Elisabet Strid, sopran :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Elisabet Strid

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Mennicken[Gen, Svet]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.elisabetstridsoprano.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Apr-Maj 15  SiegfriedBrünnhildeLeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Jan-Feb 15  Der fliegende HollanderSenta deDusseldorfD: Axel Kober / Lukas Beikircher; D: A Dresen 
 Nov-Dec 14  Il tabarroGiorgetta itHelsinki(Opera)D: Lahti 
 Okt-Nov 14  Der fliegende HollanderSenta deDuisburgD: Axel Kober / Lukas Beikircher; D: A Dresen 
 Sep-Okt 14  TannhauserElisabethDresden(SSO)D: C Meister; D: Konwitschny 
 Jul-Avg 14  Das RheingoldFreiaBayreuth(Wagner)D: Kirill Petrenko; D: Castorf 
 Jul 14  ConcertNoRolePlovdivD: Ivan Anguélov;
 Apr-Jun 14  Die FeenAdaLeipzigD: Foremny; D: R Doucet 
 Jan-Jun 14  Rienzi, der letzte der TribunenIreneRigaD: Pitrenas; D: Dehlholm 
 Okt 13  Der fliegende HollanderSenta deDetroitD: S Mercurio; D: Uzan 
 Jul-Avg 13  Das RheingoldFreiaBayreuth(Wagner)D: Kirill Petrenko; D: Castorf 
 Jul 13  Die FeenAdaBayreuth(Wagner)D: U Schirmer; D: R Doucet 
 Maj-Jun 13  Die WalkureSieglinde deDuisburgD: Axel Kober; D: K Horres 
 Maj-Jun 13  TannhauserElisabeth deDusseldorfD: Axel Kober; D: Kosminski 
 Mar-Apr 13  Die WalkureSieglinde deDusseldorfD: Axel Kober; D: K Horres 
 Sep-Dec 12  RusalkaRusalkaGöteborg D: Henzold; D: Radok 
Mar 12  TannhauserElisabethTampereD: Lintu; D: V Kiljunen 
Nov 11-Jun 12  GotterdammerungGutruneRigaD: C Meister; D: Viesturs Kairišs 
Sep-Okt 11  Il tabarroGiorgetta itHelsinki(Opera)D: M Franck; D: Lahti 
Maj 11  Il tabarroGiorgetta itHelsinki(Opera)D: M Franck; D: Lahti 
Mar 11  RusalkaRusalkaMexico CityD: Ivan Anguélov; D: Enrique Singer 
Nov-Dec 10  Madama ButterflyCio-Cio-San itHelsinki(Opera)D: Ivan Anguélov; D: Lorenzo Mariani 
Apr-Maj 10  Das RheingoldFreiaLeipzigD: U Schirmer;
Mar 10  TannhauserElisabeth deOslo(DNO)D: Christian Badea; D: Herheim 
Nov 09-Jan 10  RusalkaRusalka csHelsinki(Opera)D: Ivan Anguélov; D: Richard Jones 
Mar-Apr 09  Peter GrimesNoRoleUmeåD: R Kluttig; D: Theorell 
Okt-Nov 08  Poet and ProphetessIngrid Skeppsbroo en,xh,svCape TownD: J Alber; D: Matthew Richardson 
Sep-Nov 08  Die ZauberfloteNoRoleUmeåD: Staffan Larson; D: Mira Bartov