Mirco Palazzi, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Mirco Palazzi

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 MCDomani[Gen, Pasaule]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.mircopalazzi.it

Kontakts
 impallomeni@mcdomani.com
 Mobile: +39 338 3113790
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 dec 14-jan 15  Maria StuardaTalbotBarcelona(Liceu)D: Maurizio Benini; R: Caurier / M Leiser 
 okt-nov 14  Le nozze di FigaroFigaro itDallasD: Villaume; R: K Moriarty 
 aug 14  Guillaume TellGualtiero itEdinburgh(Fest)D: Noseda;
 aug 14  La petite messe solennellebassoPesaroD: Zedda;
 jūl 14  Il viaggio a ReimsLord SydneyWildbadD: Fogliani;
 mai 14  Guillaume TellGualtiero Fürst itTorino(Regio)D: Noseda; R: Vick 
 apr 14  Stabat MaterBassoVerona(Teatro)D: Stefano Montanari;
 mar-apr 14  Maometto IIMaometto IIRoma(Opera)D: R Abbado; R: Pier Luigi Pizzi 
 feb-mar 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: G Rigon; R: Morassi 
 feb 14  L'italiana in AlgeriMustafàVerona(Teatro)D: Lanzillotta; R: Pier Luigi Pizzi 
 dec 13  Stabat MaterbassoTokyo(BK)D: Noseda;
 nov 13  RequiembassoTokyo(Suntory)D: Noseda;
 nov 13  La Damnation de FaustMephistophelesLondon(Barbican)D: Gergiev;
 okt 13  RigolettoSparafucilePadovaD: Bisanti; R: Poda 
 sep 13  Lucrezia BorgiaAlfonso I d'EstePadovaD: Pasqualetti; R: Ciabatti 
 sep 13  Il trovatoreFerrandoAmsterdam(CG)D: Andretta;
 mai 13  RequiemBassAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski;
 mai 13  RequiemBassGentD: D Jurowski;
 mar-apr 13  Maria StuardaTalbotBilbao(ABAO)D: Perez Sierra; R: Poda 
 mar 13  Matthaus-PassionbassoRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
 feb 13  Don GiovanniLeporelloTorino(Regio)D: Hogwood; R: Placido 
 nov 12  Maria StuardaTalbotRovigoD: S Rolli; R: Bertolani 
 nov 12  MacbethBancoJesi(Teatro)D: Bisanti; R: Henning Brockhaus 
 okt 12  Maria StuardaTalbot itBergamoD: S Rolli; R: Bertolani 
 aug 12  TancrediNoRolePesaroD: Zedda;
 aug 12  Ciro in BabiloniaNoRolePesaroD: Will Crutchfield; R: Davide Livermore 
jūn-jūl 12  La Damnation de FaustMéphistophélèsSt Gallen(Fest)D: Rouland; R: Carlos Wagner 
apr 12  La gazza ladraGottardoVerona(Teatro)D: G Rigon; R: Michieletto 
jan 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentRovigoD: Francesco Rosa; R: Poda 
jan 12  Il viaggio a ReimsLord SidneyFirenze(Comunale)D: Daniele Rustioni; R: M Gandini 
dec 11-jan 12  Linda di ChamounixIl PrefettoBarcelona(Liceu)D: Marco Armiliato; R: Sagi 
nov 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itWashington(WO)D: Auguin; R: D Alden 
sep-okt 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: A Battistoni / G Rigon; R: Morassi 
jūl 11  Stabat MaterBassWildbadD: Fogliani;
jūn 11  Stabat MaterbasseParis(Saint-Denis)D: Myung Whun Chung;
mai-jūn 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)D: Fogliani; R: John Doyle 
mar 11  Maria StuardaTalbotAthens(Megaron)D: Bonynge;
feb 11  Il trovatoreFerrandoKölnD: Markus Stenz;
jan 11  L'italiana in AlgeriMustafàBilbao(ABAO)D: M Mariotti; R: Sagi 
okt-nov 10  Don GiovanniLeporelloDallas D: N Moldoveanu; R: J Pascoe 
aug 10  Stabat MaterNoRolePesaroD: M Mariotti;
aug 10  Demetrio e PolibioPolibioPesaroD: Rovaris; R: Davide Livermore 
jūn-jūl 10  Il diluvio universaleNoèSt Gallen(Fest)D: Fogliani; R: Levant 
mai 10  Maria StuardaTalbotPalermoD: F Carminati; R: Krief 
apr 10  RequiembassoVenezia(Fenice)D: Altinoglu;
mar 10  Caterina CornaroMocenigoAmsterdam(CG)D: D Parry;
jan-feb 10  Don GiovanniMasettoMilano(Scala)D: Langrée; R: Mussbach 
dec 09  Guillaume TellWalter FurstAmsterdam(CG)D: P Olmi;
nov 09  OtelloElmiroTokyo(Orchard)D: Gustav Kuhn; R: G Del Monaco 
sep 09  Il viaggio a ReimsLord SidneyRoma(S.Cecilia)D: Nagano;
aug 09  La petite messe solennelleNoRolePesaroD: Zedda;
aug 09  ZelmiraLeucippoPesaroD: R Abbado; R: Giorgio Barberio Corsetti 
jūl 09  L'elisir d'amoreDulcamara itSolothurnD: Croci;
jūn 09  Lucrezia BorgiaAlfonso d'EsteLiègeD: Arrivabeni;
mai-jūn 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentAvignonD: Guingal; R: Bélier-Garcia 
apr-mai 09  Maria StuardaTalbot itVenezia(Fenice)D: Bruno Campanella; R: Krief 
feb 09  L'incoronazione di PoppeaSenecaBarcelona(Liceu)D: Bicket; R: D Alden 
nov 08  La petite messe solennellebassLondon(Barbican)D: R Chailly;
apr-mai 08  La clemenza di TitoNoRoleBariD: Güttler; R: Pagliaro 
okt 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentCremonaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
okt 07  Lucia di LammermoorNoRoleComoD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
sep 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentPaviaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
aug 07  OtelloElmiroPesaroD: R Palumbo; R: G Del Monaco 
mar-apr 07  Giulio Cesare in EgittoAchillaGenovaD: Fasolis; R: H Wernicke / Björn Jensen 
nov-dec 06  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentBarcelona(Liceu)D: Stefan Anton Reck; R: Carsen 
okt-nov 06  Don GiovanniLeporelloSantiagoD: Rani Calderon; R: Hampe 
apr-jūn 06  La forza del destinoPadre Guardiano itBernD: Maurizio Barbacini / S Dinic; R: V Kiljunen 
aug 05  Adelaide di BorgognaBerengario itEdinburgh(Fest)D: Carella;
mai 05  I puritaniSir GiorgioAvignonD: Balderi; R: C Roubaud 
apr 05  La petite messe solennelleNoRoleFirenze(Comunale)
jan-feb 05  Il trovatoreFerrandoBussetoD: Rizzi-Brignoli; R: Pier Francesco Maestrini 
nov 04  La sonnambulaConte RodolfoCataniaD: Ranzani; R: Vela 
feb-mar 04  Il trovatoreFerrandoNapoliD: G Ferro; R: Tiezzi 
nov 03  SemiramideOroeTorino(Regio)D: Frizza; R: Kaegi 
aug 03  ZelmiraLeucippo itEdinburgh(Fest)D: Maurizio Benini;