Claus Guth :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Claus Guth

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.clausguth.de

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai-jūn 16  JulietteProducentsBerlin(UDL)D: Barenboim / Hindoyan;
 mai 16  Don GiovanniProducentsAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht;
 apr-mai 16  RigolettoProducentsParis(Opera)D: Luisotti / P Morandi;
 apr 16  ParsifalProducentsMadrid(Real)D: S Bychkov / Weigold;
 mar-apr 16  Suor AngelicaProducentsFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 mar-apr 16  Gianni SchicchiProducentsFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 mar-apr 16  Il tabarroProducentsFrankfurt(Oper)D: Hrůša;
 feb 16  Le nozze di FigaroProducentsToronto(COC)D: J Debus / Jordan de Souza;
 jan-feb 16  The Turn of the ScrewProducentsBerlin(UDL)D: Moulds;
 jan-apr 16  SalomeProducentsBerlin(Deutsche)D: Altinoglu;
 jan-feb 16  Der RosenkavalierProducentsFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 dec 15  Don GiovanniProducentsBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti;
 okt 15  L'incoronazione di PoppeaProducentsWien(Theater)D: Jean-Christophe Spinosi;
 aug 15  FidelioProducentsSalzburg(Fest)D: Welser-Möst;
 jūn 15  Simon BoccanegraProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
 mai-jūl 15  Der RosenkavalierProducentsFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 feb-mar 15  Ariadne auf NaxosProducentsZurich(Oper)D: Luisi;
 jan-feb 15  Tristan und IsoldeProducentsZurich(Oper)D: J Fiore;
 nov-dec 14  The Turn of the ScrewProducentsBerlin(UDL)D: I Bolton;
 okt-nov 14  TannhauserProducentsWien(SO)D: Myung-Whun Chung;
 jūn 14  Aschemond oder The Fairy QueenProducentsBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
 jūn-jūl 14  Cosi fan tuttesets itMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens; R: C Guth 
 jūn-jūl 14  Cosi fan tutteProducentsMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens;
 apr 14  The MessiahProducentsWien(Theater)D: Rousset;
 mar-apr 14  Die Frau ohne SchattenProducentsLondon(RO)D: S Bychkov;
 feb-mar 14  DaphneProducentsFrankfurt(Oper)D: Blunier;
 jan 14  L'orfeoProducentsNancyD: Rousset;
 dec 13  LazarusProducentsWien(Theater)D: M Boder;
 okt-nov 13  Don GiovanniProducentsBerlin(UDL)D: Barenboim;
jūn-jūl 13  Lucio SillaProducentsBarcelona(Liceu)D: Bicket;
jūn 13  Aschemond oder The Fairy QueenProducentsBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
jūn-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsDuisburg
jūn 13  GotterdammerungProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mai 13  SiegfriedProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mai 13  Die WalkureProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mai 13  Das RheingoldProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mai-jūn 13  Un ballo in mascheraProducentsFrankfurt(Oper)D: Karampini;
apr-mai 13  Simon BoccanegraProducentsGöteborgD: Andretta;
mar-apr 13  ParsifalProducentsZurich(Oper)D: M Franck;
mar 13  SehnSuchtMeerProducentsDusseldorfD: Axel Kober;
jan-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsDusseldorf
dec 12  LohengrinProducentsMilano(Scala)D: Barenboim;
nov-dec 12  Pelleas et MelisandeProducentsFrankfurt(Oper)D: Layer;
okt 12-feb 13  Il barbiere di SivigliaProducentsLeipzigD: Bramall / W Lacey;
sep 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaProducentsWien(Theater)D: Rousset;
apr-mai 12  Luisa MillerProducentsMünchen(SO)D: Carignani;
mar-mai 12  Il barbiere di SivigliaProducentsDuisburgD: Axel Kober / G Betta;
mar 12  Die Frau ohne SchattenProducentsMilano(Scala)D: S Bychkov;
feb-mar 12  GotterdammerungProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
feb-mar 12  SiegfriedProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
feb 12  Ariadne auf NaxosProducentsZurich(Oper)D: Schneider.cond;
feb-mar 12  Die WalkureProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
jan-mar 12  Das RheingoldProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
jan-apr 12  Il barbiere di SivigliaProducentsLeipzigD: W Lacey;
dec 11-jūl 12  Il barbiere di SivigliaProducentsDusseldorfD: Axel Kober / G Betta;
nov 11-mar 12  TannhauserProducentsWien(SO)D: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
okt 11  ParsifalProducentsZurich(Oper)D: D Gatti;
aug 11  Don GiovanniProducentsSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;
aug 11  Cosi fan tutteProducentsSalzburg(Fest)D: Minkowski;
jūl-aug 11  Le nozze di FigaroProducentsSalzburg(Fest)D: Ticciati;
jūn-jūl 11  ParsifalProducentsZurich(Oper)D: D Gatti;
jūn-jūl 11  Ariane et Barbe-bleueProducentsBarcelona(Liceu)D: Denève;
mar-apr 11  SiegfriedProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mar-apr 11  Die WalkureProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
mar-apr 11  DaphneProducentsFrankfurt(Oper)D: Hans Drewanz;
mar-apr 11  Das RheingoldProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
feb-mar 11  ParsifalProducentsBarcelona(Liceu)D: M Boder;
jan 11  Luisa MillerProducentsMünchen(SO)D: Bertrand de Billy;
okt 10-apr 11  GotterdammerungProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
okt 10  Tristan und IsoldeProducentsZurich(Oper)D: Haitink;
sep 10  TannhauserProducentsWien(SO)D: Welser-Möst;
sep 10-jūn 11  Il barbiere di SivigliaProducentsLeipzigD: W Lacey / A Schüller;
aug 10  Don GiovanniProducentsSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;