2012/13 > Valgevene 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2012/13 > Valgevene

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Leedu Läti
Poola

Valgevene
 
Venemaa
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoy Theatre Opera and Ballet  / 

Rita (Donizetti) 5 Sept-17 JaanLav: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 9 Sept-2 AprillDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Sept-18 JuuniDir: Nikolai Koliadko / Vyacheslav Volich; Lav: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Il trovatore (Verdi) 17 SeptDir: Andrey Ivanov; Lav: Galina Galkovskaya
La traviata (Verdi) 20 Sept-6 JuuniDir: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin; Lav: Susanna Ciryuk
Nabucco (Verdi) 23 Sept-16 JuuniDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Prince Igor (Borodin) 25 Sept-20 JuuniDir: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; Lav: Uriy Aleksandrov
Un ballo in maschera (Verdi) 27 SeptDir: Vyacheslav Volich; Lav: Semen Stein
Iolanta (Tchaikovsky) 30 Sept-7 AprillDir: Andrey Ivanov; Lav: Oleg Melnikov
The Magic Flute (Mozart) 11 Okt-7 MaiDir: Lev Liakh / Ivan Kostiakhin; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva
Madama Butterfly (Puccini) 13 Okt-30 MaiDir: Victor Ploskina / Vyacheslav Volich; Lav: Galina Galkovskaya
The Marriage of Figaro (Mozart) 20 Okt-1 MärtsDir: Lev Lyakh / Oleg Lesun; Lav: Victor Skorobogatov
The Little Tower Chamber (Polskiy) 4 Nov-19 MaiDir: Andrey Ivanov; Lav: Natalia Kuzmenkova
Aida (Verdi) 13 Nov-12 MaiDir: Ivan Kostyakhin / Victor Ploskina; Lav: Mikhail Pandzhavidze
La bohème (Puccini) 15 Nov-10 JaanDir: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich; Lav: Galina Galkovskaya
Carmen (Bizet) 16 Nov-25 JuuniDir: Ivan Kostyahin; Lav: Galina Galkovskaya
The Barber of Seville (Rossini) 20 Nov-13 JuuniDir: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Khovanchtchina (Musorgsky) 27 NovDir: Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; Lav: Oleg Melnikov
Tosca (Puccini) 4 Dets-9 Juuni
Siegfried (Wagner) 18 Dets
Kashchey the Deathless (Rimsky-Korsakov) 3 Jaan-10 Märts
Manon Lescaut (Puccini) 8-10 Jaan
Winnie-the-Pooh (Petrova) 3 MärtsDir: Ivan Kostiakhin; Lav: Olga Buravlyova
Turandot (Puccini) 29 Aprill-4 JuuniDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
The Impresario (Mozart) 7-10 JuuniDir: Ivan Kostyakhin; Lav: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 7-10 JuuniDir: Ivan Kostyakhin; Lav: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 22 Juuni
Rita (Donizetti) 23 JuuniDir: Ivan Kostiakhin; Lav: Natalia Kuzmenkova
Turandot (Puccini) 8 Sept-14 DetsDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 11 Sept-28 NovDir: Vyacheslav Volich; Lav: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 Sept-26 NovDir: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; Lav: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 Sept-26 DetsDir: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; Lav: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 Sept-8 NovDir: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; Lav: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 Sept-19 DetsDir: Ivan Kostyahin; Lav: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 SeptDir: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; Lav: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky) 27 SeptDir: Andrey Ivanov; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 Sept-27 NovLav: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 Sept-27 NovLav: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 Sept-30 NovDir: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; Lav: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 OktDir: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; Lav: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 Okt-2 NovDir: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 OktLav: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 OktDir: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 Okt-6 NovDir: Viktor Ploskina; Lav: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 OktDir: Vyacheslav Volich; Lav: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 OktDir: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; Lav: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 OktDir: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2-3 NovDir: Andrey Galanov; Lav: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-11 Dets
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Dets
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Dets