Martin Gurbaľ, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Martin Gurbaľ

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Apr 14  Die SchopfungRaphael/AdamBrnoD: Caspar Richter / Olos; P: Uwe Scholz 
 Mar 14  RequiembasOpavaD: Chromčák;
 Feb-Maj 14  GenovevaBalthasarOstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; P: Martin Glaser 
 Feb-Apr 14  Eugene OneginGreminOpavaD: Chromčák; P: Cukr 
 Dec 13  JenufaRichtárKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; P: Michael Tarant 
 Dec 13-Jun 14  MirandolinaDi ForlimpopoliOstravaD: Marko Ivanovič; P: Jiří Nekvasil 
 Nov-Dec 13  Prodana nevestaKecal csOstravaD: Jan Šrubař; P: Racek 
 Nov 13-Maj 14  AidaRamfisBrnoD: J Kyzlink / Feranec; P: Veznik 
 Nov 13-Jun 14  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; P: Havelka 
 Okt-Nov 13  La WallyStromminger itOstravaD: Robert Jindra / Jan Srubař; P: Klemens 
 Okt 13-Feb 14  NabuccoZaccaria itOpavaD: T Hanák; P: Andělová-Pletichová 
 Okt 13-Maj 14  ErnaniDon de Silva itOstravaD: Brauner / Jan Šrubař; P: Marián Chudovský 
 Okt 13-Jun 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; P: Laco Adamik 
 Okt 13-Maj 14  Eugene OneginKníže GreminBrnoD: J Kyzlink; P: Zdeněk Kaloč 
 Okt 13-Feb 14  A Midsummer Night's DreamTheseusBrnoD: Jakub Klecker; P: Meluzín 
 Sep 13  Kat'a KabanovaDikoj csOstravaD: Robert Jindra; P: Jiří Nekvasil 
 Sep 13-Jun 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; P: Čičvák 
 Sep 13-Maj 14  Anna BolenaEnrico VIII itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; P: Ivan Krejčí 
 Jun 13  Anna BolenaEnrico VIIIOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; P: Ivan Krejčí 
 Jan-Apr 13  Romeo et JulietteFrère LaurentOstravaD: Brauner / J Žídek; P: P Gábor 
 Jan-Mar 13  Die SchopfungRaphael / AdamBrnoD: Caspar Richter / Olos; P: Uwe Scholz 
 Jan-Maj 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itBrnoD: J Kyzlink / Olos; P: Ladislav Adamík 
 Dec 12-Apr 13  La bohemeCollineOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Studený 
 Dec 12-Mar 13  Eugene OneginKníže GreminBrnoD: J Kyzlink; P: Zdeněk Kaloč 
 Nov 12-Jun 13  JenufaRichtárKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; P: Michael Tarant 
 Nov 12-Maj 13  Kat'a KabanovaDykojOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; P: Jiří Nekvasil 
 Okt 12-Maj 13  AidaRamfisBrnoD: J Kyzlink; P: Veznik 
 Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; P: Havelka 
 Okt 12-Maj 13  NabuccoZachariášOpavaD: T Hanák; P: Andělová-Pletichová 
 Okt 12-Jan 13  ArmidaHydraotOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Jiří Nekvasil 
 Sep 12-Apr 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; P: Čičvák 
 Sep 12-Feb 13  La WallyStrommingerOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Klemens 
Apr-Jun 12  FedoraNoRoleOstravaD: Zbyněk Müller; P: P Gábor 
Mar-Jun 12  JenufaRychtářKosiceD: Dohovič / Robert Jindra; P: Michael Tarant 
Dec 11-Maj 12  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; P: Havelka 
Dec 11-Maj 12  Romeo et JulietteBratr LaurentOstravaD: Brauner / J Žídek; P: P Gábor 
Nov 11-Mar 12  AidaRamfisBrnoD: J Kyzlink; P: Veznik 
Okt 11-Jun 12  La bohemeCollineOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Studený 
Sep 11-Maj 12  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaMaxOstravaD: Jan Šrubař; P: Cukr 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaBob/TomOstravaD: Jan Šrubař; P: Cukr 
Sep 11-Feb 12  JenufaNoRoleOstravaD: Robert Jindra; P: Michael Tarant 
Mar-Maj 11  FalstaffPistolaOstravaD: Robert Jindra; P: Venjamin Směchov 
Feb-Mar 11  L'Heure espagnoleInigo GomezKosiceD: Dohovič; P: A Thorwald 
Nov 10-Jun 11  La traviataDottore GrenvilleOstravaD: Chalupecký; P: Carmen Or 
Nov 10-Maj 11  WertherBailliOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Jiří Nekvasil 
Okt 10-Jun 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoPraha(Estates)D: Robert Jindra / Marko Ivanovic; P: Čičvák 
Sep 10-Maj 11  Prodana nevestaKecalOstravaD: Robert Jindra; P: Racek 
Sep 10-Apr 11  Prodana nevestaKecal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep-Dec 10  L'italiana in AlgeriMustafàOstravaD: Chalupecký; P: L Pugliese 
Sep 10-Jun 11  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Jan-Maj 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoPraha(Estates)D: Robert Jindra; P: Čičvák 
Jan-Mar 10  AidaRamfis itBrnoD: J Kyzlink; P: Veznik 
Jan-Apr 10  Prodana nevestaKecal csBrnoD: Vronský / J Kyzlink; P: Havelka 
Okt 09-Apr 10  FaustMéphistophélésOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; P: Luděk Golat 
Okt 09-Mar 10  Eugene OneginGremin ruBrnoD: J Kyzlink; P: Zdeněk Kaloč 
Sep 09-Maj 10  Die ZauberfloteBasilio deBrnoD: Švec / J Kyzlink; P: Santillo 
Sep 09-Jun 10  Le nozze di FigaroHrabě AlmavivaOstravaD: P Gatto; P: Michael Tarant 
Sep 09-Jun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBrnoD: Švec / J Kyzlink; P: Santillo 
Sep 09-Maj 10  Prodana nevestaKecal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; P: Magdalena Švecová 
Sep 09-Maj 10  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; P: Jiří Heřman 
Jul 09  RusalkaVodníkCeské BudějoviceD: John Keenan; P: Josef Prudek 
Maj-Jun 09  RusalkaWater SpritePraha(Narodni)D: Hrusa; P: Jiří Heřman 
Dec 08-Maj 09  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; P: Havelka 
Sep 08-Jun 09  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBrnoD: L de Marchi / Švec; P: Santillo