Ain Anger, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Ain Anger

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Harrison Parrott[Gen, Svet]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Apr-Maj 15  Die WalkureHunding deHouston(HGO)D: Patrick Summers; P: Padrissa / Esteban Muñoz 
 Apr 15  Der fliegende HollanderDaland deWashington(WO)D: Auguin / Weimer; P: Lawless 
 Dec 14-Apr 15  LohengrinHeinrich der Vogler deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; P: K Holten 
 Dec 14-Feb 15  TannhauserLandgraf Hermann deBerlin(Deutsche)D: Axel Kober / Runnicles; P: Kirsten Harms 
 Nov 14  KhovanshchinaDosifeyWien(SO)D: S Bychkov; P: Dodin 
 Maj-Jun 14  Die WalkureHundingWien(SO)D: Jeffrey Tate; P: Bechtolf 
 Maj 14  RigolettoSparafucile itBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi / S Jean; P: Carsen 
 Mar 14  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Patrick Lange; P: Falk Richter 
 Feb 14  Boris GodunovPimenBarcelona(Auditori)D: Sokhiev;
 Feb 14  Boris GodunovPimenParis(Pleyel)D: Sokhiev;
 Okt-Nov 13  AidaRamfisHouston(HGO)D: Fogliani; P: Condemi 
 Avg 13  TannhauserLandgraf deLondon(Proms)D: Runnicles;
 Maj-Jun 13  Die WalkureHundingWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
 Apr-Maj 13  Das RheingoldFasoltBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; P: Carsen 
 Feb-Mar 13  Der fliegende HollanderDalandMilano(Scala)D: Haenchen; P: Homoki 
 Dec 12-Mar 13  TannhauserLandgraf Hermann deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; P: Kirsten Harms 
 Nov-Dec 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerWien(SO)D: Simone Young; P: Otto Schenk 
 Nov 12-Feb 13  Simon BoccanegraJacopo FiescoWien(SO)D: Auguin / Pidò; P: Peter Stein 
 Sep 12-Apr 13  FaustMéphistophélèsTallinn(Opera)D: Vello Pähn / Alperten / Risto Joost; P: Dmitry Bertman 
 Sep 12  ElektraOrestWien(SO)D: Simone Young; P: H Kupfer 
Jul 12  Die WalkureHunding deMünchen(Fest)D: Nagano; P: Kriegenburg 
Jun 12  Die WalkureHunding deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; P: Nemirova 
Apr 12  Die WalkureHunding deParis(CE)D: Nagano;
Apr 12  TannhauserHermannTokyo(BK)D: dám Fischer;
Mar 12  Eugene OneginFürst Gremin/Saretzki ruMünchen(SO)D: Inkinen; P: Warlikowski 
Mar-Apr 12  Die WalkureHundingMünchen(SO)D: Nagano; P: Kriegenburg 
Jan 12  La forza del destinoPadre GuardianoWien(SO)D: López-Cobos; P: Pountney 
Dec 11  Die ZauberfloteSarastro deParis(CE)D: Jean-Christophe Spinosi; P: Kentridge / Luc de Wit 
Sep-Okt 11  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Langrée; P: Falk Richter 
Jul 11  Boris GodunovPimenSantiagoD: Konstantin Chudovsky;
Jun 11  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Güttler; P: Falk Richter 
Apr-Maj 11  NabuccoZaccariaWien(SO)D: López-Cobos; P: Günter Krämer 
Apr-Jun 11  Die WalkureHundingWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
Mar-Apr 11  ElektraOrestWien(SO)D: Schneider.cond; P: H Kupfer 
Dec 10  FidelioRoccoAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; P: Carsen 
Okt-Nov 10  Die WalkureHunding deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; P: Nemirova 
Sep 10  TannhauserHermannWien(SO)D: Welser-Möst; P: C Guth 
Avg 10  LohengrinNoRoleTallinn(Birgitta)D: Latham-Koenig; P: K Holten 
Jun 10  TannhauserHermannWien(SO)D: Welser-Möst; P: C Guth 
Dec 09-Mar 10  Simon BoccanegraJacopo FiescoWien(SO)D: Y Abel / Carignani; P: Peter Stein 
Nov 09-Mar 10  SiegfriedFafnerWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
Nov 09-Mar 10  Die WalkureHundingWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
Okt 09-Jun 10  LohengrinHeinrich der VoglerWien(SO)D: Segerstam; P: Kosky 
Sep-Nov 09  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: G Calvo / Michael Halász; P: Marco Arturo Marelli 
Sep 09-Maj 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioWien(SO)D: Carignani / Soltesz; P: Bletschacher 
Jul-Avg 09  SiegfriedFafnerBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; P: T Dorst 
Jul-Avg 09  Das RheingoldFafnerBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; P: T Dorst 
Maj-Jun 09  Die WalkureHundingWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
Maj-Jun 09  Das RheingoldFafnerWien(SO)D: Welser-Möst; P: Bechtolf 
Mar-Jun 09  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: S Ozawa; P: Falk Richter 
Feb-Mar 09  NabuccoZaccariaWien(SO)D: Carignani; P: Günter Krämer 
Feb 09  Die Meistersinger von NurnbergbasAmsterdam(CG)D: van Zweden;
Feb 09  ElektraOrestMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; P: H Wernicke 
Nov 08-Jun 09  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: Michael Halász / J Hattori; P: Marco Arturo Marelli 
Nov 08  LohengrinHeinrich der VoglerWien(SO)D: Segerstam; P: Kosky 
Sep 08-Apr 09  Il barbiere di SivigliaDon BasilioWien(SO)D: Chichon / Soltesz / Piollet / Marco Armiliato; P: Bletschacher 
Sep 08-Jan 09  La forza del destinoPater GuardianoWien(SO)D: Carignani; P: Pountney