Mirco Palazzi, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Mirco Palazzi

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 MCDomani[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.mircopalazzi.it

Kontaktai
 impallomeni@mcdomani.com
 Mobile: +39 338 3113790
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Gruod 14-Saus 15  Maria StuardaTalbotBarcelona(Liceu)D: Maurizio Benini; R: Caurier / M Leiser 
 Spal-Lapkr 14  Le nozze di FigaroFigaro itDallasD: Villaume; R: K Moriarty 
 Rugpj 14  Guillaume TellGualtiero itEdinburgh(Fest)D: Noseda;
 Rugpj 14  La petite messe solennellebassoPesaroD: Zedda;
 Liep 14  Il viaggio a ReimsLord SydneyWildbadD: Fogliani;
 Geg 14  Guillaume TellGualtiero Fürst itTorino(Regio)D: Noseda; R: Vick 
 Bal 14  Stabat MaterBassoVerona(Teatro)D: Stefano Montanari;
 Kov-Bal 14  Maometto IIMaometto IIRoma(Opera)D: R Abbado; R: Pier Luigi Pizzi 
 Vas-Kov 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: G Rigon; R: Morassi 
 Vas 14  L'italiana in AlgeriMustafàVerona(Teatro)D: Lanzillotta; R: Pier Luigi Pizzi 
 Gruod 13  Stabat MaterbassoTokyo(BK)D: Noseda;
 Lapkr 13  RequiembassoTokyo(Suntory)D: Noseda;
 Lapkr 13  La Damnation de FaustMephistophelesLondon(Barbican)D: Gergiev;
 Spal 13  RigolettoSparafucilePadovaD: Bisanti; R: Poda 
 Rugs 13  Lucrezia BorgiaAlfonso I d'EstePadovaD: Pasqualetti; R: Ciabatti 
 Rugs 13  Il trovatoreFerrandoAmsterdam(CG)D: Andretta;
 Geg 13  RequiemBassAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski;
 Geg 13  RequiemBassGentD: D Jurowski;
 Kov-Bal 13  Maria StuardaTalbotBilbao(ABAO)D: Perez Sierra; R: Poda 
 Kov 13  Matthaus-PassionbassoRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
 Vas 13  Don GiovanniLeporelloTorino(Regio)D: Hogwood; R: Placido 
 Lapkr 12  Maria StuardaTalbotRovigoD: S Rolli; R: Bertolani 
 Lapkr 12  MacbethBancoJesi(Teatro)D: Bisanti; R: Henning Brockhaus 
 Spal 12  Maria StuardaTalbot itBergamoD: S Rolli; R: Bertolani 
 Rugpj 12  TancrediNoRolePesaroD: Zedda;
 Rugpj 12  Ciro in BabiloniaNoRolePesaroD: Will Crutchfield; R: Davide Livermore 
Birz-Liep 12  La Damnation de FaustMéphistophélèsSt Gallen(Fest)D: Rouland; R: Carlos Wagner 
Bal 12  La gazza ladraGottardoVerona(Teatro)D: G Rigon; R: Michieletto 
Saus 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentRovigoD: Francesco Rosa; R: Poda 
Saus 12  Il viaggio a ReimsLord SidneyFirenze(Comunale)D: Daniele Rustioni; R: M Gandini 
Gruod 11-Saus 12  Linda di ChamounixIl PrefettoBarcelona(Liceu)D: Marco Armiliato; R: Sagi 
Lapkr 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itWashington(WO)D: Auguin; R: D Alden 
Rugs-Spal 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: A Battistoni / G Rigon; R: Morassi 
Liep 11  Stabat MaterBassWildbadD: Fogliani;
Birz 11  Stabat MaterbasseParis(Saint-Denis)D: Myung Whun Chung;
