Tiina Penttinen, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tiina Penttinen

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Allegro[Gen, Pasaulis]
 ZAV-KV Koeln[d Šveicarija Austrija(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 17  KullervoUnto's wife fiSavonlinna Opera FestivalD: Lintu; R: Heiskanen 
 Geg-Birz 17  Le nozze di FigaroMarcellina itTheater ChemnitzD: F Bender; R: Malkowsky 
 Bal-Geg 17  ParsifalStimme aus der HöheTheater ChemnitzD: F Bender; R: Buscaino 
 Bal-Geg 17  Parsifal3. BlumenmädchenTheater ChemnitzD: F Bender; R: Buscaino 
 Bal-Geg 17  Parsifal2. KnappeTheater ChemnitzD: F Bender; R: Buscaino 
 Bal-Geg 17  Die Meistersinger von NurnbergMagdalenaTheater ChemnitzD: García Calvo; R: M Heinicke 
 Kov-Geg 17  RinaldoEin christlicher Magier itTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Gruod 16  Hansel und GretelHänselTheater ChemnitzD: F Bender / Politzka; R: Steffen Piontek 
 Gruod 16  Hansel und GretelGertrudTheater ChemnitzD: F Bender / Politzka; R: Steffen Piontek 
 Lapkr 16-Birz 17  Pikovaya DamaDie GräfinTheater ChemnitzD: Güttler; R: Malkowsky 
 Rugs-Gruod 16  La cenerentolaTisbe itTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Kov-Bal 16  ParsifalStimme aus der HöheTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Kov-Bal 16  Parsifal3. BlumenmädchenTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Kov-Bal 16  Parsifal2. KnappeTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Kov-Geg 16  Die Meistersinger von NurnbergMagdalenaTheater ChemnitzD: Beermann; R: M Heinicke 
 Gruod 15  Hansel und GretelHänselTheater ChemnitzD: F Bender / Stefan Sanderling / García Calvo; R: Steffen Piontek 
 Gruod 15-Birz 16  La cenerentolaTisbe itTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Lapkr 15-Bal 16  Der Zwerg3. ZofeTheater ChemnitzD: Beermann; R: W Sutcliffe 
 Bal 15  ParsifalStimme aus der HöheTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Bal 15  Parsifal3. BlumenmädchenTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Bal 15  Parsifal2. KnappeTheater ChemnitzD: Beermann; R: Buscaino 
 Vas 15  NabuccoFenenaTampereen OopperaD: Hold-Garrido; R: V Kiljunen 
 Gruod 14  Hansel und GretelHänselTheater ChemnitzD: F Bender; R: Steffen Piontek 
 Lapkr 14-Gruod 15  La cenerentolaTisbe itTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Lapkr 14-Bal 15  La cenerentolaTisbeTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Spal 14-Bal 15  Die tote StadtBrigittaTheater ChemnitzD: Beermann; R: Malkowsky 
 Spal 14-Saus 15  Don GiovanniDonna ElviraTheater ChemnitzD: F Bender; R: M Heinicke 
Bal-Geg 14  Il barbiere di SivigliaMarzellineTheater ChemnitzD: F Bender; R: M Heinicke 
Kov-Birz 14  NormaAdalgisa itTheater ChemnitzD: F Bender; R: C Alden 
Gruod 13-Bal 14  Die schweigsame FrauCarlottaTheater ChemnitzD: Beermann; R: Gerd Heinz 
Gruod 13  Hansel und GretelHänselTheater ChemnitzD: F Bender / Arbet; R: Steffen Piontek 
Lapkr 13-Geg 14  Don GiovanniDonna ElviraTheater ChemnitzD: F Bender; R: M Heinicke 
Lapkr 13-Kov 14  Die Zauberflote2. DameTheater ChemnitzD: Beermann; R: Dominik Wilgenbus 
Rugs 13-Saus 14  Le grand macabreArmandoTheater ChemnitzD: Beermann; R: W Sutcliffe 
Birz 13  Die Zauberflote2. DameTheater ChemnitzD: Beermann / A Bihlmaier; R: Dominik Wilgenbus 
Birz 13  ParsifalStimme aus der HöheTheater ChemnitzD: Beermann; R: Dew 
Birz 13  Parsifal3. BlumenmädchenTheater ChemnitzD: Beermann; R: Dew 
Birz 13  Parsifal2. KnappeTheater ChemnitzD: Beermann; R: Dew 
Kov-Birz 13  Il barbiere di SivigliaMarzelline deTheater ChemnitzR: M Heinicke 
Kov-Birz 13  The Duchess of MalfiDie Herzogin von Malfi enTheater ChemnitzD: Beermann; R: Dietrich Hilsdorf 
Vas-Bal 13  SwanhunterMutterTheater ChemnitzD: Gribow; R: Jürgen Weber 
Vas-Birz 13  L'AfricaineAnna frTheater ChemnitzD: Beermann / A Bihlmaier; R: Peters-Messer 
Gruod 12  Hansel und GretelHänselTheater ChemnitzD: F Suckel; R: Steffen Piontek 
Spal 12-Birz 13  Die Zauberflote2. DameTheater ChemnitzD: Beermann / A Bihlmaier; R: Dominik Wilgenbus 
Spal 12-Liep 13  Madama ButterflySuzukiTheater ChemnitzD: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; R: Krietsch 
Rugs 12-Bal 13  NabuccoFenenaTheater ChemnitzD: Manke; R: M Heinicke