Peter Konwitschny :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Peter Konwitschny

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Susanne Herrnleben[var(ne)]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 16  Der fliegende HollanderProducentMünchen(Fest)D: A Fisch;
 Maj 16  AttilaProducentLubeckD: Numajiri;
 Maj 16  Der FreischutzProducentHamburg(SO)D: Christoph Prick;
 Maj 16  Der fliegende HollanderProducentMünchen(SO)D: A Fisch;
 Apr 16  Lady Macbeth of MtsenskProducentAugsburgD: Héja;
 Dec 15  La bohemeProducentLeipzigD: Gedschold;
 Okt-Nov 15  Don CarlosProducentHamburg(SO)D: R Palumbo;
 Jul 15  Tristan und IsoldeProducentMünchen(Fest)D: Philippe Jordan;
 Apr-Maj 15  La juiveProducentGentD: Netopil / Pouspourikas;
 Apr 15  La juiveProducentAntwerpen(Vlaamse)D: Netopil / Pouspourikas;
 Mar-Maj 15  La traviataProducentNürnbergD: Marcus Bosch;
 Feb-Mar 15  La traviataProducentLondon(ENO)D: R Böer;
 Feb-Maj 15  HochwasserProducentHeidelberg(Theater)D: J Harneit;
 Feb-Maj 15  Abends am FlussProducentHeidelberg(Theater)D: J Harneit;
 Dec 14-Feb 15  La bohemeProducentLeipzigD: Gedschold / U Schirmer / Carnall;
 Nov 14  JenufaProducentBrnoD: Dirk Kaftan / Sinkevich;
 Nov 14-Jan 15  Lady Macbeth of MtsenskProducentKøbenhavn(KGL)D: Alexander Vedernikov;
 Sep-Okt 14  TannhauserProducentDresden(SSO)D: C Meister;
 Sep-Dec 14  JenufaProducentAugsburgD: Dirk Kaftan;
 Jul 14  Der fliegende HollanderProducentMünchen(Fest)D: Feltz;
 Jul 14  La traviataProducentWien(Theater)D: Sian Edwards;
 Apr 14  ParsifalProducentMünchen(SO)D: A Fisch;
 Mar-Jun 14  JenufaProducentGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan;
 Mar 14  La traviataProducentNürnbergD: Marcus Bosch;
 Jan-Jun 14  La bohemeProducentBratislavaD: Leginus / F Haider;
 Jan 14  Der fliegende HollanderProducentMünchen(SO)D: Feltz;
 Jan-Maj 14  ElektraProducentLeipzigD: U Schirmer;
 Dec 13-Feb 14  Die ZauberfloteProducentStuttgartD: Sandner;
 Dec 13-Jan 14  LohengrinProducentHamburg(SO)D: Simone Young;
 Dec 13-Jan 14  La bohemeProducentLeipzigD: Foremny;
 Okt-Nov 13  TannhauserProducentDresden(SSO)D: Trinks;
 Okt 13  Der fliegende HollanderProducentMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Alexei Bogorad;
 Sep 13-Jun 14  Eugene OneginProducentBratislavaD: J Kyzlink / Valentovic;
Jul 13  ParsifalProducentMünchen(Fest)D: Nagano;
Jul 13  Tristan und IsoldeProducentMünchen(Fest)D: Nagano;
Jul 13  AttilaProducentWien(Theater)D: Frizza;
Jun 13  Der fliegende HollanderProducentMünchen(Fest)D: A Fisch;
Maj 13  LohengrinProducentHamburg(SO)D: Simone Young;
Apr 13  Der fliegende HollanderProducentMünchen(SO)D: A Fisch;
Apr 13  Don CarlosProducentWien(SO)D: Bertrand de Billy;
Apr-Maj 13  Don GiovanniProducentBerlin(Komische)D: Sandner;
Apr-Maj 13  Die Meistersinger von NurnbergProducentHamburg(SO)D: Simone Young;
