Miklós Sebestyén, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Miklós Sebestyén

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Tivoli Crescendi[Gen, Islandija, Norveška, Danska, Švedska, Finska, Italija, Španija, Velika Britanija]
 HH
 TACT

Osebna / druge spletne strani
 http://www.miklossebestyen.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Okt 14  Mose in EgittoMosèCardiff(WNO)D: C Rizzi / Phillippo; P: Pountney 
 Apr-Maj 14  La clemenza di TitoPublioNancyD: Abdullah; P: Fulljames 
 Mar-Jun 14  La bohemeColline itMalmoD: Christian Badea / Ralf Kircher; P: Phelan 
 Okt 13  TurandotTimurNancyD: Rani Calderon; P: Kokkos 
 Apr 13  Beatrice et BenedictSomarone frWien(Theater)D: Hussain; P: K Holten 
 Nov-Dec 12  AidaIl re itNew York(Met)D: Luisi; P: Frisell 
Jan-Apr 12  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzLeipzigD: U Schirmer; P: Biganzoli 
Dec 11-Jan 12  La bohemeColline itBudapest(SO)D: György Györiványi Ráth / Péter Halász / G Török; P: Nádasdy / Palcsó 
Nov-Dec 11  Don GiovanniMasettoBudapest(SO)D: Kesselyák / d Medveczky; P: de Bosio 
Nov 11  RigolettoSparafucile itBudapest(SO)D: Héja / d Medveczky; P: Miklós Szinetár / Harangi 
Maj-Jun 11  Salome1. Nazarene deDusseldorfD: W Chien; P: Gürbaca 
Maj 11  Der FreischutzKunoLeipzigD: A Schüller;
Dec 10-Jan 11  La rondineCrebillon itLeipzigD: W Lacey / F Suckel; P: I Karaman / Posca 
Dec 10-Feb 11  AdmetoErcoleLeipzigD: Sardelli; P: T Kratzer 
Nov 10-Jan 11  Iphigenie en AulideArkasLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; P: Konwitschny 
Nov-Dec 10  La bohemeSchaunard itLeipzigD: U Schirmer / A Schüller; P: Konwitschny 
Okt 10-Jan 11  La traviataMarchese D'ObignyLeipzigD: W Lacey; P: Homoki 
Okt 10-Apr 11  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzLeipzigD: Axel Kober / Trinks; P: Biganzoli 
Sep 10-Apr 11  Eugene OneginHauptmann / SaretzkijLeipzigD: A Schüller; P: Konwitschny 
Sep 10-Jun 11  Die Zauberflote2. geharnischter MannLeipzigD: W Lacey / Gähres; P: Nürnberger 
Jul 10  Competition3. Prize OperaWien(Belvedere)
Apr 10  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano ColonnaLeipzigD: Foremny; P: Nicolas Joël 
Mar-Jun 10  AdmetoErcoleLeipzigD: Sardelli; P: T Kratzer 
Feb-Mar 10  The Love for Three OrangesZauberer TschelioLeipzigD: R Kluttig; P: Wolfgang Engel 
Jan-Maj 10  La traviataMarchese D'Obigny itLeipzigD: Piehlmayer; P: Homoki 
Nov 09-Jan 10  La bohemeSchaunard itLeipzigD: U Schirmer / A Schüller; P: Konwitschny 
Okt 09-Apr 10  Don GiovanniMasetto itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; P: Schroeter 
Okt 09-Maj 10  Die Zauberflote2. geharnischter MannLeipzigD: Piehlmayer / U Schirmer; P: Nürnberger 
Okt-Dec 09  Al gran sole carico d'amoreDimitrov/FidelLeipzigD: J Harneit; P: Konwitschny 
Sep-Nov 09  Manon LescautSergente degli arcieriLeipzigD: Piehlmayer; P: G Del Monaco 
Mar-Jun 09  La rondineRabonnier itLeipzigD: Epple; P: I Karaman 
Feb-Mar 09  Ariadne auf NaxosEin LakaiLeipzigD: Axel Kober; P: Karoline Gruber 
Jan-Maj 09  Don GiovanniMasetto itLeipzigD: Rouland; P: Schroeter 
Dec 08-Jan 09  La bohemeCollineNürnbergD: Gedschold; P: Raabe 
Okt-Nov 08  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano ColonnaLeipzigD: Axel Kober; P: Nicolas Joël