Geg-Birz 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)D: Fogliani; R: John Doyle 
Kov 11  Maria StuardaTalbotAthens(Megaron)D: Bonynge;
Vas 11  Il trovatoreFerrandoKölnD: Markus Stenz;
Saus 11  L'italiana in AlgeriMustafàBilbao(ABAO)D: M Mariotti; R: Sagi 
Spal-Lapkr 10  Don GiovanniLeporelloDallas D: N Moldoveanu; R: J Pascoe 
Rugpj 10  Stabat MaterNoRolePesaroD: M Mariotti;
Rugpj 10  Demetrio e PolibioPolibioPesaroD: Rovaris; R: Davide Livermore 
Birz-Liep 10  Il diluvio universaleNoèSt Gallen(Fest)D: Fogliani; R: Levant 
Geg 10  Maria StuardaTalbotPalermoD: F Carminati; R: Krief 
Bal 10  RequiembassoVenezia(Fenice)D: Altinoglu;
Kov 10  Caterina CornaroMocenigoAmsterdam(CG)D: D Parry;
Saus-Vas 10  Don GiovanniMasettoMilano(Scala)D: Langrée; R: Mussbach 
Gruod 09  Guillaume TellWalter FurstAmsterdam(CG)D: P Olmi;
Lapkr 09  OtelloElmiroTokyo(Orchard)D: Gustav Kuhn; R: G Del Monaco 
Rugs 09  Il viaggio a ReimsLord SidneyRoma(S.Cecilia)D: Nagano;
Rugpj 09  La petite messe solennelleNoRolePesaroD: Zedda;
Rugpj 09  ZelmiraLeucippoPesaroD: R Abbado; R: Giorgio Barberio Corsetti 
Liep 09  L'elisir d'amoreDulcamara itSolothurnD: Croci;
Birz 09  Lucrezia BorgiaAlfonso d'EsteLiègeD: Arrivabeni;
Geg-Birz 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentAvignonD: Guingal; R: Bélier-Garcia 
Bal-Geg 09  Maria StuardaTalbot itVenezia(Fenice)D: Bruno Campanella; R: Krief 
Vas 09  L'incoronazione di PoppeaSenecaBarcelona(Liceu)D: Bicket; R: D Alden 
Lapkr 08  La petite messe solennellebassLondon(Barbican)D: R Chailly;
Bal-Geg 08  La clemenza di TitoNoRoleBariD: Güttler; R: Pagliaro 
Spal 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentCremonaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
Spal 07  Lucia di LammermoorNoRoleComoD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
Rugs 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentPaviaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
Rugpj 07  OtelloElmiroPesaroD: R Palumbo; R: G Del Monaco 
Kov-Bal 07  Giulio Cesare in EgittoAchillaGenovaD: Fasolis; R: H Wernicke / Björn Jensen 
Lapkr-Gruod 06  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentBarcelona(Liceu)D: Stefan Anton Reck; R: Carsen 
Spal-Lapkr 06  Don GiovanniLeporelloSantiagoD: Rani Calderon; R: Hampe 
Bal-Birz 06  La forza del destinoPadre Guardiano itBernD: Maurizio Barbacini / S Dinic; R: V Kiljunen 
Rugpj 05  Adelaide di BorgognaBerengario itEdinburgh(Fest)D: Carella;
Geg 05  I puritaniSir GiorgioAvignonD: Balderi; R: C Roubaud 
Bal 05  La petite messe solennelleNoRoleFirenze(Comunale)
Saus-Vas 05  Il trovatoreFerrandoBussetoD: Rizzi-Brignoli; R: Pier Francesco Maestrini 
Lapkr 04  La sonnambulaConte RodolfoCataniaD: Ranzani; R: Vela 
Vas-Kov 04  Il trovatoreFerrandoNapoliD: G Ferro; R: Tiezzi 
Lapkr 03  SemiramideOroeTorino(Regio)D: Frizza; R: Kaegi 
Rugpj 03  ZelmiraLeucippo itEdinburgh(Fest)D: Maurizio Benini;