Daniel Behle, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Daniel Behle

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Parnassus[Gen, Pasaulis]
 Scanarts

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.danielbehle.de

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Vas-Kov 15  AlcinaOronteAmsterdam(NO)D: Rousset; R: Audi 
 Saus-Kov 15  AlcinaOronteBruxelles(Monnaie)D: Rousset; R: Audi 
 Lapkr 14  ArabellaMatteo deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: F Klepper 
 Spal 14  La clemenza di TitoTito Vespasiano itMünchen(SO)D: Lyniv; R: J Bosse 
 Rugs-Spal 14  Die schweigsame FrauHenry MorosusMünchen(SO)D: P Halffter; R: Kosky 
 Rugs 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteBruxelles(Monnaie)D: R Jacobs;
 Liep 14  RecitalTenorBolzano
 Birz 14  Die SchopfungTenorBad KissingenD: Bělohlávek;
 Geg 14  L'ArtaserseArtabanoAmsterdam(CG)D: Fasolis;
 Geg 14  TamerlanoBajazeteKölnD: Emelyanichev;
 Bal 14  Missa SolemnisTenorWien(Theater)D: M Haselböck;
 Bal 14  ArabellaMatteoSalzburg(Oster)D: C Thielemann; R: F Klepper 
 Kov 14  ConcertTenorFrankfurt(Oper)
 Vas-Kov 14  DaphneLeukippos deFrankfurt(Oper)D: Blunier; R: C Guth 
 Gruod 13  Messe en si mineurtenorParis(Pleyel)D: Raphaël Pichon;
 Gruod 13  Messe en si mineurténorBordeauxD: Raphaël Pichon;
 Rugs-Spal 13  Idomeneo re di CretaIdomeneo itFrankfurt(Oper)D: R Böer; R: Jan Philipp Gloger 
 Birz 13  RecitalTenorGarmisch
 Bal-Geg 13  Don GiovanniDon Ottavio itParis(CE)D: Rhorer; R: S Braunschweig 
 Kov 13  Johannes-PassiontenorVersaillesD: Raphaël Pichon;
 Gruod 12-Vas 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteZurich(Oper)D: Patrick Lange; R: A Marthaler 
 Gruod 12  L'ArtaserseArtabano itParis(CE)D: Fasolis;
 Lapkr 12  L'ArtaserseArtabanoLausanneD: Fasolis;
 Lapkr 12  L'ArtaserseArtabano itWien(Theater)D: Fasolis;
 Rugs-Spal 12  KonigskinderDer Königssohn deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: David Bösch 
Birz 12  La petite messe solennelleTenorBad KissingenD: Wöltche;
Birz 12  FarnacetenorAmsterdam(CG)
Kov-Bal 12  Cosi fan tutteFerrando itDusseldorfD: Altstaedt / Axel Kober / Ralf Lange; R: Nicolas Brieger 
Vas-Bal 12  Die lustige WitweCamille de Rosillon deParis(Opera)D: A Fisch; R: Lavelli 
Saus-Vas 12  Cosi fan tutteFerrando itDuisburgD: Altstaedt / Axel Kober; R: Nicolas Brieger 
Saus 12  FarnacePompeo itParis(CE)D: Fasolis;
Gruod 11-Saus 12  Die ZauberfloteTaminoMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
Gruod 11  FarnacePompeoLausanneD: Fasolis;
Lapkr 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deGenève(Opera)D: Jonathan Darlington; R: Mira Bartov 
Rugs 11  RecitalTenorFrankfurt(Oper)
Rugs 11  FarnacePompeoBremen(Fest)D: Fasolis;
Rugs 11-Bal 12  Die FledermausAlfredWien(Volk)D: Bibl / E Dovico; R: H Zednik 
Rugs 11-Geg 12  Cosi fan tutteFerrando itFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil / Januschke; R: Loy 
Liep 11  Cosi fan tutteFerrando itLyon(Opera)D: Stefano Montanari; R: Adrian Noble 
Geg-Birz 11  Don GiovanniDon OttavioKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
Kov 11  Don GiovanniDon Ottavio itLyon(Opera)D: Stefano Montanari; R: Adrian Noble 
Saus 11  Die ZauberfloteTaminoSalzburg(Mozarteum)D: R Jacobs;
Gruod 10-Saus 11  Die lustigen Weiber von WindsorFentonWien(Volk)R: A Kirchner 
Gruod 10-Geg 11  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
Lapkr-Gruod 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteWien(Volk)D: Goetzel; R: Malkowsky 
Spal 10-Saus 11  Die ZauberfloteTaminoNürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
Rugs 10  Die JahreszeitenTenorEisenstadtD: Adam Fischer;
Kov-Birz 10  DaphneLeukippos deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: C Guth 
Kov 10  Cosi fan tutteFerrandoCataniaD: Soudant; R: E Génovèse 
Vas-Kov 10  Cosi fan tutteFerrando itFrankfurt(Oper)D: Y Zorn; R: Loy 
Saus-Vas 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNürnbergD: Perick; R: Baesler 
Lapkr 09-Saus 10  Die ZauberfloteTamino deFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil / Erik Nielsen; R: A Kirchner 
Lapkr 09  Die ZauberfloteTaminoParis(Pleyel)D: R Jacobs;
Spal-Gruod 09  La clemenza di TitoTito itFrankfurt(Oper)D: Y Zorn / Hartmut Keil; R: Loy 
Rugpj 09  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva deEutinD: Theus; R: Solfaghari 
Geg-Birz 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteStuttgartD: Orozco-Estrada; R: Neuenfels 
Bal-Geg 09  Gianni SchicchiRinuccioFrankfurt(Oper)D: Y Zorn; R: C Guth 
Kov-Bal 09  La cenerentolaDon RamiroFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil; R: Keith Warner 
Vas-Kov 09  L'Heure espagnoleGonzalveFrankfurt(Oper)D: J Debus; R: David Hermann 
Gruod 08-Vas 09  Cosi fan tutteFerrandoFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil; R: Loy 
Spal-Lapkr 08  Die lustige WitweCamille De RossillonMilano(Scala)D: A Fisch; R: Pier Luigi Pizzi 
Rugs-Spal 08  Don GiovanniDon OttavioStuttgartD: E Mazzola; R: Neuenfels 
Rugs-Gruod 08  Die ZauberfloteTaminoFrankfurt(Oper)D: Erik Nielsen / Sebastian Weigle / Y Zorn / Hartmut Keil; R: A Kirchner 
Rugpj 08-Geg 09  La cenerentolaDon Ramiro itStockholm(Royal)D: Attanasi / Graeme Jenkins; R: Irina Brook 
Liep-Rugpj 08  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva deEutinD: Theus; R: Solfaghari