R: V Nemirova 
X 11-VI 12  CarmenEscamilloDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Altstaedt; R: Carlos Wagner 
X 11  TannhauserBiterolf deOpéra National de ParisD: Mark Elder; R: Carsen 
IX 11-V 12  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
VII 11  FalstaffSir John Falstaff itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
IV-VII 11  Das RheingoldAlberichAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: T Knabe 
IV-VI 11  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
IV 11  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
III-V 11  ParsifalAmfortasNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
II 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Ralf Lange; R: I Karaman 
II 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Ralf Lange; R: I Karaman 
XI-XII 10  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannLindorf...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
VII-VIII 10  Acis e GalateaPolyphemBurgarena ReinsbergD: M Haselböck / David Drabek; R: Sturminger 
VI-VII 10  Das RheingoldAlberichAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: T Knabe 
V-VI 10  Tristan und IsoldeKurwenalHungarian State Opera, BudapestD: Adam Fischer; R: Parditka / A Szemerédy 
V 10-I 11  Tristan und IsoldeKurwenal deState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / R Hein; R: Lombardero 
IV 10  SiegfriedAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
IV 10  Das RheingoldAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
IV-V 10  GotterdammerungAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
IV-VI 10  Pelleas et MelisandeGolaud frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Mühlbach; R: Nel 
IV 10  ParsifalAmfortas deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
III-V 10  Les contes d'HoffmannLindorf...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
XII 09-I 10  Der fliegende HollanderHolländer deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
XI 09-III 10  SiegfriedAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
XI 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: I Karaman 
XI 09-III 10  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
IX-X 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: I Karaman 
V-VI 09  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
III 09  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore; R: Nel 
II 09  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: J Fiore; R: Nel 
X-XI 08  Die Frau ohne SchattenBarakDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore; R: Guy Joosten 
VII-VIII 08  FidelioDon PizarroBurgarena ReinsbergD: M Haselböck; R: Sturminger 
VI 08  Il turco in ItaliaSelimDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
V 08  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Fricsay 
III 08  ParsifalAmfortasDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
XI-XII 07  Il turco in ItaliaSelimDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
IX-X 07  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Stoehr; R: Nel 
V 07  Tristan und IsoldeKurwenalDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore;
IV-VI 07  ParsifalAmfortasNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Hans Schüler 
II-IV 07  SalomeJochanaanNationaltheater MannheimR: G Rech 
II-V 07  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimR: Dmitry Bertman 
XI 06-IV 07  La bohemeCollineNationaltheater MannheimR: Friedrich Meyer-Oertel 
XI 06-I 07  A Midsummer Night's DreamBottomDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: R Reimer; R: David Walsh 
X-XI 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: R Reimer; R: Fricsay 
V-VII 06  TannhauserReinmar von ZweterNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Chris Alexander 
V-VI 06  Das RheingoldWotanDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Jonathan Darlington; R: K Horres 
III-VII 06  Madama ButterflyLo zio BonzoNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Wolfgang Blum 
II-VI 06  La bohemeCollineNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Friedrich Meyer-Oertel 
I-VII 06  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Dmitry Bertman 
I-VII 06  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Andrej Woron 
I-V 06  SalomeJochanaanNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: G Rech 
XI 05-I 06  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater Mannheim
XI-XII 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Ulrich Schwab 
X-XI 05  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimR: Winge 
X-XI 05  DaliborKönig VladislavSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
X 05-VI 06  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater StuttgartD: Engelen / Zagrosek; R: Peter Konwitschny 
X 05-IV 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Jens Daniel Herzog 
IX 05-V 06  La forza del destinoFra Melitone itNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin / Axel Kober; R: Oskarson 
VII 05  Die WalkureWotanNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
VII 05  Das RheingoldWotanNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
VI-VII 05  Les troyensNarbal/L'Ombre d'HectorNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten 
VI-VII 05  DaliborKönig VladislavSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
VI-VII 05  CarmenZunigaNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: C Alden 
V-VI 05  TannhauserReinmar von ZweterNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Chris Alexander 
III-V 05  ParsifalAmfortasNationaltheater MannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Hans Schüler 
III-VII 05  LohengrinEdleNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
II-VII 05  Don CarlosUn frateNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Bieito 
II-VII 05  Don CarlosIl Grande InquisitoreNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Bieito 
II-VI 05  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Winge 
I-VII 05  Madama ButterflyLo zio BonzoNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Wolfgang Blum 
I-IV 05  Boris GodunovPimenNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Himmelmann 
XII 04-IV 05  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Dmitry Bertman 
XI 04-VII 05  FidelioDon PizarroNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: F Steckel 
XI 04-VI 05  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
X 04-VI 05  L'elisir d'amoreDulcamaraNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Schwalbach 
X 04-VII 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeNationaltheater MannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
X-XI 04  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Jens Daniel Herzog 
X 03-VII 04  Die ZauberfloteSarastro deNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
X 03-VII 04  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
X 03-IV 04  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimD: E Dovico / W Koloseus; R: Winge 
X 03  OtelloMontano itNationaltheater MannheimD: E Dovico / Adam Fischer; R: Chris Alexander 
X 03-VII 04  CarmenZuniga frNationaltheater MannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
X 03-VII 04  CarmenEscamillo frNationaltheater MannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
X 03-VII 04  Les troyensNarbal / L'Ombre d'Hector frNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten