Christa Mayer, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Christa Mayer

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]
 Molnar[var]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 16  Mathis der MalerGräfin Helfenstein deSächsische Staatsoper, DresdenD: Simone Young; R: Biganzoli 
 Kov 16  OtelloEmiliaOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann; R: Boussard 
 Vas 16  Die WalkureFricka deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 Gruod 15  Hansel und GretelGertrud deSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson; R: K Thalbach 
 Spal 15-Birz 16  Die Zauberflote3. DameSächsische Staatsoper, DresdenD: Jonathan Darlington / Gnann / Klingele; R: A Freyer 
 Spal 15  Das RheingoldErda deNew National Theatre TokyoD: T Iimori; R: Götz Friedrich 
 Liep-Rugpj 15  Der fliegende HollanderMaryBayreuther FestspieleD: Axel Kober; R: Jan Philipp Gloger 
 Liep-Rugpj 15  Tristan und IsoldeBrangäneBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 Kov-Birz 15  Der fliegende HollanderMary deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
 Vas-Kov 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itSächsische Staatsoper, DresdenD: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 Saus-Vas 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frSächsische Staatsoper, DresdenD: Marc Soustrot / Güttler; R: l Ollé 
 Gruod 14-Saus 15  Hansel und GretelGertrudSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson; R: K Thalbach 
 Gruod 14  Der RosenkavalierAnninaSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Lapkr-Gruod 14  Elektra3. Magd deSächsische Staatsoper, DresdenD: Koenigs; R: Barbara Frey 
 Rugs-Lapkr 14  DaphneGaea deSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer 
 Liep-Rugpj 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 Bal-Birz 14  AlcinaBradamante itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 Vas-Kov 14  GuntramEine alte Frau deSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber;
 Saus-Birz 14  Elektra3. Magd deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Gruod 13-Saus 14  Madama ButterflySuzuki itSächsische Staatsoper, DresdenD: P Morandi; R: Jahns 
 Lapkr-Gruod 13  Tristan und IsoldeBrangäneSächsische Staatsoper, DresdenD: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
 Spal 13  Der RosenkavalierAnnina deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Rugs 13  SiegfriedErdaLucerne Festival im Sommer, LuzernD: Jonathan Nott;
 Rugpj 13  Das RheingoldErdaLucerne Festival im Sommer, LuzernD: Jonathan Nott;
 Rugpj 13-Liep 14  Der fliegende HollanderMary deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
Liep-Rugpj 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
Birz 13  Gotterdammerung1. Norn deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Geg 13  SiegfriedErdaStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Geg 13  Das RheingoldErda deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Bal-Birz 13  Prinz BusselDie Bärfrau deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
Kov-Bal 13  AlcinaBradamante itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
Saus-Birz 13  OrlandoOrlandoSächsische Staatsoper, DresdenD: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
Gruod 12  SiegfriedNoRoleTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
Spal 12-Birz 13  Die Zauberflote3. DameSächsische Staatsoper, DresdenD: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
Spal 12  ConcertNoRoleSächsische Staatsoper, DresdenD: Fournillier;
Rugs 12  Der fliegende HollanderMaryGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Sebastian Weigle;
Liep-Rugpj 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
Bal 12  Die tote StadtBrigittaABAO, Bilbao D: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker 
Kov-Birz 12  La DirindinaLa DirindinaSächsische Staatsoper, DresdenD: Venanzoni;
Vas-Birz 12  LuluGräfin Geschwitz deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Meister; R: Herheim 
Saus-Liep 12  Die Zauberflote3. DameSächsische Staatsoper, DresdenD: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
Spal 11-Liep 12  AlcinaBradamante itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
Bal-Geg 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itSächsische Staatsoper, DresdenD: Dubrovsky; R: F Klepper 
Kov-Birz 11  Die Zauberflote3. Dame deSächsische Staatsoper, DresdenD: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
Saus-Vas 11  Tristan und IsoldeBrangäneSächsische Staatsoper, DresdenD: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
Saus 11  IolantaMarta ruSächsische Staatsoper, DresdenD: V Jurowski;
Spal 10  DaphneGaea deSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer 
Rugpj 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst 
Liep-Rugpj 10  SiegfriedErdaBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst 
Liep-Rugpj 10  Das RheingoldErdaBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst