Christa Mayer, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Christa Mayer

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Molnar[Pasaulis(ne)]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Birz 15  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 Vas-Kov 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itDresden(SSO)D: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 Saus-Vas 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frDresden(SSO)D: M Franck; R: l Ollé 
 Gruod 14  Der RosenkavalierAnninaDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Lapkr-Gruod 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: Koenigs; R: Barbara Frey 
 Rugs-Lapkr 14  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
 Liep-Rugpj 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 Bal-Birz 14  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 Vas-Kov 14  GuntramEine alte Frau deDresden(SSO)D: Wellber;
 Saus-Birz 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Gruod 13-Saus 14  Madama ButterflySuzuki itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: Jahns 
 Lapkr-Gruod 13  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
 Spal 13  Der RosenkavalierAnnina deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Rugs 13  SiegfriedErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Rugpj 13  Das RheingoldErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Rugpj 13-Liep 14  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 Liep-Rugpj 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 Birz 13  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 Geg 13  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 Geg 13  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 Bal-Birz 13  Prinz BusselDie Bärfrau deDresden(SSO)D: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
 Kov-Bal 13  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 Saus-Birz 13  OrlandoOrlandoDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
 Gruod 12  SiegfriedNoRoleSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
 Spal 12-Birz 13  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
 Spal 12  ConcertNoRoleDresden(SSO)D: Fournillier;
 Rugs 12  Der fliegende HollanderMaryBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
Liep-Rugpj 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
Bal 12  Die tote StadtBrigittaBilbao(ABAO) D: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker 
Kov-Birz 12  La DirindinaLa DirindinaDresden(SSO)D: Venanzoni;
Vas-Birz 12  LuluGräfin Geschwitz deDresden(SSO)D: C Meister; R: Herheim 
Saus-Liep 12  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
Spal 11-Liep 12  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
Bal-Geg 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itDresden(SSO)D: Dubrovsky; R: F Klepper 
Kov-Birz 11  Die Zauberflote3. Dame deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
Saus-Vas 11  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
Saus 11  IolantaMarta ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
Spal 10  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
Rugpj 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
Liep-Rugpj 10  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
Liep-Rugpj 10  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst