Jana Šrejma Kačírková 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Jana Šrejma Kačírková
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[P] Premjera
Jana Šrejma Kačírková: Užimtumo planas
Nuo Opera 
18 Geg-8 Birz 2018 Così fan tutte [P] itFiordiligi ND Brno (D:Klecker, R:Petrželková)
1 Vas-8 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itContessa d'Almaviva National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
3-7 Saus 2018 Don Giovanni Donna Anna ND Brno (D:Olos / Ivanović, R:Berger-Gorski)
16 Gruod 2017-27 Geg 2018 Faust [P] frMarguerite ND Brno (D:Ivanović / Šnajdr, R:Heřman)
1 Gruod 2017-3 Kov 2018 Carmen Micaëla ND Brno (D:Olos / Kružík, R:Pilař)
Rugpj 2017 Rusalka Rusalka Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Geg-Birz 2017 Le comte Ory [P] frLa comtesse Adèle ND Brno (D:Kružík, R:Flory)
Vas-Birz 2017 Roméo et Juliette frJuliette National Theatre Prague, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Daubnerová)
Saus-Bal 2017 Don Giovanni itDonna Anna ND Brno (D:Ivanović / Olos, R:Berger-Gorski)
Lapkr 2016-Birz 2017 La traviata itVioletta Valery National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Lapkr 2016-Saus 2017 Roberto Devereux Elisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
Spal 2016-Bal 2017 Don Giovanni Donna Anna Slovak National Theatre, Bratislava (D:Haider / Štefánek, R:Bednárik)
Spal 2016-Geg 2017 La clemenza di Tito [P] Vitellia National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:SKUTR)
Rugs 2016-Geg 2017 La traviata itVioletta Valery ND Brno (D:Kyzlink / Šnajdr, R:Srba)
Rugs 2016-Kov 2017 Carmen frMicaëla ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
Rugs 2016-Saus 2017 Le nozze di Figaro itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Ludise National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Vas-Bal 2016 Maria Stuarda Maria Stuarda National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Saus-Birz 2016 Così fan tutte Fiordiligi Slovak National Theatre, Bratislava (D:Haider, R:Weiss)
Gruod 2015-Geg 2016 Roberto Devereux [P] Elisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Šrubař, R:Gábor)
Lapkr 2015 La traviata Violetta Valery Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Spal 2015-Saus 2016 Aida Aida Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Lang)
Rugpj 2015 Rusalka Rusalka Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Kov-Bal 2015 Anna Bolena Anna Bolena National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] 1. Dame Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Gruod 2014-Birz 2015 Maria Stuarda [P] itMaria Stuarda National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Gruod 2014 La traviata Violetta Valery Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte Königin der Nacht State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Saus-Kov 2014 Rigoletto Gilda Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Entführung aus dem Serail deKonstanze Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Lapkr-Gruod 2013 Prodaná nevěsta csMařenka National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Spal 2013-Lapkr 2014 Ernani itElvira National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Šrubař, R:Chudovský)
Rugs 2013-Geg 2014 La traviata Violetta Valery Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Rugs 2013-Vas 2014 L'elisir d'amore itAdina National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2013-Geg 2014 Jakobín csTerinka National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itAnna Bolena National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Rugs 2013-Birz 2014 Die Zauberflöte csKönigin der Nacht Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)
Rugs 2013-Saus 2014 Faust frMarguerite J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Heřman)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Book National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Kniha National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Mermaids National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Susanna Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2013-Birz 2014 Don Giovanni itDonna Anna Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Birz 2013 Anna Bolena [P] Anna Bolena National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Šrubař, R:Krejčí)
Saus-Geg 2013 Faust [P] Marguerite J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Heřman)
Gruod 2012-Birz 2013 Eine Nacht in Venedig [P] Annina National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Prášil, R:Mikuláštík)
Spal 2012-Bal 2013 La traviata Violetta Valery Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Spal 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte deKönigin der Nacht State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Spal 2012-Bal 2013 L'elisir d'amore itAdina National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2012-Bal 2013 Rigoletto [P] Gilda Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Rugs 2012-Birz 2013 Le nozze di Figaro Susanna Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Book National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Kniha National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Mermaids National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugs 2012-Birz 2013 Jakobín Terinka National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2012-Geg 2013 Les contes d'Hoffmann Olympia National Theatre Prague, Praha (D:Müller, R:Havelka)
Rugpj 2012-Bal 2013 Die Entführung aus dem Serail Konstanze Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Rugpj 2012-Birz 2013 Don Giovanni Donna Anna Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugpj 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte Königin der Nacht Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)

 You are here: operabase.com/a/Jana_Šrejma_Kačírková/lt