Christa Mayer, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Christa Mayer

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hilbert[Gen, Pasaule]
 Molnar[Gen, Pasaule]
 Opera et Concert[Francija, Monako]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-jūn 15  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 feb-mar 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itDresden(SSO)D: A de Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 jan-feb 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frDresden(SSO)D: M Franck; R: l Ollé 
 dec 14  Der RosenkavalierAnninaDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 nov-dec 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: Koenigs; R: Barbara Frey 
 sep-nov 14  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
 jūl-aug 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 apr-jūn 14  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 feb-mar 14  GuntramEine alte Frau deDresden(SSO)D: Wellber;
 jan-jūn 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 dec 13-jan 14  Madama ButterflySuzuki itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: Jahns 
 nov-dec 13  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
 okt 13  Der RosenkavalierAnnina deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 sep 13  SiegfriedErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 aug 13  Das RheingoldErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 aug 13-jūl 14  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 jūl-aug 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 jūn 13  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 mai 13  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 mai 13  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 apr-jūn 13  Prinz BusselDie Bärfrau deDresden(SSO)D: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
 mar-apr 13  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 jan-jūn 13  OrlandoOrlandoDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
 dec 12  SiegfriedNoRoleSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
 okt 12-jūn 13  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
 okt 12  ConcertNoRoleDresden(SSO)D: Fournillier;
 sep 12  Der fliegende HollanderMaryBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
jūl-aug 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
apr 12  Die tote StadtBrigittaBilbao(ABAO) D: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker 
mar-jūn 12  La DirindinaLa DirindinaDresden(SSO)D: Venanzoni;
feb-jūn 12  LuluGräfin Geschwitz deDresden(SSO)D: C Meister; R: Herheim 
jan-jūl 12  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
okt 11-jūl 12  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
apr-mai 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itDresden(SSO)D: Dubrovsky; R: F Klepper 
mar-jūn 11  Die Zauberflote3. Dame deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
jan-feb 11  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
jan 11  IolantaMarta ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
okt 10  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
aug 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 10  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 10  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
mai-jūn 10  FalstaffMistress QuicklyHamburg(SO)D: Kamensek; R: Marco Arturo Marelli 
apr 10  ParsifalStimme aus der HöheDresden(SSO)D: A Fisch; R: Theo Adam 
apr 10  Parsifal2. KnappeDresden(SSO)D: A Fisch; R: Theo Adam 
mar 10  GotterdammerungWaltrauteDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
mar 10  SiegfriedErdaDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
feb-mar 10  Die WalkureSchwertleiteDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
feb-mar 10  Das RheingoldErdaDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
feb 10  Peter GrimesWirtin Auntie enDresden(SSO)D: Paul Daniel; R: S Baumgarten 
feb 10  Orpheus und Eurydike2. FurieBerlin(Konzert)D: Zagrosek; R: Wiegand 
jan-mar 10  Die schweigsame FrauSeine HaushälterinDresden(SSO)D: Schneider.cond; R: Marco Arturo Marelli 
dec 09-mai 10  Giulio Cesare in EgittoCorneliaDresden(SSO)D: A de Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
nov 09  Die Meistersinger von NurnbergMagdalenaDresden(SSO)D: Luisi; R: C Guth 
okt 09-jan 10  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; R: Mouchtar-Samorai 
sep 09  Der fliegende HollanderMaryDresden(SSO)D: Perick; R: Wolfgang Wagner 
aug 09-mai 10  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer / Luisi; R: A Freyer 
aug 09  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 09  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 09  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūn-jūl 09  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeMalikDresden(SSO)D: Lano; R: Lehnhoff 
mai 09  Die SchopfungAltDresden(Fest)D: Ticciati;
apr 09  Peter GrimesAuntie enDresden(SSO)D: Marcus Bosch; R: S Baumgarten 
mar 09  Die Liebe der DanaeLedaDresden(SSO)D: Luisi; R: Günter Krämer 
jan 09  Die tote StadtBrigitta deVenezia(Fenice)D: E Inbal; R: Pier Luigi Pizzi 
dec 08-jūl 09  Boris GodunovHostess of the Inn ruDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: Pade 
nov 08-jūn 09  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; R: Mouchtar-Samorai 
aug 08  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 08  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 08  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst