Claus Guth :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Claus Guth

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.clausguth.de

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V 16  Don GiovanniReżyserAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht;
 IV-V 16  RigolettoReżyserParis(Opera)D: Luisotti / P Morandi;
 IV 16  ParsifalReżyserMadrid(Real)D: S Bychkov / Weigold;
 II 16  Le nozze di FigaroReżyserToronto(COC)D: J Debus / Jordan de Souza;
 I-IV 16  SalomeReżyserBerlin(Deutsche)D: Altinoglu;
 X 15  L'incoronazione di PoppeaReżyserWien(Theater)D: Jean-Christophe Spinosi;
 VIII 15  FidelioReżyserSalzburg(Fest)D: Welser-Möst;
 VI 15  Simon BoccanegraReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
 V-VII 15  Der RosenkavalierReżyserFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 II-III 15  Ariadne auf NaxosReżyserZurich(Oper)D: Luisi;
 I-II 15  Tristan und IsoldeReżyserZurich(Oper)D: J Fiore;
 XI-XII 14  The Turn of the ScrewReżyserBerlin(UDL)D: I Bolton;
 X-XI 14  TannhauserReżyserWien(SO)D: Myung-Whun Chung;
 VI 14  Aschemond oder The Fairy QueenReżyserBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
 VI-VII 14  Cosi fan tuttesets itMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens; R: C Guth 
 VI-VII 14  Cosi fan tutteReżyserMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens;
 IV 14  The MessiahReżyserWien(Theater)D: Rousset;
 III-IV 14  Die Frau ohne SchattenReżyserLondon(RO)D: S Bychkov;
 II-III 14  DaphneReżyserFrankfurt(Oper)D: Blunier;
 I 14  L'orfeoReżyserNancyD: Rousset;
 XII 13  LazarusReżyserWien(Theater)D: M Boder;
 X-XI 13  Don GiovanniReżyserBerlin(UDL)D: Barenboim;
VI-VII 13  Lucio SillaReżyserBarcelona(Liceu)D: Bicket;
VI 13  Aschemond oder The Fairy QueenReżyserBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl;
VI-VII 13  Il barbiere di SivigliaReżyserDuisburg
VI 13  GotterdammerungReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  SiegfriedReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  Die WalkureReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
V 13  Das RheingoldReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
V-VI 13  Un ballo in mascheraReżyserFrankfurt(Oper)D: Karampini;
IV-V 13  Simon BoccanegraReżyserGöteborgD: Andretta;
III-IV 13  ParsifalReżyserZurich(Oper)D: M Franck;
III 13  SehnSuchtMeerReżyserDusseldorfD: Axel Kober;
I-VII 13  Il barbiere di SivigliaReżyserDusseldorf
XII 12  LohengrinReżyserMilano(Scala)D: Barenboim;
XI-XII 12  Pelleas et MelisandeReżyserFrankfurt(Oper)D: Layer;
X 12-II 13  Il barbiere di SivigliaReżyserLeipzigD: Bramall / W Lacey;
IX 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaReżyserWien(Theater)D: Rousset;
IV-V 12  Luisa MillerReżyserMünchen(SO)D: Carignani;
III-V 12  Il barbiere di SivigliaReżyserDuisburgD: Axel Kober / Giuliano Betta;
III 12  Die Frau ohne SchattenReżyserMilano(Scala)D: S Bychkov;
II-III 12  GotterdammerungReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
II-III 12  SiegfriedReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
II 12  Ariadne auf NaxosReżyserZurich(Oper)D: Schneider.cond;
II-III 12  Die WalkureReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
I-III 12  Das RheingoldReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaReżyserLeipzigD: W Lacey;
XII 11-VII 12  Il barbiere di SivigliaReżyserDusseldorfD: Axel Kober / Giuliano Betta;
XI 11-III 12  TannhauserReżyserWien(SO)D: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
X 11  ParsifalReżyserZurich(Oper)D: D Gatti;
VIII 11  Don GiovanniReżyserSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;
VIII 11  Cosi fan tutteReżyserSalzburg(Fest)D: Minkowski;
VII-VIII 11  Le nozze di FigaroReżyserSalzburg(Fest)D: Ticciati;
VI-VII 11  ParsifalReżyserZurich(Oper)D: D Gatti;
VI-VII 11  Ariane et Barbe-bleueReżyserBarcelona(Liceu)D: Denève;
III-IV 11  SiegfriedReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
III-IV 11  Die WalkureReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
III-IV 11  DaphneReżyserFrankfurt(Oper)D: Hans Drewanz;
III-IV 11  Das RheingoldReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
II-III 11  ParsifalReżyserBarcelona(Liceu)D: M Boder;
I 11  Luisa MillerReżyserMünchen(SO)D: Bertrand de Billy;
X 10-IV 11  GotterdammerungReżyserHamburg(SO)D: Simone Young;
X 10  Tristan und IsoldeReżyserZurich(Oper)D: Haitink;
IX 10  TannhauserReżyserWien(SO)D: Welser-Möst;
IX 10-VI 11  Il barbiere di SivigliaReżyserLeipzigD: W Lacey / A Schüller;
VIII 10  Don GiovanniReżyserSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin;