Christa Mayer, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Christa Mayer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hilbert[Gen, Svět]
 Opera et Concert[Francie, Monako]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII-VIII 17  Tristan und IsoldeBrangäneBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 VI 17  SiegfriedErda deNew National Theatre TokyoD: T Iimori; R: Götz Friedrich 
 IV 17  Symphony 9AltOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann;
 IV 17  Die WalkureFrickaOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann;
 II-V 17  OtelloEmilia itSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann / J Fiore; R: Boussard 
 I 17  SiegfriedErda deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 XII 16-I 17  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter frSächsische Staatsoper, DresdenD: Frédéric Chaslin; R: Erath 
 XI 16  Das RheingoldErdaSuntory Hall, TokyoD: C Thielemann; R: Krief 
 X 16  Das RheingoldFricka deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 X 16-VIII 17  Die Zauberflote3. Dame deSächsische Staatsoper, DresdenD: Gnann / Klingele / Jonathan Darlington / Repušić; R: A Freyer 
 IX-XI 16  SalomeHerodias deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Michael Schulz 
 VIII 16  Tristan und IsoldeBrangäne deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 VII-VIII 16  Der fliegende HollanderMary deBayreuther FestspieleD: Axel Kober; R: Jan Philipp Gloger 
 V 16  Mathis der MalerGräfin Helfenstein deSächsische Staatsoper, DresdenD: Simone Young; R: Biganzoli 
 III 16  OtelloEmiliaOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann; R: Boussard 
 II 16  Die WalkureFricka deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 XII 15  Hansel und GretelGertrud deSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson; R: K Thalbach 
 X 15-VI 16  Die Zauberflote3. DameSächsische Staatsoper, DresdenD: Gnann / Klingele / Jonathan Darlington; R: A Freyer 
 X 15  Das RheingoldErda deNew National Theatre TokyoD: T Iimori; R: Götz Friedrich 
 VII-VIII 15  Der fliegende HollanderMary deBayreuther FestspieleD: Axel Kober; R: Jan Philipp Gloger 
 VII-VIII 15  Tristan und IsoldeBrangäne deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 III-VI 15  Der fliegende HollanderMary deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
 II-III 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itSächsische Staatsoper, DresdenD: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 I-II 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frSächsische Staatsoper, DresdenD: Marc Soustrot / Güttler; R: l Ollé 
 XII 14-I 15  Hansel und GretelGertrudSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson; R: K Thalbach 
 XII 14  Der RosenkavalierAnninaSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 XI-XII 14  Elektra3. Magd deSächsische Staatsoper, DresdenD: Koenigs; R: Barbara Frey 
 IX-XI 14  DaphneGaea deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Torsten Fischer 
VII-VIII 14  Der fliegende HollanderMary deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
IV-VI 14  AlcinaBradamante itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
II-III 14  GuntramEine alte Frau deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber;
I-VI 14  Elektra3. Magd deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Barbara Frey 
XII 13-I 14  Madama ButterflySuzuki itSächsische Staatsoper, DresdenD: P Morandi; R: A Jahns 
XI-XII 13  Tristan und IsoldeBrangäneSächsische Staatsoper, DresdenD: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
X 13  Der RosenkavalierAnnina deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
IX 13  SiegfriedErdaLucerne Festival im Sommer, LuzernD: Jonathan Nott;
VIII 13  Das RheingoldErdaLucerne Festival im Sommer, LuzernD: Jonathan Nott;
VIII 13-VII 14  Der fliegende HollanderMary deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
VII-VIII 13  Der fliegende HollanderMary deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
VI 13  Gotterdammerung1. Norn deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
V 13  SiegfriedErdaStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
V 13  Das RheingoldErda deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
IV-VI 13  Prinz BusselDie Bärfrau deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
III-IV 13  AlcinaBradamante itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
I-VI 13  OrlandoOrlandoSächsische Staatsoper, DresdenD: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
XII 12  SiegfriedNoRoleTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
X 12-VI 13  Die Zauberflote3. DameSächsische Staatsoper, DresdenD: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
X 12  ConcertNoRoleSächsische Staatsoper, DresdenD: P Fournillier;
IX 12  Der fliegende HollanderMaryGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Sebastian Weigle;
VII-VIII 12  Der fliegende HollanderMary deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger