Gleb Filshtinsky :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Gleb Filshtinsky

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 JL Artist

Osebna / druge spletne strani
 http://www.filshtinsky.ru/
 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj-Jun 15  LululightingMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; P: Tcherniakov 
 Okt 14  Simon Boccanegralighting itMünchen(SO)D: Bertrand de Billy; P: Tcherniakov 
 Avg 14  Il trovatorelighting itSalzburg(Fest)D: D Gatti; P: Hermanis 
 Apr-Maj 14  OtellolightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; P: Vasily Barkhatov 
 Apr 14  The Legend of the Invisible City of KitezhlightingBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; P: Tcherniakov 
 Feb-Mar 14  Prince Igorlighting ruNew York(Met)D: Noseda; P: Tcherniakov 
 Jan-Feb 14  Jenufalighting csBruxelles(Monnaie)D: Morlot; P: Hermanis 
 Dec 13-Jan 14  Die lustige WitwelightingMoscow(SND)D: Zangiev;
 Dec 13  Semyon KotkolightingSt Petersburg(Mariinsky)P: Yuri Alexandrov 
 Dec 13  The Legend of the Invisible City of Kitezhlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)P: Tcherniakov 
 Nov 13-Jun 14  Lucia di LammermoorlightingMoscow(SND)D: Korobov / V Volich; P: A Shapiro 
 Nov-Dec 13  Jenufalighting csZurich(Oper)D: Patrick Lange; P: Tcherniakov 
 Nov 13-Jun 14  Eugene OneginlightingMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; P: Tcherniakov 
 Nov 13  NoslightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; P: Yuri Alexandrov 
 Okt 13  A Life for the TsarlightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; P: Tcherniakov 
 Okt 13-Apr 14  CarmenlightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; P: Stepanyuk 
 Okt-Nov 13  The Tsar's Bridelighting ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; P: Tcherniakov 
 Okt 13  JenufalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; P: Vasily Barkhatov 
 Sep-Dec 13  Don GiovannilightingRigaD: Glinka / Poga; P: Andrejs Žagars 
 Sep-Okt 13  Eugene OneginlightingRigaD: Vlasenko / M Ozoliņš; P: Andrejs Žagars 
 Sep 13-Mar 14  Rigolettolighting itMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Fabio Mastrangelo; P: Långbaсka 
 Jul-Avg 13  GawainlightingSalzburg(Fest)D: Metzmacher; P: Hermanis 
 Jul 13  Don Giovannilighting itAix-en-ProvenceD: Minkowski; P: Tcherniakov 
 Jun-Jul 13  Eugene Oneginlighting ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; P: Tcherniakov 
 Maj 13  The Legend of the Invisible City of Kitezhlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)P: Tcherniakov 
 Maj-Jun 13  La traviatalighting itTel AvivD: David Stern / Daniel Cohen; P: Andrejs Žagars 
 Maj 13  Don GiovannilightingBydgoszczP: Andrejs Žagars 
 Apr 13  Noslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)P: Yuri Alexandrov 
 Apr 13  Ruslan i LyudmilalightingMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski / R Sochaczewsky; P: Tcherniakov 
 Apr 13  JenufalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; P: Vasily Barkhatov 
 Apr 13  Don GiovannilightingMadrid(Real)D: Alejo Perez; P: Tcherniakov 
 Apr 13  Semyon Kotkolighting ruSt Petersburg(Mariinsky)P: Yuri Alexandrov 
 Mar 13  SnegurotchkalightingMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Valery Kritskov; P: Raku 
 Feb-Apr 13  The GamblerlightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Yuri Laptev 
 Feb-Jun 13  Eugene OneginlightingMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; P: Tcherniakov 
 Jan-Jun 13  Die lustige WitwelightingMoscow(SND)D: W Gorelik / Zangiev; P: A Shapiro 
 Dec 12-Jun 13  Eugene OneginlightingMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribaev; P: Tcherniakov 
 Dec 12-Jun 13  Carmenlighting frSt Petersburg(Mariinsky)P: Stepanyuk 
 Dec 12  MacbethlightingMadrid(Real)D: Currentzis; P: Tcherniakov 
 Nov 12-Jul 13  Lucia di Lammermoorlighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; P: A Shapiro 
 Nov 12-Mar 13  A Life for the Tsarlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Tcherniakov 
 Okt-Nov 12  Dialogues des Carmeliteslighting frMünchen(SO)D: Nagano; P: Tcherniakov 
 Okt 12-Mar 13  Don Giovannilighting itRigaD: Glinka / Mallwitz; P: Andrejs Žagars 
 Sep 12  Gotterdammerunglighting deSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Zeldin 
