Tiina Penttinen, mezzo-soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Tiina Penttinen,  mezzo-soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Allegro[Gen, Pasaulis]
 ZAV-KV Koeln[d Šveicarija Austrija(ne)]


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Tiina Penttinen: Užimtumo planas
Nuo Opera 
8-17 Liep 2017 Kullervo fiUnton vaimo Savonlinna Opera Festival (D:Lintu, R:Heiskanen)
Olavinlinna Castle
20 Geg-9 Birz 2017 Le nozze di Figaro [P] itMarcellina Theater Chemnitz (D:Bender, R:Malkowsky)
Opernhaus
14 Bal-6 Geg 2017 Parsifal 2. Knappe Theater Chemnitz (D:Bender, R:Buscaino)
Opernhaus
14 Bal-6 Geg 2017 Parsifal 3. Blumenmädchen Theater Chemnitz (D:Bender, R:Buscaino)
Opernhaus
14 Bal-6 Geg 2017 Parsifal Stimme aus der Höhe Theater Chemnitz (D:Bender, R:Buscaino)
Opernhaus
1 Bal-1 Geg 2017 Die Meistersinger von Nürnberg Magdalena Theater Chemnitz (D:Calvo, R:Heinicke)
Opernhaus
25 Kov-4 Geg 2017 Rinaldo [P] itMago cristiano Theater Chemnitz (D:Bender, R:van Rensburg)
Opernhaus
Gruod 2016 Hänsel und Gretel Gertrud Theater Chemnitz (D:Bender / Politzka, R:Piontek)
Gruod 2016 Hänsel und Gretel Hänsel Theater Chemnitz (D:Bender / Politzka, R:Piontek)
26 Lapkr 2016-8 Birz 2017 Pikovaya Dama [P] The Old Countess Theater Chemnitz (D:Güttler, R:Malkowsky)
Opernhaus
Rugs-Gruod 2016 La Cenerentola itTisbe Theater Chemnitz (D:Bender, R:van Rensburg)
Rugs 2016 Die Walküre Grimgerde Der Ring in Minden (D:Beermann, R:Heinz)
Kov-Bal 2016 Parsifal 2. Knappe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Kov-Bal 2016 Parsifal 3. Blumenmädchen Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Kov-Bal 2016 Parsifal Stimme aus der Höhe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Kov-Geg 2016 Die Meistersinger von Nürnberg [P] Magdalena Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Heinicke)
Gruod 2015 Hänsel und Gretel Hänsel Theater Chemnitz (D:Bender / Sanderling / Calvo, R:Piontek)
Gruod 2015-Birz 2016 La Cenerentola itTisbe Theater Chemnitz (D:Bender, R:van Rensburg)
Lapkr 2015-Bal 2016 Der Zwerg [P] 3. Zofe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Sutcliffe)
Rugs 2015 Das Rheingold Flosshilde Der Ring in Minden (D:Beermann, R:Heinz)
Bal 2015 Parsifal 2. Knappe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Bal 2015 Parsifal 3. Blumenmädchen Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Bal 2015 Parsifal Stimme aus der Höhe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Buscaino)
Vas 2015 Nabucco Fenena Tampereen Ooppera (D:Hold-Garrido, R:Kiljunen)
Gruod 2014 Hänsel und Gretel Hänsel Theater Chemnitz (D:Bender, R:Piontek)
Lapkr 2014-Bal 2015 La Cenerentola [P] Tisbe Theater Chemnitz (D:Bender, R:van Rensburg)
Lapkr 2014-Gruod 2015 La Cenerentola itTisbe Theater Chemnitz (D:Bender, R:van Rensburg)
Spal 2014-Bal 2015 Die tote Stadt [P] Brigitta Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Malkowsky)
Spal 2014-Saus 2015 Don Giovanni Donna Elvira Theater Chemnitz (D:Bender, R:Heinicke)
Bal-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia Berta Theater Chemnitz (D:Bender, R:Heinicke)
Kov-Birz 2014 Norma [P] itAdalgisa Theater Chemnitz (D:Bender, R:Alden)
Gruod 2013-Bal 2014 Die schweigsame Frau Carlotta Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Heinz)
Gruod 2013 Hänsel und Gretel Hänsel Theater Chemnitz (D:Bender / Arbet, R:Piontek)
Lapkr 2013-Geg 2014 Don Giovanni [P] Donna Elvira Theater Chemnitz (D:Bender, R:Heinicke)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Zauberflöte 2. Dame Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Wilgenbus)
Rugs 2013-Saus 2014 Le grand macabre [P] Armando Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Sutcliffe)
Birz 2013 Die Zauberflöte 2. Dame Theater Chemnitz (D:Beermann / Bihlmaier, R:Wilgenbus)
Birz 2013 Parsifal [P] 2. Knappe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Dew)
Birz 2013 Parsifal [P] 3. Blumenmädchen Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Dew)
Birz 2013 Parsifal [P] Stimme aus der Höhe Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Dew)
Kov-Birz 2013 Il barbiere di Siviglia deBerta Theater Chemnitz (D:NN, R:Heinicke)
Kov-Birz 2013 The Duchess of Malfi [P] enHerzogin von Malfi Theater Chemnitz (D:Beermann, R:Hilsdorf)
Vas-Bal 2013 Swanhunter [P] Mutter Theater Chemnitz (D:Gribow, R:Weber)
Vas-Birz 2013 L'Africaine [P] frAnna Theater Chemnitz (D:Beermann / Bihlmaier, R:Peters-Messer)
Gruod 2012 Hänsel und Gretel Hänsel Theater Chemnitz (D:Suckel, R:Piontek)
Spal 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte 2. Dame Theater Chemnitz (D:Beermann / Bihlmaier, R:Wilgenbus)
Spal 2012-Liep 2013 Madama Butterfly [P] Suzuki Theater Chemnitz (D:Beikircher / Bihlmaier, R:Krietsch)
Rugs 2012-Bal 2013 Nabucco Fenena Theater Chemnitz (D:Manke, R:Heinicke)

 Permalink: operabase.com/a/Tiina_Penttinen/16938/lt