Ladislav Elgr, tenor :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Ladislav Elgr

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Opern-Agentur[Gen, Svet]
 In Art


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Apr-Maj 15  ArabellaMatteo deKölnD: Soltesz / Feltz; D: R Doucet 
 Jan 15  Kat'a KabanovaBorisToulon(TM)D: Alexander Briger; D: Duffaut 
 Dec 14  From the House of the DeadSkuratowBerlin(UDL)D: Rattle; D: Chéreau 
 Okt 14-Apr 15  CarmenDon JoséSt Gallen(Theater)D: Pitrenas / A Tomasello; D: Nicola Berloffa 
 Sep-Nov 14  DaphneLeukippos deDresden(SSO)D: Wellber; D: Torsten Fischer 
 Jun 14  The Devil's WallJarekLitomyslD: Robert Jindra; D: J Nekvasil 
 Maj-Jun 14  JenufaŠteva Buryja csEssenD: Netopil; D: Carsen 
 Maj 14  RusalkaNoRoleAmsterdam(CG)D: Gaffigan;
 Mar-Apr 14  Lady Macbeth of MtsenskSergei ruAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski; D: Bieito 
 Feb 14  JenufaSteva Burya csBerlin(Deutsche)D: Runnicles; D: Loy 
 Jan-Feb 14  Svanda DudakBabinský csDresden(SSO)D: Trinks; D: A Koehler 
 Dec 13  LazarusNathanael deWien(Theater)D: M Boder; D: C Guth 
 Sep-Okt 13  Vec MakropulosJanek csParis(Opera)D: Mälkki; D: Warlikowski 
 Avg 13  DaphneLeukippos deHelsinki(Fest)D: Mälkki;
 Jun 13  RusalkaLe Prince csGenève(Opera)D: D Jurowski; D: Wieler 
 Mar 13  Vec MakropulosAlbert Gregor csVenezia(Fenice)D: G Ferro; D: Carsen 
 Okt 12  RusalkaPrinceGlyndebourneD: Hrusa / McFall; D: Still 
Mar-Maj 12  Svanda DudakBabinsky csDresden(SSO)D: Trinks; D: A Koehler 
Jan 12  Francesca da RiminiDante ruWien(Theater)D: Kirill Petrenko; D: Lawless 
Jan 12  IolantaAlméric ruWien(Theater)D: Kirill Petrenko; D: Lawless 
Nov 11  GogolBes ruWien(Theater)D: Fedoseyev; D: Mielitz 
Jul 11  Der Ring des PolykratesWilhelm ArndtMartina FrancaD: Brogli-Sacher; D: Ripa di Meana 
Jun-Jul 11  Das RheingoldFroh deVenezia(Fenice)D: Jeffrey Tate; D: Carsen 
Maj-Jun 11  Der EvangelimannHansWien(Volk)D: G Prießnitz; D: Josef Ernst Köpplinger 
Apr-Maj 11  The Greek PassionManolios enPalermoD: A Fisch; D: Michieletto 
Nov 10-Mar 11  Antonia und der ReissteufelGierWien(Volk)D: Robert Meyer 
Okt 10  DaphneLeukippos deDresden(SSO)D: Wellber; D: Torsten Fischer 
Okt 10-Maj 11  Die ZauberfloteTaminoWien(Volk)D: Ivan Anguélov / R Paternostro / G Prießnitz; D: Lohner 
Feb-Mar 10  TieflandNandoWien(Volk)D: R Böer; D: Anselm Weber 
Jan-Apr 10  Die CsardasfurstinEdwin RonaldGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans; D: Konwitschny 
Jul-Avg 09  La Grande-Duchesse de GerolsteinFritz deEutinD: Theus; D: Saskia Kuhlmann 
Maj-Jun 09  Fra DiavoloLorenzoWien(Volk)D: R Paternostro; D: Josef Ernst Köpplinger 
Apr 09  The Last SupperJudasWien(NOW)D: Kobéra; D: Philipp Harnoncourt 
Mar-Maj 09  Les contes d'HoffmannNathanael / SpalanzaniWien(Volk)D: Eschwé / E Attl; D: Peer Boysen 
Mar 09  Das RheingoldFroh deHamburg(SO)D: Simone Young; D: C Guth 
Feb 09  A Midsummer Night's DreamLysander enWien(Volk)D: A Schüller; D: Arlaud 
Sep 08-Jun 09  Die FledermausAlfredWien(Volk)D: Bibl; D: H Zednik 
Sep 08-Jun 09  Die ZauberfloteTaminoWien(Volk)D: G Prießnitz; D: Lohner 
Sep-Dec 08  Der Vetter aus DingsdaAugust KuhbrotWien(Volk)D: Drčar / E Attl; D: Olivier Tambosi