Claus Guth :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Claus Guth

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.clausguth.de

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V-VI 16  JulietteReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim / Hindoyan;
 V 16  Don GiovanniReżyserDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht;
 IV 16  SalomeReżyserLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: Soltesz;
 IV-V 16  RigolettoReżyserOpéra National de ParisD: Luisotti / P Morandi;
 IV 16  ParsifalReżyserTeatro Real de MadridD: S Bychkov / Weigold;
 III-IV 16  Suor AngelicaReżyserOper FrankfurtD: Hrůša;
 III-IV 16  Gianni SchicchiReżyserOper FrankfurtD: Hrůša;
 III-IV 16  Il tabarroReżyserOper FrankfurtD: Hrůša;
 II 16  Le nozze di FigaroReżyserCanadian Opera Company, TorontoD: J Debus / Jordan de Souza;
 I-II 16  The Turn of the ScrewReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Moulds;
 I-IV 16  SalomeReżyserDeutsche Oper BerlinD: Altinoglu;
 I-II 16  Der RosenkavalierReżyserOper FrankfurtD: Sebastian Weigle;
 XII 15  Don GiovanniReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti;
 X 15  L'incoronazione di PoppeaReżyserTheater an der WienD: Jean-Christophe Spinosi;
 VIII 15  FidelioReżyserSalzburger FestspieleD: Welser-Möst;
 VI 15  Simon BoccanegraReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
 V-VII 15  Der RosenkavalierReżyserOper FrankfurtD: Sebastian Weigle;
 II-III 15  Ariadne auf NaxosReżyserOpernhaus ZürichD: Luisi;
 I-II 15  Tristan und IsoldeReżyserOpernhaus ZürichD: J Fiore;
 XI-XII 14  The Turn of the ScrewReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: I Bolton;
 X-XI 14  TannhauserReżyserWiener StaatsoperD: Myung-Whun Chung;
VI 14  Aschemond oder The Fairy QueenReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: M Boder / Bayl;
VI-VII 14  Cosi fan tuttesets itTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim / K Steffens; R: C Guth 
VI-VII 14  Cosi fan tutteReżyserTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim / K Steffens;
IV 14  The MessiahReżyserTheater an der WienD: Rousset;
III-IV 14  Die Frau ohne SchattenReżyserRoyal Opera, LondonD: S Bychkov;
II-III 14  DaphneReżyserOper FrankfurtD: Blunier;
I 14  L'orfeoReżyserOpéra national de Lorraine, NancyD: Rousset;
XII 13  LazarusReżyserTheater an der WienD: M Boder;
X-XI 13  Don GiovanniReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim;
VI-VII 13  Lucio SillaReżyserGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Bicket;
VI 13  Aschemond oder The Fairy QueenReżyserStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: M Boder / Bayl;
VI-VII 13  Il barbiere di SivigliaReżyserDeutsche Oper am Rhein, Duisburg
VI 13  GotterdammerungReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
V 13  SiegfriedReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
V 13  Die WalkureReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
V 13  Das RheingoldReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
V-VI 13  Un ballo in mascheraReżyserOper FrankfurtD: Karampini;
IV-V 13  Simon BoccanegraReżyserGöteborgsOperanD: Andretta;
III-IV 13  ParsifalReżyserOpernhaus ZürichD: M Franck;
III 13  SehnSuchtMeerReżyserDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober;
I-VII 13  Il barbiere di SivigliaReżyserDeutsche Oper am Rhein, Dusseldorf
XII 12  LohengrinReżyserTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim;
XI-XII 12  Pelleas et MelisandeReżyserOper FrankfurtD: Layer;
X 12-II 13  Il barbiere di SivigliaReżyserOper LeipzigD: Bramall / W Lacey;
IX 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaReżyserTheater an der WienD: Rousset;
IV-V 12  Luisa MillerReżyserBayerische Staatsoper, MünchenD: Carignani;
III-V 12  Il barbiere di SivigliaReżyserDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / G Betta;
III 12  Die Frau ohne SchattenReżyserTeatro alla Scala, MilanoD: S Bychkov;
II-III 12  GotterdammerungReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
II-III 12  SiegfriedReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
II 12  Ariadne auf NaxosReżyserOpernhaus ZürichD: Peter Schneider;
II-III 12  Die WalkureReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
I-III 12  Das RheingoldReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaReżyserOper LeipzigD: W Lacey;
XII 11-VII 12  Il barbiere di SivigliaReżyserDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / G Betta;
XI 11-III 12  TannhauserReżyserWiener StaatsoperD: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
X 11  ParsifalReżyserOpernhaus ZürichD: D Gatti;
VIII 11  Don GiovanniReżyserSalzburger FestspieleD: Nézet-Séguin;
VIII 11  Cosi fan tutteReżyserSalzburger FestspieleD: Minkowski;
VII-VIII 11  Le nozze di FigaroReżyserSalzburger FestspieleD: Ticciati;
VI-VII 11  ParsifalReżyserOpernhaus ZürichD: D Gatti;
VI-VII 11  Ariane et Barbe-bleueReżyserGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Denève;
III-IV 11  SiegfriedReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
III-IV 11  Die WalkureReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
III-IV 11  DaphneReżyserOper FrankfurtD: Hans Drewanz;
III-IV 11  Das RheingoldReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
II-III 11  ParsifalReżyserGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: M Boder;
I 11  Luisa MillerReżyserBayerische Staatsoper, MünchenD: Bertrand de Billy;
X 10-IV 11  GotterdammerungReżyserStaatsoper HamburgD: Simone Young;
X 10  Tristan und IsoldeReżyserOpernhaus ZürichD: Haitink;
IX 10  TannhauserReżyserWiener StaatsoperD: Welser-Möst;
IX 10-VI 11  Il barbiere di SivigliaReżyserOper LeipzigD: W Lacey / A Schüller;
VIII 10  Don GiovanniReżyserSalzburger FestspieleD: Nézet-Séguin;