Tanja Ariane Baumgartner, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tanja Ariane Baumgartner

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 IMG London
 IMG New York

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.tanjaarianebaumgartner.com/

Kontaktai
 mhorner@imgartists.com
 +1 212 994 3514
 +44 (0) 20 7957 581
 Email: salmansi@imgartist.com
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  KonigskinderDie Hexe deFrankfurt(Oper)D: Zierer; R: David Bösch 
 Geg 15  La bianca notteMezzoHamburg(SO)D: Simone Young; R: Ramin Gray 
 Kov 15  Die PassagierinLisaFrankfurt(Oper)D: Hussain; R: Anselm Weber 
 Spal-Lapkr 14  Die Frau ohne SchattenDie Amme deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nel 
 Rugs-Spal 14  SirenenKirke deFrankfurt(Oper)D: Brabbins; R: Heyder 
 Birz 14  Die Liebe der DanaeAlkmene deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 Geg 14  Tristan und IsoldeBrangäne deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Vick 
 Bal-Geg 14  Cavalleria rusticanaSantuzza itDuisburgD: E Dovico; R: Loy 
 Vas-Kov 14  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Blunier; R: C Guth 
 Vas 14  EdgarTigrana itFrankfurt(Oper)D: Marc Soustrot;
 Saus-Vas 14  WertherCharlotte frFrankfurt(Oper)D: Maurizio Barbacini; R: Willy Decker 
 Gruod 13-Saus 14  OedipeIocaste deFrankfurt(Oper)D: Liebreich; R: Neuenfels 
 Lapkr 13  Das RheingoldFricka deBielD: Hans Urbanek; R: Rosar 
 Rugs 13-Birz 14  RusalkaFremde Fürstin csFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / J Debus; R: Lucassen 
 Rugpj 13  A Kekszakallu herceg varaJudit huEdinburgh(Fest)D: Constantinos Carydis; R: Kosky 
Liep 13  CapriccioClaironLondon(RO)D: Andrew Davis;
Birz 13  Aschemond oder The Fairy QueenNoRole en,deBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl; R: C Guth 
Bal-Liep 13  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro / Januschke; R: McVicar / Panti-Liberovici 
Kov-Geg 13  LohengrinOrtrud deFrankfurt(Oper)D: Bertrand de Billy / Hartmut Keil; R: Jens Daniel Herzog 
Vas-Liep 13  OtelloEmilia itFrankfurt(Oper)D: Frizza / Sebastian Weigle; R: Erath 
Saus-Vas 13  Die WalkureFricka deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova / Hans Walter Richter 
Saus-Vas 13  Das RheingoldFricka deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
Gruod 12-Geg 13  Giulio Cesare in EgittoCornelia itFrankfurt(Oper)D: Erik Nielsen; R: Erath 
Spal-Lapkr 12  Cavalleria rusticanaSantuzza itDusseldorfD: E Dovico; R: Loy 
Rugs 12  Requiemmezzo-sopranoStrasbourg(Opera)D: Marko Letonja;
Rugs-Lapkr 12  Adriana LecouvreurFürstin von Bouillon itFrankfurt(Oper)D: Mark Shanahan / Zierer; R: Boussard 
Rugpj 12  Die SoldatenCharlotte deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
Birz 12  Die WalkureGrimgerde deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
Kov 12  L'amico FritzBeppeFrankfurt(Oper)D: C Montanaro;
Kov 12  Adriana LecouvreurFürstin von Bouillon itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro; R: Boussard 
Gruod 11-Birz 12  CarmenCarmen frBaselD: Feltz / Giuliano Betta; R: Bieito 
Gruod 11-Birz 12  OtelloEmilia itFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / Erik Nielsen; R: Erath 
Lapkr-Gruod 11  Les contes d'HoffmannGiulietta frFrankfurt(Oper)D: Arming / Y Zorn; R: Duesing 
Rugs-Spal 11  PenthesileaPenthesilea deFrankfurt(Oper)D: Liebreich; R: Neuenfels 
Bal-Geg 11  Die Frau ohne SchattenDie AmmeAntwerpen(Vlaamse)D: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
Kov-Bal 11  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Hans Drewanz; R: C Guth 
Vas 11  La WallyAfra itFrankfurt(Oper)D: C Franci;
Saus 11  ConcertAlt deFrankfurt(Oper)D: Y Zorn; R: Stöppler 
Spal-Lapkr 10  Die WalkureGrimgerde deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
Rugs-Gruod 10  AidaAmneris itBaselD: Maurizio Barbacini; R: Bieito 
Rugs-Spal 10  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Franci; R: McVicar 
Rugs-Spal 10  MedeaGora deFrankfurt(Oper)D: Erik Nielsen; R: Marco Arturo Marelli 
Rugpj 10-Saus 11  Le nozze di FigaroMarcellina itFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil / Erik Nielsen / Y Zorn; R: Guillaume Bernardi 
Rugpj 10  LuluGräfin Geschwitz deSalzburg(Fest)D: Marc Albrecht; R: Nemirova 
Birz 10  RequiemNoRoleBaselD: Feltz;
Geg-Birz 10  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Franci; R: McVicar 
Bal 10  Die Frau ohne SchattenDie AmmeGentD: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
Kov-Birz 10  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: C Guth 
Saus-Vas 10  MefistofeleMarta itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro; R: Dietrich Hilsdorf 
Spal-Lapkr 09  Die Frau ohne SchattenDie AmmeFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nel 
Rugpj-Spal 09  NabuccoFenena itFrankfurt(Oper)D: Mark Shanahan; R: B Giese 
Bal-Birz 09  La bohemeMusetta itLuzern(Theater)D: Fasolis / Rick Stengårds; R: N Danker 
Vas-Birz 09  LuluGräfin GeschwitzBaselD: Feltz; R: Bieito 
Spal 08-Bal 09  AlcinaBradamanteKielD: Banzo / Rohrbeck; R: Silvana Schröder 
Rugpj 08-Kov 09  Un ballo in mascheraUlricaFrankfurt(Oper)D: Julia Jones / Hartmut Keil; R: C Guth 
Kov 08  The Rake's ProgressBaba la Turque enRennesD: Chalvin; R: Carlos Wagner 
Lapkr 07-Vas 08  PenthesileaPenthesileaBaselD: Mario Venzago / Berzonsky; R: Neuenfels 
Lapkr 06-Kov 07  Don CarlosEboli frBaselD: Balácz Kocsár / Podic; R: Bieito 
Gruod 05-Bal 06  Eine Nacht in VenedigAgricolaLuzern(Theater)D: Rick Stengårds; R: Hirschal 
Rugs-Gruod 05  The Rake's ProgressBaba the Turk enLuzern(Theater)D: John Axelrod; R: Schulin 
Lapkr 04-Kov 05  Der Graf von LuxemburgNoRoleLuzern(Theater)D: Rick Stengårds; R: Mentha 
Rugs 04  Der Kaiser von AtlantisDer TrommlerLuzern(Fest)D: John Axelrod; R: Mentha