2011/12 > Holland 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2011/12 > Holland

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Taani
Suurbritannia

Holland
 
Saksamaa
Belgia Luxemburg

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

La Gioconda (Ponchielli) 15 OktDir: Bruno Bartoletti
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 15 NovDir: Frans Brüggen; Lav: Jeroen Lopes Cardozo
Das Gehege (Rihm) 10 DetsDir: Edo de Waart
Salome (Strauss) 10 DetsDir: Edo de Waart
Hôtel de Pékin (Jeths) 28 JaanDir: Michael Schønwandt
Jakob Lenz (Rihm) 3 MärtsDir: Emilio Pomàrico
Ariodante (Handel) 6 MärtsDir: Alan Curtis
L'Upupa und der Triumph der Sohnesliebe (Henze) 17 MärtsDir: Markus Stenz
Tosca (Puccini) 19 MaiDir: Pinchas Steinberg
Farnace (Vivaldi) 2 Juuni
Das klagende Lied (Mahler) 3 JuuniDir: Markus Stenz
Amsterdam, Dutch National Opera Academy  / 
Il signor Bruschino (Rossini) 5-6 AugDir: Richard Egarr; Lav: Floris Visser
Where the Wild Things Are (Knussen) 14-15 JaanDir: Anthony Hermus
Amsterdam, Opera Studio Nederland  / 
La descente d'Orphée aux Enfers (Charpentier,M) 4 MärtsDir: Timothy Nelson; Lav: Timothy Nelson
Pelléas et Mélisande (Debussy) 24 MärtsDir: Hans Schellevis; Lav: Timothy Nelson
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 AprillLav: Timothy Nelson
Amsterdam, De Nederlandse Opera  / 
Iphigenie en Tauride (Gluck) 7-22 SeptDir: Marc Minkowski; Lav: Pierre Audi
Iphigenie en Aulide (Gluck) 7-22 SeptDir: Marc Minkowski; Lav: Pierre Audi
Elektra (Strauss) 6-31 OktDir: Marc Albrecht; Lav: Willy Decker
Idomeneo re di Creta (Mozart) 9-27 NovDir: John Nelson; Lav: Ursel Herrmann, Karl-Ernst Herrmann
Orest (Trojahn) 8-28 DetsDir: Marc Albrecht; Lav: Katie Mitchell
The Nightingale (Stravinsky) 12-22 JaanDir: Xian Zhang; Lav: Robert Lepage
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 8 Veeb-1 MärtsDir: Marc Albrecht; Lav: Dmitri Tcherniakov
Deidamia (Handel) 15 Märts-1 AprillDir: Ivor Bolton; Lav: David Alden
Il turco in Italia (Rossini) 6-29 AprillDir: Carlo Rizzi; Lav: David Hermann
Don Carlos (Verdi) 7-30 MaiDir: Yannick Nézet-Séguin; Lav: Willy Decker
Waiting for Miss Monroe (Raaff) 9-16 JuuniDir: Steven Sloane; Lav: Lotte de Beer
Parsifal (Wagner) 12 Juuni-8 JuuliDir: Iván Fischer; Lav: Pierre Audi
Der Schatzgräber (Schreker) 1-23 SeptDir: Marc Albrecht; Lav: Ivo van Hove
Written on Skin (Benjamin) 6-23 OktDir: George Benjamin / Franck Ollu; Lav: Katie Mitchell
Ringetje (Wagner) 7 Okt
Das Rheingold (Wagner) 15-30 NovDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 5-30 DetsDir: Marc Albrecht; Lav: Simon McBurney
Einstein on the Beach (Glass) 5-12 JaanDir: Michael Riesman; Lav: Robert Wilson
Guillaume Tell (Rossini) 28 Jaan-18 VeebDir: Paolo Carignani; Lav: Pierre Audi
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 1-21 MärtsDir: Tomáš Netopil; Lav: Laurent Pelly
Die Walküre (Wagner) 20 Aprill-12 MaiDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
La traviata (Verdi) 6-31 MaiDir: Giuliano Carella; Lav: Willy Decker
Sunken Garden (van der Aa) 3-6 Juuni
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-23 JuuniDir: Marc Albrecht; Lav: David Alden
Death in Venice (Britten) 3-7 JuuliDir: Edward Gardner; Lav: Deborah Warner
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Siegfried (Wagner) 25 Sept-11 OktDir: Ed Spanjaard; Lav: Antony McDonald
Platée (Rameau) 12 NovDir: Jan Willem de Vriend; Lav: Mirjam Koen, Gerrit Timmers
La traviata (Verdi) 21 JaanDir: Robbert van Steijn; Lav: Monique Wagemakers
Le nozze di Figaro (Mozart) 24 MärtsDir: Jan Willem de Vriend; Lav: Gijs de Lange
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 12 MaiDir: Antonino Fogliani; Lav: Wim Trompert
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Skupoy (Pashkevich) 18-20 AugDir: Peter Biloen; Lav: Pepijn Cladder
La pietra del paragone (Rossini) 2 NovDir: Ivo Meinen; Lav: Laurence Dale
Owen Wingrave (Britten) 11+ JaanDir: Ed Spanjaard; Lav: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Katja Kabanowa (Janáček) 18-20 NovDir: Stefan Veselka; Lav: Harry Kupfer
L'Ivrogne corrigé (Gluck) 27 JaanDir: Frédérique Chauvet; Lav: Alain Patiès
Die Zauberflöte (Mozart) 2-4 MärtsDir: Per-Otto Johansson; Lav: Bruno Berger-Gorski
Madama Butterfly (Puccini) 19 MaiDir: Fabrice Bollon; Lav: Frank Van Laecke
Rotterdam, Onafhankelijk Toneel/ Opera OT  / 
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 31 MaiDir: Yannick Nézet-Séguin