 Sep 12  Siegfriedlighting deSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Zeldin 
 Sep-Nov 12  La traviatalighting itRigaD: Vaicis / Lakstīgala; P: Andrejs Žagars 
 Sep 12  Die Walkurelighting deSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Zeldin 
 Sep 12  Das Rheingoldlighting deSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Zeldin 
 Sep 12-Apr 13  Rigolettolighting itMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Latham-Koenig; P: Långbaсka 
 Sep-Okt 12  Jenufalighting csZurich(Oper)D: Luisi / Patrick Lange; P: Tcherniakov 
 Sep 12  Pikovaya DamalightingRigaD: Pitrenas / M Ozoliņš / Vaicis; P: Andrejs Žagars 
 Avg 12  Die Soldatenlighting deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; P: Hermanis 
 Avg-Nov 12  Eugene OneginlightingRigaD: Tatarnikov / Lakstīgala / M Ozoliņš; P: Andrejs Žagars 
Mar 12  Don GiovannilightingMoscow(Bolshoi)D: Christopher Moulds; P: Tcherniakov 
Feb-Jun 12  Eugene OneginlightingRigaD: Pitrenas; P: Andrejs Žagars 
Feb-Mar 12  AidalightingRigaD: Pitrenas; P: M Mara Kimele 
Feb-Mar 12  The Legend of the Invisible City of KitezhlightingAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; P: Tcherniakov 
Dec 11-Apr 12  Eugene OneginlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; P: Tcherniakov 
Dec 11  Snegurotchkalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; P: Galybin / Stepanyuk 
Nov 11-Feb 12  Ruslan i LyudmilalightingMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski; P: Tcherniakov 
Okt 11-Maj 12  Don GiovannilightingRigaD: Ainārs Rubiķis; P: Andrejs Žagars 
Okt 11-Jul 12  Lucia di LammermoorlightingMoscow(SND)P: A Shapiro 
Sep 11-Mar 12  La traviatalightingRigaD: Vaicis / Lakstīgala; P: Andrejs Žagars 
Avg-Okt 11  Eugene OneginlightingRigaD: Tatarnikov / Lakstīgal; P: Andrejs Žagars 
Jun-Jul 11  Simon BoccanegralightingLondon(ENO)D: E Gardner; P: Tcherniakov 
Jun 11  AidalightingRigaD: Pitrenas; P: M Māra Ķimele 
Apr-Maj 11  Pikovaya Damalighting ruRigaD: Pitrenas; P: Andrejs Žagars 
Apr 11  Dialogues des CarmeliteslightingMünchen(SO)D: Nagano; P: Tcherniakov 
Jan-Maj 11  Eugene OneginlightingMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; P: Tcherniakov 
Dec 10-Mar 11  Lucia di LammermoorlightingMoscow(SND)D: W Gorelik; P: A Shapiro 
Nov 10-Mar 11  WozzecklightingMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; P: Tcherniakov 
Nov 10-Jun 11  Don Giovannilighting itRigaD: Ainārs Rubiķis / Z Graca; P: Andrejs Žagars 
Okt-Nov 10  Don Giovannilighting itMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; P: Tcherniakov 
Okt 10-Apr 11  La traviatalighting itRigaD: Vaicis / Lakstīgala; P: Andrejs Žagars 
Sep 10  JenufalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; P: Vasily Barkhatov 
Sep 10-Mar 11  CarmenlightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin / Sinkevich; P: Stepanyuk 
Sep 10  Eugene Oneginlighting ruMadrid(Real)D: D Jurowski; P: Tcherniakov 
Jul 10  Don Giovannilighting itAix-en-ProvenceD: Langrée / A Spering; P: Tcherniakov 
Jan 10  Pikovaya Damalighting frRigaD: Pitrenas; P: Andrejs Žagars 
Nov 09-Maj 10  WozzecklightingMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; P: Tcherniakov 
Nov 09  Semyon KotkolightingSt Petersburg(Mariinsky)P: Yuri Alexandrov 
Nov 09  CarmenlightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; P: Stepanyuk 
Okt 09  The GamblerlightingSt Petersburg(Mariinsky)P: Chkheidze 
Okt 09-Apr 10  La traviatalighting itRigaD: Vaicis / Lakstīgala / Hirofumi Yoshida; P: Andrejs Žagars 
Okt 09-Jul 10  Lucia di Lammermoorlighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; P: A Shapiro 
Jul 09  Eugene OneginlightingMilano(Scala)D: Alexander Vedernikov; P: Tcherniakov 
Maj-Jun 09  Don Giovannilighting itRigaD: Julian Reynolds; P: Andrejs Žagars 
Jan 09  Pikovaya Damalighting ruLuxembourgD: Karabits; P: Andrejs Žagars 
Dec 08-Apr 09  Pikovaya Damalighting ruRigaD: Rinkevicius; P: Andrejs Žagars 
Okt-Dec 08  Lady Macbeth of MtsensklightingDusseldorfD: Ira Levin; P: Tcherniakov 
Okt 08-Maj 09  Aidalighting itRigaD: Rinkevicius / Vaicis; P: M Māra Ķimele 
Sep 08  Das Rheingoldlighting deSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; P: Gergiev / George Tsypin 
Sep 08-Maj 09  La traviatalighting itRigaD: Vaicis; P: Andrejs Žagars 
Sep 08  Eugene Oneginlighting ruParis(Opera)D: Alexander Vedernikov; P: Tcherniakov