Anja Schlosser, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Anja Schlosser

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 CADEMI
 Inge Tennigkeit


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 13  Die Zauberflote2. DameAugsburgD: K Straube; P: Berlet-Scherer 
 Jul 13  Die Frau ohne SchattenKinderstimmenEssenD: Soltesz; P: F Berndt 
 Jul 13  Die Frau ohne SchattenDienerinnenEssenD: Soltesz; P: F Berndt 
 Apr-Maj 13  Le nozze di FigaroCherubino itEssenD: Märtig; P: Schaaf 
 Mar-Jun 13  ParsifalStimme aus der HöheEssenD: Soltesz; P: Schloemer 
 Mar-Jun 13  Parsifal3. Blumenmädchen IIEssenD: Soltesz; P: Schloemer 
 Mar-Jun 13  Parsifal2. KnappeEssenD: Soltesz; P: Schloemer 
 Feb-Maj 13  Madama ButterflySuzuki itEssenD: Soltesz / Märtig; P: T Knabe 
 Dec 12-Feb 13  Ariadne auf NaxosDryadeEssenD: Soltesz / Perplies; P: Sturminger 
 Okt 12-Mar 13  Die FledermausPrinz OrlowskyEssenD: Soltesz / Perplies / T Rösner; P: Mehmert 
 Okt 12-Jul 13  Eugene OneginOlga ruEssenD: S Dinic / Märtig; P: Sturminger 
 Sep 12-Mar 13  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frEssenD: Soltesz / Märtig; P: Dietrich Hilsdorf 
Jul-Avg 12  Die Zauberflote2. Dame deSalzburg(Fest)D: Nikolaus Harnoncourt; P: Jens Daniel Herzog 
Jun 12  SalomePage der Herodias deZurich(Oper)D: Christoph von Dohnányi; P: Bechtolf 
Mar-Jun 12  Die WalkureRoßweiße deEssenD: Soltesz; P: Anselm Weber 
Feb-Mar 12  Eugene OneginOlga ruEssenD: S Dinic / Märtig; P: Sturminger 
Dec 11-Jun 12  Le convenienze ed inconvenienze teatraliLuigia itZurich(Oper)D: Carignani; P: Kušej 
Nov 11  Die WalkureSiegruneSevilla(Maestranza)D: P Halffter; P: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
Sep 11  La scala di setaLucilla itZurich(Oper)D: Hamar; P: Michieletto 
Maj 11  Moses und Aron3. nackte Jungfrau deZurich(Oper)D: Christoph von Dohnányi; P: A Freyer 
Apr-Maj 11  La traviataFlora itZurich(Oper)D: C Rizzi; P: J Flimm 
Apr-Jun 11  Die tote StadtBrigitta deBernD: S Dinic / Keilhack; P: Rech 
Okt-Nov 10  Die Zauberflote2. DameZurich(Oper)D: Rieder; P: Kušej 
Jun-Jul 10  La traviataFlora itZurich(Oper)D: C Rizzi; P: J Flimm 
Jun-Jul 10  SalomePage des Herodias deZurich(Oper)D: Christoph von Dohnányi; P: Bechtolf 
Jun-Jul 10  SalomePage des HerodiasZurich(Fest)D: Christoph von Dohnányi; P: Bechtolf 
Maj-Jun 10  Boris GodunovFyodor ruZurich(Oper)D: Fedoseyev; P: Klaus Michael Grüber 
Feb 10  KonigskinderWirtstochter deZurich(Oper)D: Metzmacher; P: Jens Daniel Herzog 
Dec 09-Jan 10  Die Frau ohne SchattenStimmen der ungeborenen Kinder deZurich(Oper)D: Welser-Möst; P: Pountney 
Sep 09-Maj 10  Eugene OneginOlga ruZurich(Oper)D: Fedoseyev; P: Grischa Asagaroff 
Sep-Okt 09  Mose in EgittoAmenofi itZurich(Oper)D: Carignani; P: M Leiser / Caurier 
Mar-Jul 09  GotterdammerungWellgunde deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; P: Robert Wilson 
Mar-Apr 09  La fedelta premiataDianaZurich(Oper)D: Adam Fischer; P: Jens Daniel Herzog 
Nov 08-Jun 09  Die WalkureSiegrune deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; P: Robert Wilson / Gudrun Hartmann 
Sep 08-Jun 09  Das RheingoldWellgunde deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; P: Robert Wilson / Gudrun Hartmann