2013/14 > Oekraïne 
*Publieke site     >Operabase Professional 
2013/14 > Oekraïne

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
Polen Wit-Rusland Rusland
Slovakije
Hongarije

Oekraïne
 
Moldavië
Roemenië

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

Iolanta (Tchaikovsky,P) 26 Sep-11 Feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Sep-23 Maa
Aida (Verdi) 1 Okt-10 Mei
Turandot (Puccini) 6 Okt-17 Mei
Rigoletto (Verdi) 10 Okt-2 Maa
Der Troubadour (Verdi) 12 Okt-9 Feb
Otello (Verdi) 19 Okt
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Dec-14 Feb
Boris Godunov (Musorgsky) 18 Jan
Pagliacci (Leoncavallo) 1 Feb-22 Mei
Carmen (Bizet) 27 Maa-25 Mei
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 Mei
Donetsk, Donbass Opera  / 
La traviata (Verdi) 13 Okt-2 Maa
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Okt-30 Apr
Madama Butterfly (Puccini) 18 Okt-27 Apr
Silvia (Kálmán) 20 Okt-18 Mei
Carmen (Bizet) 24 Okt-21 Mei
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Okt-30 Mei
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Okt-13 Feb
Natalka Poltavka (Lysenko) 31 Okt-11 Apr
Die lustige Witwe (Lehár) 1 Nov-4 Apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 Nov-7 Feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Nov-6 Apr
Mr X (Kálmán) 15 Nov-3 Mei
Aida (Verdi) 13 Dec-24 Apr
La bohème (Puccini) 15 Dec-14 Feb
Pagliacci (Leoncavallo) 23 Jan
Turandot (Puccini) 26 Jan-4 Mei
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 Maa
Nabucco (Verdi) 8 Mei
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Taras Bulba (Lysenko) 6 Sep-21 Jan
La traviata (Verdi) 7 Sep-4 Mei
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 Sep-29 Mei
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Sep-2 Jan
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Sep-25 Mei
La bohème (Puccini) 26 Sep
Don Juan (Mozart) 28 Sep-22 Mei
Tosca (Puccini) 8 Okt
Rigoletto (Verdi) 26 Okt-27 Mei
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 7 Nov-17 Mei
Aida (Verdi) 15 Nov
Nabucco (Verdi) 17 Nov
Der Troubadour (Verdi) 20 Nov
Otello (Verdi) 21 Nov-24 Apr
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Dec-27 Feb
Natalka Poltavka (Lysenko) 3 Dec-11 Maa
Otello (Verdi) 5 Dec
La cambiale di matrimonio (Rossini) 6 Dec-8 Apr
Rita (Donizetti) 6 Dec-8 Apr
Turandot (Puccini) 7 Dec-10 Apr
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 13 Dec-15 Apr
Zaporozhets za Dunayem (Gulak-Artemovsky) 17 Dec-3 Mei
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 16 Jan
Der Schauspieldirektor (Mozart) 25 Jan
Yarema and Danilo (Lyadova) 26 Jan-23 Feb
Prince Igor (Borodin) 8 Feb
Poet (Kolodub) 5 Maa
Pagliacci (Leoncavallo) 10 Mei
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Yaroslav the Wise (Mayboroda) 6 Sep
Natalka Poltavka (Lysenko) 8 Sep-21 Mei
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Sep-30 Apr
Moses (Skoryk) 13 Sep-25 Apr
Aida (Verdi) 14 Sep-28 Mei
Don Carlos (Verdi) 20 Sep-12 Apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 27-28 SepML: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Carmen (Bizet) 2 Okt-23 Mei
Norma (Bellini) 4 Okt-30 Mei
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Okt-9 Mei
Madama Butterfly (Puccini) 8 Okt-2 Mei
La traviata (Verdi) 15 Okt-3 Mei
Macbeth (Verdi) 16 Okt-28 Feb
Rigoletto (Verdi) 18 Okt-17 Mei
Requiem (Verdi) 26 Okt
Turandot (Puccini) 14 Nov-10 Mei
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 16 Nov-24 Mei
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Nov-16 Mei
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 Nov-10 Jan
Boris Godunov (Musorgsky) 30 Nov-9 Apr
Aleko (Rachmaninov) 7 Dec-22 Mei
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Dec-14 Mei
La cenerentola (Rossini) 20 Feb
Manon Lescaut (Puccini) 26 Feb
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 25 Aug-2 Maa
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Aug-10 Apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Aug-8 Feb
Orfeo ed Euridice (Gluck) 5 Sep-13 Feb
La traviata (Verdi) 7 Sep-27 Apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-13 SepML: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
The Magic Flint (Dosenko) 15 Sep-3 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 19 Sep-7 Feb
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Sep-23 Jan
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Sep-5 Apr
Natalka Poltavka (Lysenko) 29 Sep-6 Feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Okt-6 Maa
Nabucco (Verdi) 12 Okt-1 Maa
Rigoletto (Verdi) 2 Nov-9 Feb
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 7 Nov-30 Apr
Un ballo in maschera (Verdi) 9 Nov-12 Apr
Straszny dwór (Moniuszko) 10 Nov
Halka (Moniuszko) 16 Nov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Nov-5 Jan
Stolen Happiness (Meitus) 23 Nov-12 DecML: Mykhaylo Dutchak
La bohème (Puccini) 15 Dec-3 Apr
Il trovatore (Verdi) 25 Jan
Aida (Verdi) 1 Feb-3 Mei
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 Feb-6 Apr
Tosca (Puccini) 22 Feb
Requiem (Verdi) 17 Apr
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Prince Igor (Borodin) 28 Aug-13 FebML: Igor Tchernetsky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Aug-1 MaaML: Aleksandru Samoilă
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 SepML: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Sep-12 Maa
Il trovatore (Verdi) 12 Sep-22 Feb
La traviata (Verdi) 14 Sep-26 Maa
Don Giovanni (Mozart) 19 Sep-26 Dec
Un ballo in maschera (Verdi) 26 Sep-28 Maa
Madama Butterfly (Puccini) 28 Sep-23 Maa
Aida (Verdi) 10 Okt-5 Dec
Pikovaja Dama (Tchaikovsky,P) 19 Okt-21 MaaML: Aleksandru Samoilă; R: Alexander Titel
Rigoletto (Verdi) 31 Okt-16 Jan
La serva padrona (Pergolesi) 7 Nov-23 Feb
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8 Nov-6 Maa
La bohème (Puccini) 17 Nov-19 Maa
Katerina (Arkas) 21 Nov
Turandot (Puccini) 18 Jan-15 Maa