Ondrej Mráz :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Ondrej Mráz

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Informasjon ikke gitt


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jan-mai 14  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir.: Štrunc; Prod.: Hlinková 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni 
 sep 13-mai 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 13-jan 14  FaustMefistofeles frPlzenDir.: Brauner; Prod.: Jiří Heřman 
 aug 13-jun 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Švec; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
 jan-mai 13  FaustMefistofelesPlzenDir.: Brauner; Prod.: Jiří Heřman 
 des 12-feb 13  CarmenZunigaKosiceDir.: Dohovič / Kevický; Prod.: Hončarivová 
 nov 12-mai 13  Kat'a KabanovaDykojOstravaDir.: Robert Jindra / J Žídek; Prod.: Jiří Nekvasil 
 okt 12-mai 13  I puritaniGiorgio ValtonBratislavaDir.: Selecký / Kattah / Philipp Pointner; Prod.: P Smolík 
 okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni 
 okt 12-jan 13  ArmidaPetrOstravaDir.: Robert Jindra / Jan Šrubař; Prod.: Jiří Nekvasil 
 sep 12-apr 13  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir.: P Gatto / Štefánek; Prod.: Hlinková 
 sep 12-jun 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 12-jun 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannLindorfPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannDr MiraclePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannDapertuttoPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannCoppéliusPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 aug 12-jun 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)Dir.: Netopil / Švec / Chalupecký; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
jun 12  Don GiovanniComtur  Praha(Estates)Dir.: Netopil / Švec; Prod.: Skutr 
apr-mai 12  ParsifalTiturelPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLuther  Praha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/Dapertuto  Praha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannCrespel  Praha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
okt 11-jun 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 11-jun 12  RusalkaWater Goblin   csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 11-jun 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni / Flory 
sep 11  Les contes d'HoffmannLuther, CrespelPafosDir.: Zbynĕk Müller; Prod.: Havelka 
mar-mai 11  ParsifalTiturelPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
des 10-jul 11  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)Dir.: Švec; Prod.: Sandroni / Flory 
sep 10  ArianeMinotaurusPraha(Narodni)Dir.: Netopil;
sep 10  Le RossignolChamberlainPraha(Narodni)Dir.: Netopil;
sep 10  La bohemeCollinePafosDir.: Lano; Prod.: Veznik 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
jun 10  I puritaniNoRoleBratislavaDir.: Aleksandar Markovic; Prod.: P Smolík 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannCrespel/ LutherPraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
feb-mar 10  FaustMefistoKosiceDir.: Štefánek / Dohovič; Prod.: Zdeněk Troška 
jan 10  Die ZauberfloteSarastroKosiceDir.: Miloslav Oswald / Dohovič / Štefánek; Prod.: Hlinková 
jan-jun 10  CarmenZunigaKosiceDir.: Dohovič / Kevický; Prod.: Hončarivová 
nov 09-feb 10  Lucia di LammermoorRaimondo BidibendKosiceDir.: Pagliazzi / Dohovič; Prod.: Marián Chudovský 
okt 09-apr 10  FaustMéphistophélésOstravaDir.: Robert Jindra / Jan Šrubař; Prod.: Luděk Golat 
okt 09-feb 10  Prodana nevestaKecalKosiceDir.: Dohovič / Kevický; Prod.: Hončarivová 
okt 09-mai 10  Un ballo in mascheraSamuelKosiceDir.: Štefánek / Dohovič; Prod.: Veznik 
sep 09-feb 10  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir.: P Gatto / Štefánek; Prod.: Hlinková 
sep 09-feb 10  Eugene OneginGreminKosiceDir.: Dohovič / Štefánek; Prod.: Kapanina