Miloslav Podskalský :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Miloslav Podskalský

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Informacije niso pridobljene


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Okt 13-Maj 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
 Sep 13-Maj 14  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; P: Petr Novotný 
 Sep 13-Maj 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; P: Jiří Heřman 
 Sep 13-Jun 14  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; P: Magdalena Švecová 
 Sep 13-Jun 14  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; P: Radok 
 Sep 13-Jun 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; P: Radok 
 Sep 13-Jun 14  AidaIl re itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; P: Steffen Piontek 
 Avg 13-Jun 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; P: Kukučka / Trpišovský 
 Jun 13  JakobinVilém csLitomyslD: Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
 Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; P: Magdalena Švecová 
 Okt 12-Maj 13  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; P: Petr Novotný 
 Sep 12-Jun 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; P: Jiří Heřman 
 Sep 12-Jun 13  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; P: Jana Kališová 
 Sep 12-Jun 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; P: Jiří Heřman 
 Avg 12-Jun 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; P: Kukučka / Trpišovský 
 Avg 12-Jun 13  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; P: Radok 
 Avg 12-Jun 13  Die ZauberfloteDer SprecherPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; P: Radok 
Jun 12  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec; P: Skutr 
Okt 11-Maj 12  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil; P: Petr Novotný 
Okt 11-Jun 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Sep 11-Maj 12  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; P: Radok 
Sep 11-Maj 12  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep 11-Maj 12  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Jana Kališová 
Sep 11-Jun 12  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Sep-Dec 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; P: Steffen Piontek 
Avg-Dec 11  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; P: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil 
Dec 10-Apr 11  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Švec; P: Radok 
Okt 10-Maj 11  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; P: Petr Novotný 
Sep 10-Apr 11  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep 10-Jun 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; P: Steffen Piontek 
Sep 10-Jan 11  La traviataMarqius d'Obigny itPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Jana Kališová 
Sep 10-Jun 11  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Sep 10-Apr 11  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; P: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil 
Dec 09-Maj 10  Die ZauberfloteSarastro / The Speaker csPraha(Estates)D: Švec; P: Radok 
Nov 09  Salome1. NazarenePraha(Narodni)D: Netopil;
Okt 09-Maj 10  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; P: Petr Novotný 
Okt 09-Feb 10  Eugene OneginGremin ruPraha(Narodni)D: J Fiore; P: A Serban 
Sep 09-Apr 10  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; P: Steffen Piontek 
Sep 09-Maj 10  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep 09-Maj 10  La traviataMarqius d'Aubigny itPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Jana Kališová 
Sep 09-Maj 10  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; P: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil 
Sep 09-Maj 10  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Maj-Jun 09  RusalkaWater SpritePraha(Narodni)D: Hrusa; P: Jiří Heřman 
Okt 08-Maj 09  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; P: Petr Novotný 
Sep-Nov 08  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec; P: Radok 
Sep 08-Jun 09  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Magdalena Švecová 
Sep 08-Jun 09  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; P: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil 
Sep 08-Jun 09  La traviataMarqius d'AubignyPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Jana Kališová 
Sep 08-Jun 09  La traviataMarkýz d'AubignyPraha(Narodni)D: Lenárd; P: Jana Kališová