Hrachuhí Bassénz, sopran :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Hrachuhí Bassénz

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 OIA[Gen, Svet]
 Agentur Guelzow
 IOA
 Renick

Osebna / druge spletne strani
 http://www.hrachuhibassenz.com

Kontakt
 Informacije niso pridobljene
 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jun-Jul 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; D: Mariame Clément 
 Apr 15  ConcertSopranStaatstheater Nürnberg
 Mar-Maj 15  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Peter Konwitschny 
 Nov 14-Jan 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: P Tilling; D: Laura Scozzi 
 Okt-Nov 14  Les HuguenotsValentineStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: T Kratzer 
 Okt 14-Apr 15  La traviataVioletta Valéry itLandestheater Niederbayern, PassauD: Basil H E Coleman; D: Hosseinpour 
 Sep-Dec 14  TurandotLiùStaatstheater NürnbergD: P Tilling; D: Bieito 
 Jun-Jul 14  Les HuguenotsValentine frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: T Kratzer 
 Apr-Jul 14  Die WalkureOrtlindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Schmiedleitner 
 Mar 14  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Peter Konwitschny 
 Nov 13-Mar 14  Das RheingoldWoglindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Schmiedleitner 
 Sep 13-Jan 14  OtelloDesdemona itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: G Rech 
 Avg 13  Il trovatoreLeonoraOper SchenkenbergD: Tardue; D: A Baesler 
Jun-Jul 13  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Laffargue 
Maj-Jun 13  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitOpéra National de BordeauxD: Jurjen Hempel; D: Laura Scozzi 
Apr-Jun 13  Die FledermausRosalindeStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Koeken 
Jan-Apr 13  Don GiovanniDonna Elvira itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Schmiedleitner 
Sep 12-Jan 13  Il trovatoreLeonora itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Kovalik 
Maj-Jun 12  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; D: Laura Scozzi 
Jan-Jul 12  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Peter Konwitschny 
Dec 11-Feb 12  Il corsaroGulnara itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
Nov 11-Jan 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; D: Laura Scozzi 
Okt 11-Jan 12  CarmenMicaëlaTheater AugsburgD: Dirk Kaftan / E Fritsche; D: Fioroni 
Okt-Nov 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; D: Laffargue 
Apr-Jul 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; D: Laffargue 
Mar-Jun 11  La traviataVioletta Valéry itOpera Bałtycka, GdanskD: José Maria Florêncio; D: Sofulak 
Feb-Maj 11  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; D: Laura Scozzi 
Jan-Jun 11  OtelloDesdemonaStaatstheater KasselD: Comin; D: Schmalöer 
Okt 10-Jan 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; D: Laura Scozzi 
Mar-Jun 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolStaatstheater NürnbergD: Gedschold; D: A Baesler 
Jan-Apr 10  Moise et PharaonAnaiStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Mouchtar-Samorai 
Nov-Dec 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Andreas Paetzold; D: Ricarda Regina Ludigkeit 
Nov 09-Apr 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergD: Perick; D: Laura Scozzi 
Sep-Okt 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Kaegi 
Jul 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Kaegi 
Apr-Jul 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; D: Ricarda Regina Ludigkeit 
Dec 08-Jan 09  La bohemeMimìStaatstheater NürnbergD: Gedschold; D: Raabe 
Okt 08-Jan 09  Benvenuto CelliniTeresaStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; D: Laura Scozzi 
Apr-Jun 08  L'AfricaineSélikaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; D: A Baesler 
Jan-Jun 08  OtelloDesdemonaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; D: Kaegi 
Nov 07-Feb 08  La bohemeMimìMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; D: Michael Schulz 
Maj-Jun 07  Simon BoccanegraAmelia GrimaldiMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; D: G Rech 
Apr-Jun 07  CarmenMicaëlaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; D: I Karaman 
Jan-Maj 07  Il trovatoreLeonoraStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; D: Kochheim 
Nov 06-Apr 07  Don GiovanniDonna ElviraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; D: Rosamund Gilmore 
Sep-Dec 06  Il furioso nell'isola di San DomingoEleonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; D: A Baesler 
Maj-Jun 06  ZairaZairaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; D: Kaegi 
Feb-Jun 06  Il trovatoreLeonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Wildner; D: Rosamund Gilmore