Mar 13  ParsifalProducentMünchen(SO)D: Nagano;
Mar 13  Tristan und IsoldeProducentMünchen(SO)D: Nagano;
Feb-Mar 13  La traviataProducentLondon(ENO)D: M Hofstetter;
Jan-Jun 13  Cosi fan tutteProducentLeipzigD: Bramall;
Jan-Feb 13  GotterdammerungProducentStuttgartD: Marc Soustrot;
Jan-Feb 13  Don CarlosProducentHamburg(SO)D: Alexander Joel;
Dec 12-Jan 13  Die ZauberfloteProducentStuttgartD: Sandner;
Dec 12-Jan 13  La bohemeProducentLeipzigD: W Lacey;
Nov-Dec 12  MacbethProducentLeipzigD: Foremny;
Okt 12-Jun 13  Eugene OneginProducentBratislavaD: J Kyzlink;
Okt-Nov 12  La traviataProducentGraz(Buehnen)D: Hindoyan;
Maj-Jun 12  ElektraProducentStuttgartD: Georg Fritzsch;
Apr 12  ParsifalProducentMünchen(SO)D: Nagano;
Mar-Jun 12  AlcesteProducentLeipzigD: Bramall;
Mar-Jun 12  Iphigenie en AulideProducentLeipzigD: Foremny;
Feb-Jun 12  Eugene OneginProducentBratislavaD: Selecký / J Kyzlink / Tužinský;
Jan-Jul 12  La traviataProducentNürnbergD: Marcus Bosch;
Jan 12  Der fliegende HollanderProducentMünchen(SO)D: Kazushi Ono;
Dec 11-Jul 12  Cosi fan tutteProducentLeipzigD: Bramall;
Dec 11-Jan 12  Don CarlosProducentHamburg(SO)D: Alexander Joel;
Dec 11  From the House of the DeadProducentWien(SO)D: Welser-Möst;
Dec 11-Apr 12  MacbethProducentLeipzigD: U Schirmer / W Lacey;
Nov-Dec 11  La bohemeProducentLeipzigD: Foremny / W Lacey;
Nov 11-Feb 12  Pikovaya DamaProducentGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans;
Sep-Nov 11  SalomeProducentGöteborgD: Patrik Ringborg;
Sep 11-Apr 12  Eugene OneginProducentLeipzigD: Foremny;
Jul 11  Tristan und IsoldeProducentMünchen(Fest)D: Nagano;
Jun 11  AidaProducentGentD: D Jurowski;
Jun-Jul 11  From the House of the DeadProducentZurich(Oper)D: Metzmacher;
Maj 11  Der FreischutzProducentBarcelona(Liceu)D: M Boder / R Reimer;
Apr-Jun 11  ElektraProducentLeipzigD: U Schirmer;
Apr-Maj 11  AidaProducentLeipzigD: A Schüller;
Apr 11  ParsifalProducentMünchen(SO)D: Nagano;
Mar-Jun 11  Cosi fan tutteProducentLeipzigD: Stoehr / W Lacey;
Jan-Maj 11  La traviataProducentGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans;
Jan 11  Das Land des LachelnsProducentBerlin(Komische)D: János Kovács;
Dec 10-Jan 11  Don GiovanniProducentBerlin(Komische)D: Foremny / Numajiri;
Nov 10-Jan 11  Iphigenie en AulideProducentLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey;
Nov 10-Jun 11  TannhauserProducentDresden(SSO)D: Schneider.cond / Blunier;
Nov-Dec 10  AlcesteProducentLeipzigD: Carignani;
Nov-Dec 10  La bohemeProducentLeipzigD: U Schirmer / A Schüller;
Sep 10-Jun 11  Madama ButterflyProducentBratislavaD: Selecký / Oliver von Dohnányi / Leginus / Marco Munari;
Sep 10-Apr 11  Eugene OneginProducentBratislavaD: Selecký / J Kyzlink / Tužinský;
Sep 10-Apr 11  Eugene OneginProducentLeipzigD: A Schüller;