2013/14 > Bělorusko 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
2013/14 > Bělorusko

 Světová premiéra
 Zvláštní představení
 Nová inscenace
 Nová inscenace souboru

  
Litva Lotyšsko
Polsko

Bělorusko
 
Rusko
Ukrajina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Turandot (Puccini) 8 IX-8 IID: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 11 IX-19 VID: Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 IX-22 IVD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 IX-17 VID: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 IX-29 VID: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; R: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 IX-12 VID: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 IX-3 VID: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 IX-3 IVD: Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 IX-19 IIIR: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 IX-19 IIIR: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 IX-30 XID: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; R: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 XD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; R: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 X-27 IVD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 X-8 IVR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 X-8 VID: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 X-26 VID: Viktor Ploskina; R: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 X-24 VID: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 X-5 VID: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; R: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 X-18 ID: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2 XI-29 IVD: Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 XII-6 VD: Manfred Mayrhofer; R: Hans-Joachim Frey
The Telephone (Menotti) 12 XII
La Voix humaine (Poulenc) 12 XII
Un ballo in maschera (Verdi) 13 XII
Rita (Donizetti) 14 XII-25 IID: Ivan Kostiakhin; R: Natalia Kuzmenkova
The Bear (Kortes) 14 XII
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 XII-11 IIID: Andrey Ivanov; R: Susanna Tsiryuk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 XII-10 VID: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Rigoletto (Verdi) 1 III-1 VID: Oleg Lesun / Andrew Ivanov; R: Neeme Kuningas
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 22 V-15 VID: Ivan Kostiakhin; R: Plamen Kartaloff