Yuri Alexandrov, dyrygent :: Kalendarz 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Yuri Alexandrov

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 XI 16  TurandotReżyserAbai Opera, AlmatyD: Zharasov;
 XI 16-II 17  NosReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov;
 XI 16-II 17  Madama ButterflyReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Luter / Goikhman;
 XI 16-II 17  La belle HeleneReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 XI 16-II 17  ToscaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 X-XI 16  Betrothal in a MonasteryReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 X-XI 16  Pietro il GrandeReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 X 16-I 17  Don GiovanniReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 X 16-II 17  RigolettoReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 X 16-II 17  PagliacciReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 X-XII 16  Boris GodunovReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 X 16-II 17  Il barbiere di SivigliaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 X 16-I 17  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gugkaev;
 IX 16-II 17  L'elisir d'amoreReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 IX 16-II 17  Cavalleria rusticanaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 IX-XI 16  La bohemeReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 IX 16-II 17  Lucia di LammermoorReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 IX 16-II 17  Les Pecheurs de perlesReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 IX 16-II 17  Die FledermausReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 IX 16-II 17  La traviataReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Luter;
 IX 16-II 17  Eugene OneginReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Luter;
 VIII 16-I 17  Prince IgorReżyserNovaya Opera, MoscowD: Evgueni Samoilov;
 VI 16  Cavalleria rusticanaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 V-VI 16  L'elisir d'amoreReżyserSt Petersburg Chamber Opera
 IV 16  NosReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov;
 III-VI 16  ToscaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 III 16  L'elisir d'amoreReżyserNovaya Opera, MoscowD: Dmitry Volosnikov;
 III-IV 16  Lucia di LammermoorReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 III-VI 16  La bohemeReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 II-IV 16  Pietro il GrandeReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 II-III 16  Betrothal in a MonasteryReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 II-VI 16  Il barbiere di SivigliaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 II-VI 16  Don GiovanniReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 II-V 16  Les Pecheurs de perlesReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 II-VI 16  La traviataReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 II-VI 16  Cavalleria rusticanaReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 II-IV 16  Madama ButterflyReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Luter / Goikhman;
 II-VI 16  PagliacciReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Valkov;
 II-IV 16  RigolettoReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman / Luter;
 II-VI 16  Die FledermausReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Luter / Valkov;
 II-VI 16  Eugene OneginReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Goikhman;
 II-V 16  La belle HeleneReżyserSt Petersburg Chamber OperaD: Valkov;
 I-IV 16  Semyon KotkoReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev;
 X 15-V 16  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gugkaev;
 X 15-VI 16  Prince IgorReżyserNovaya Opera, MoscowD: Valitov;
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gugkaev;
 IV 15  Madama ButterflyReżyserKarelia State Music Theatre, Petrozavodsk
 III 15  La traviataReżyserKarelia State Music Theatre, Petrozavodsk
 I-IV 15  Eugene OneginReżyserKarelia State Music Theatre, Petrozavodsk
 XII 14-IV 15  Khovanshchinasets ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Yuri Laptev 
 XII 14  CherevichkiReżyserTeatro Lirico di CagliariD: Renzetti;
 XI 14-II 15  AidaReżyserTatar State Opera, KazanD: M Boemi;
 XI 14-III 15  NosReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev;
 XI 14  Semyon KotkoReżyserMariinsky Theatre, St Petersburg
 XI 14-V 15  Prince IgorReżyserRostov State Opera
 X 14-V 15  Prince IgorReżyserNovaya Opera, MoscowD: Evgeny Samoilov;
 X 14-III 15  Ball im SavoyReżyserRostov State Opera
 X 14-III 15  Madama ButterflyReżyserRostov State Opera
 X 14-III 15  ToscaReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: Alexander Mikhailovich Anissimov;
 IX 14-I 15  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gugkaev / Sinkevich;
 IX 14-IV 15  Prince IgorReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: V Kovalenko;
 IX 14-II 15  AidaReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: Alexander Mikhailovich Anissimov;
VI 14  La bohemeReżyserAstana OperaD: Mukhitdinov;
VI 14  Il barbiere di SivigliaReżyserKarelia State Music Theatre, PetrozavodskD: Sinkevich;
III-VI 14  ToscaReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: Alexander Mikhailovich Anissimov;
XII 13  Semyon KotkoReżyserMariinsky Theatre, St Petersburg
XI 13-III 14  Pikovaya DamaReżyserNovaya Opera, MoscowD: Alexandru Samoila;
XI 13-VI 14  Madama ButterflyReżyserRostov State OperaD: Lyall;
XI 13  NosReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov;
XI 13-III 14  La traviataReżyserKarelia State Music Theatre, PetrozavodskD: Inkov;
XI 13  L'elisir d'amoreReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: V Kovalenko / Kulikov;
XI 13-VI 14  Birzhan i SaraReżyserAstana OperaD: Mukhitdinov;
XI 13-V 14  Prince IgorReżyserRostov State OperaD: Valery Voronin;
X-XI 13  PagliacciReżyserMadlenianum Chamber Opera, BeogradD: Stanko Jovanović;
X 13-VI 14  Ball im SavoyReżyserRostov State OperaD: Shakuro;
X 13-IV 14  Madama ButterflyReżyserKarelia State Music Theatre, Petrozavodsk
X 13-VI 14  Eugene OneginReżyserKarelia State Music Theatre, PetrozavodskD: Inkov;
X 13-VIII 14  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Agrest / Gugkaev;
X 13-II 14  CarmenReżyserKarelia State Music Theatre, PetrozavodskD: Inkov;
X 13  Prince IgorReżyserIsraeli Opera, Tel AvivD: Latham-Koenig / Yevgeny Samoilov;
IX 13-III 14  Prince IgorReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: Benkogenov;
IX 13-IV 14  AidaReżyserSamara Academic Theatre of Opera and BalletD: Alexander Mikhailovich Anissimov;
IX 13-VI 14  L'elisir d'amoreReżyserNovaya Opera, MoscowD: Dmitry Volosnikov;
VIII 13  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St Petersburg
V 13  Boris GodunovReżyserSt Petersburg Chamber Opera
IV 13  NosReżyserMariinsky Theatre, St Petersburg
IV-VII 13  Le nozze di FigaroReżyserMariinsky Theatre, St PetersburgD: Sinkevich / Noseda / Agrest;
IV 13  Semyon KotkoReżyserMariinsky Theatre, St Petersburg
II-V 13  Prince IgorReżyserNovaya Opera, MoscowD: Evgeny Samoilov;
IX 12-V 13  L'elisir d'amoreReżyserNovaya Opera, MoscowD: Dmitry Volosnikov;
IX 12-V 13  Prince IgorReżyserNovaya Opera, MoscowD: Evgeny Samoilov / Valitov;