2013/14 > Slovensko 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
2013/14 > Slovensko

 Světová premiéra
 Zvláštní představení
 Nová inscenace
 Nová inscenace souboru

  
Česká republika Polsko

Slovensko
 
Ukrajina
Rakousko Maďarsko Rumunsko

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Macbeth (Verdi) 14 IX-28 VID: Marián Vach; R: Peter Gábor
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 17 IX-5 VD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Die lustige Witwe (Lehár) 21 IX-25 ID: Igor Bulla, Marián Vach; R: Dana Dinková
Coriolanus (Cikker) 26 IXD: Marián Vach; R: Roman Polák
Der Tsarevich (Lehar) 28 IX-10 VD: Marián Vach; R: Dagmar Hlúbková
Nabucco (Verdi) 1 X-1 IIID: Marián Vach; R: Michal Babiak
Fedora (Giordano) 3 X-15 VD: Marián Vach; R: Michal Tarant
Così fan tutte (Mozart) 29 X-27 IIID: Igor Bulla; R: Jana Andělová Pletichová
Zigeunerliebe (Lehár) 9 XI-5 IVD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 12 XI-17 VR: Jozef Krasula
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 XI
Madama Butterfly (Puccini) 19 XI-11 IID: Marián Vach; R: Barbara Klimo
Hrnčiarsky bál (Dusík) 13 XII-1 IVD: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvořák,A) 14 III-13 VD: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Krútňava (Suchon) 3 IVD: Marián Vach, Ján Procházka; R: Roman Polák
Messa di Gloria (concert) (Puccini) 20 IV
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 VID: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Maria di Rohan (concert) (Donizetti) 24 VID: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Tancredi (concert) (Rossini) 27 VI
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Svätopluk (Suchon) 7 IX-28 XID: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Manon Lescaut (Puccini) 10 IX-4 IVD: Martin Leginus / Rastislav Stur; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 12 IX-16 VD: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Paolo Gatto / Michailo Dutčak / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Lohengrin (Wagner) 13 IX-5 XIID: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Andrejs Žagars
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 20 IX-19 VD: Peter Valentovič; R: Andrea Hlinková
Nabucco (Verdi) 21 IX-23 VID: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 IX-18 VID: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Carmen (Bizet) 25 IX-12 VD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 26 IX-25 VID: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovič; R: Peter Konwitschny
Rigoletto (Verdi) 4 X-10 VID: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Martin Schüler
Macbeth (Verdi) 16 X-15 IVD: Martin Leginus / Sebastiano Rolli / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Aida (Verdi) 26 X-17 VID: Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink; R: Miroslav Fischer
Otello (Verdi) 29 X-7 IID: Martin Leginus / Ondrej Lenárd / Friedrich Haider; R: Josef Průdek
Dorian Gray (Čekovská) 8 XI-5 VID: Peter Valentovič / Christopher Ward; R: Nicola Raab
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 XI-27 IIID: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Die Zauberflöte (Mozart) 11 XII-10 VD: Dušan Štefánek / Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Svetozár Sprušanský
The Bartered Bride (Smetana) 9 I-13 VD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Pavel Mikuláštík
La bohème (Puccini) 31 I-12 VID: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Peter Konwitschny, Verena Graubner
Turandot (Puccini) 21 II-3 VID: Paolo Gatto / Rastislav Stur / Ondrej Lenárd; R: Jozef Bednárik
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 II-14 VD: Dušan Štefánek; R: Pavol Smolík
La clemenza di Tito (Mozart) 21 III-16 VID: Friedrich Haider; R: Jiří Nekvasil
Don Giovanni (Mozart) 2 IV-28 VID: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Pagliacci (Leoncavallo) 17 IV-26 VID: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 IV-26 VID: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 23 V-20 VID: Rastislav Stur / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
The Little Sweep (Britten) 1-25 VI
Simon Boccanegra (Verdi) 8 VI
Punch and Judy (Birtwistle) 9 VI
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 11 VI
Mirandolina (Martinů) 15 VI
Kosice, Štátne Divadlo Košice  / 
Rigoletto (Verdi) 10 IX-7 IVD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovič; R: Peter Gábor
Nabucco (Verdi) 18 IX-29 VD: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 24 IX-20 VD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 X-29 IVD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
La sonnambula (Bellini) 18 X-2 VID: Marek Prášil / Peter Valentovič; R: Václav Málek
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 29 X-16 IVD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-6 XID: Jakub Žídek; R: Gustáv Herényi
Carmen (Bizet) 9 XI-8 IID: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová
Jenůfa (Janáček) 10 XIID: Igor Dohovič / Robert Jindra; R: Michael Tarant
Orfeus v Podsvětí (Offenbach) 28 XIID: Igor Dohovič; R: Lumír Olšovský
Il tabarro (Puccini) 18 ID: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Gianni Schicchi (Puccini) 18 ID: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Madama Butterfly (Puccini) 28 I-27 VD: Jiří Štrunc; R: Andrea Hlinková
Ariadne auf Naxos (Strauss) 14 III-5 VID: Konrad Leitner / Igor Dohovič; R: Linda Keprtová
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 V-21 VID: Igor Dohovič / Peter Valentovič; R: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 16 V-21 VID: Igor Dohovič / Peter Valentovič; R: Michael Tarant