Gianluca Zampieri, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Gianluca Zampieri

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Steinhaus[Gen, Świat(ne)]
 Die Stimme[var(ne)]
 IUMA
 MacFarlane
 Pinnacle:Miller

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.gianluca-zampieri.com

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaJíraNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 II-III 16  JenufaŠteva Buryja czNew National Theatre TokyoD: Hanus; R: Loy 
 XII 15-I 16  ErnaniErnani itLithuanian National Opera and Ballet Theatre, VilniusD: Staskus / Marcianò; R: Berutti 
 X 15-V 16  The Fiery AngelAgripa van Nettelsheim / MephistophelesNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 IX 15-IV 16  Il trovatoreManricoState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 15-III 16  Andrea ChenierAndrea ChénierNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 VII-VIII 15  GotterdammerungSiegfriedTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
 VII-VIII 15  SiegfriedSiegfriedTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
 VII 15  Tristan und IsoldeTristanTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierAndrea ChénierNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  The Fiery AngelAgrippa von Nettesheim / Mephistopheles ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 XII 14-V 15  ErnaniErnani itLithuanian National Opera and Ballet Theatre, VilniusD: Staskus / Marcianò / D Pavilionis; R: Berutti 
 IX 14-VI 15  Il trovatoreManricoState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 VIII 14  AidaRadamèsState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 VII-VIII 14  GotterdammerungSiegfriedTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
 VII-VIII 14  SiegfriedSiegfriedTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
 V 14  JenufaLaca KlemeňNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Tarant 
 X 13-XI 14  ErnaniErnani itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
I 13  Vec MakropulosAlbert GregorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra;
XI 12-V 13  Kat'a KabanovaBorisNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
IX 12-II 13  La WallyGiuseppe HagenbachNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
VII 12  TannhauserTannhäuserTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
VII 12  Tristan und IsoldeTristanTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
IV-VI 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
III-V 12  Peter GrimesPeter Grimes enTheater TrierD: Puhl; R: Matthias Kaiser 
VII 11  TannhauserTannhäuserTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
X 10-I 11  OtelloOtelloBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald