Martin Gurbaľ, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Martin Gurbaľ

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jun 16  The Brandenburgers in BohemiaOld manNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; D: J Nekvasil 
 Mar-Apr 16  Anna BolenaHenry VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; D: Ivan Krejčí 
 Mar-Jun 16  HamletPoloniusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; D: Lipus 
 Feb-Apr 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; D: Keprtová 
 Jan 16  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; D: J Nekvasil 
 Dec 15-Maj 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; D: Peter Gábor 
 Okt 15-Apr 16  NabuccoZaccariaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; D: Tarant 
 Okt 15-Maj 16  The Fiery AngelInquisitorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; D: J Nekvasil 
 Okt 15-Mar 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; D: Martin Cičvák 
 Sep-Dec 15  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; D: Racek 
 Sep 15-Mar 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; D: Ivan Krejčí 
 Avg 15  RusalkaVodníkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; D: Jiří Heřman 
 Jun 15-Mar 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; D: Ivan Krejčí 
 Maj 15  FiloktetesHeraclesNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; D: J Nekvasil 
 Mar-Apr 15  Anna BolenaJindřich VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; D: Ivan Krejčí 
 Feb-Jun 15  The Fiery AngelInquisitor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; D: J Nekvasil 
 Dec 14-Feb 15  NabuccoZachariášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; D: Tarant 
 Dec 14-Jun 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; D: Keprtová 
 Dec 14-Mar 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Laco Adamik 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; D: Kukučka / Trpišovský 
 Nov-Dec 14  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaD: T Hanák; D: Andělová-Pletichová 
 Nov 14-Jun 15  NabuccoZaccariaND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; D: G Selmeczi 
 Nov 14  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; D: Marián Chudovský 
 Okt-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; D: Martin Glaser 
 Okt 14-Mar 15  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Miriam Němcová; D: Carmen Or 
 Okt 14-Maj 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: Kukučka / Trpišovský 
 Okt 14-Maj 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; D: J Nekvasil 
 Sep 14-Jan 15  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; D: Cukr 
 Avg 14-Jun 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; D: Martin Čičvák 
Jun 14  Certova stenaBenešSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; D: J Nekvasil 
Jun 14-Maj 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; D: J Nekvasil 
Apr 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; D: Uwe Scholz 
Apr 14-Mar 15  La traviataDoctore itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; D: Carmen Or 
Mar 14  RequiembasSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák;
Feb-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; D: Martin Glaser 
Feb-Jun 14  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; D: Cukr 
Jan 14-Feb 15  NabuccoZaccaria itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; D: Tarant 
Dec 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; D: Tarant 
Dec 13-Jun 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; D: J Nekvasil 
Nov-Dec 13  Prodana nevestaKecal csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; D: Racek 
Nov 13-Maj 14  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; D: Veznik 
Nov 13-Jun 14  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; D: Havelka 
Okt-Nov 13  La WallyStromminger itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Srubař; D: V Klemens 
Okt 13-Jun 14  NabuccoZaccaria itSlezské divadlo, OpavaD: T Hanák; D: Andělová-Pletichová 
Okt 13-Nov 14  ErnaniDon de Silva itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; D: Marián Chudovský 
Okt 13-Jun 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Laco Adamik 
Okt 13-Maj 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; D: Zdeněk Kaloč 
Okt 13-Feb 14  A Midsummer Night's DreamTheseusND BrnoD: Jakub Klecker; D: Meluzín 
Sep-Nov 13  Kat'a KabanovaDikoj csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; D: J Nekvasil 
Sep 13-Jun 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; D: Martin Čičvák 
Sep 13-Maj 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; D: Ivan Krejčí 
Jun 13  Anna BolenaEnrico VIIINational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; D: Ivan Krejčí 
Jan-Apr 13  Romeo et JulietteFrère LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; D: Peter Gábor 
Jan-Mar 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; D: Uwe Scholz 
Jan-Maj 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Ladislav Adamík 
Dec 12-Apr 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: Studený 
Dec 12-Mar 13  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; D: Zdeněk Kaloč 
Nov 12-Jun 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; D: Tarant 
Nov 12-Maj 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; D: J Nekvasil 
Okt 12-Maj 13  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink; D: Veznik 
Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; D: Havelka 
Okt 12-Maj 13  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaD: T Hanák; D: Andělová-Pletichová 
Okt 12-Jan 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: J Nekvasil 
Sep 12-Apr 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; D: Martin Čičvák 
Sep 12-Feb 13  La WallyStrommingerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: V Klemens 
Apr-Jun 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller; D: Peter Gábor 
Mar-Jun 12  JenufaRychtářŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Robert Jindra; D: Tarant 
Dec 11-Maj 12  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; D: Havelka 
Dec 11-Maj 12  Romeo et JulietteBratr LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; D: Peter Gábor 
Nov 11-Mar 12  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink; D: Veznik 
Okt 11-Jun 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: Studený 
Sep 11-Maj 12  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; D: Magdalena Švecová 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaMaxNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; D: Cukr 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaBob/TomNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; D: Cukr 
Sep 11-Feb 12  JenufaNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; D: Tarant 
Mar-Maj 11  FalstaffPistolaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; D: Venjamin Směchov 
Feb-Mar 11  L'Heure espagnoleInigo GomezŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič; D: A Thorwald 
Nov 10-Jun 11  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; D: Carmen Or 
Nov 10-Maj 11  WertherBailliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; D: J Nekvasil 
Okt 10-Jun 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; D: Martin Čičvák 
Sep 10-Maj 11  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; D: Racek 
Sep 10-Apr 11  Prodana nevestaKecal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; D: Magdalena Švecová 
Sep-Dec 10  L'italiana in AlgeriMustafàNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; D: L Pugliese 
Sep 10-Jun 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman