2012/13 > Šveits 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2012/13 > Šveits

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Saksamaa
Prantsusmaa
Monaco

Šveits
 
Lichtenstein
Austria
Itaalia

Basel, Theater Basel  / 

Katja Kabanowa (Janáček) 13 Sept-29 DetsDir: Enrico Delamboye / Gabriel Feltz / Giuliano Betta; Lav: Armin Petras
Der Sandmann (Scartazzini) 20 Okt-17 DetsDir: Tomáš Hanus; Lav: Christof Loy
Ana Andromeda (Zimmerlin) 21-23 OktLav: Georges Delnon, Marie-Therèse Jossen
Ariodante (Handel) 24-29 OktDir: Andrea Marcon; Lav: Stefan Pucher
Lo speziale (Haydn) 8 Nov-17 VeebDir: David Cowan; Lav: Massimo Rocchi
The Black Rider (Waits) 15 Nov-17 AprillDir: Rainer Süßmilch; Lav: Corinna von Rad
Un ballo in maschera (Verdi) 15 Dets-24 AprillDir: Giuliano Betta / Gabriel Feltz; Lav: Vera Nemirova
Manon (Massenet) 7 Veeb-9 JuuniDir: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; Lav: Elmar Goerden
Idomeneo re di Creta (Mozart) 12 Aprill-7 JuuniDir: Andrea Marcon; Lav: David Bösch
War Requiem (Britten) 16 Mai-15 JuuniDir: Gabriel Feltz; Lav: Calixto Bieito
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 31 MaiDir: Rolando Garza; Lav: Ulrike Jühe
Tosca (Puccini) 11 Sept-1 JaanDir: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; Lav: Jette Steckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 Sept-26 OktDir: Rolando Garza; Lav: Ulrike Jühe
Lohengrin (Wagner) 20 Okt-15 JuuniDir: Axel Kober / Giuliano Betta; Lav: Vera Nemirova
Votre Faust (Pousseur) 8-9 NovDir: Gerhardt Müller-Goldboom; Lav: Aliénor Dauchez
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 18 Jaan-17 MaiDir: Giuliano Betta; Lav: Corinna von Rad
Schneewittchen (Holliger) 20 Veeb-15 AprillDir: Heinz Holliger; Lav: Achim Freyer, Sebastian Hirn
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 29+ MärtsDir: David Cowan
Ein Sommernachtstraum (Purcell) 3+ AprillDir: Andrea Marcon; Lav: Joachim Schloemer
The Indian Queen (Purcell) 30 Aprill-27 JuuniDir: Andrea Marcon; Lav: Joachim Schloemer
La Damnation de Faust (Berlioz) 25 Mai-29 JuuniDir: Enrico Delamboye; Lav: Arpad Schilling
Bern, Stadttheater Bern  / 
Fidelio (Beethoven) 8 Sept-17 JaanDir: Mario Venzago / Kevin John Edusei / Mirga Gražinytė; Lav: Joachim Schlömer
Tagebuch eines Verschollenen (Janáček) 8 Nov-6 JaanLav: Jens Daryousch Ravari
Aschenbrödel (Rossini) 18 Nov-9 MärtsDir: Srboljub Dinić; Lav: Cordula Däuper
Macbeth (Verdi) 27 Jaan-14 AprillDir: Srboljub Dinić; Lav: Ludger Engels
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 2 Märts-2 JuuniDir: John Edusei; Lav: Lydia Steier
Neither (Feldman) 19 Aprill-3 MaiDir: Stefan Schreiber; Lav: Matthias Rebstock
The Rage of Life (Kats-Chernin) 11 Mai-21 JuuniDir: Hans Christoph Bünger; Lav: Lars Franke
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 26 Mai-20 JuuniDir: Sébastien Rouland; Lav: Calixto Bieito
Der Freischütz (Weber) 20 Okt-18 JaanDir: Mario Venzago; Lav: Michael Simon
La traviata (Verdi) 17 Nov-16 VeebDir: Mirga Gražinyte-Tyla; Lav: Jetske Mijnssen
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 Jaan-30 MärtsDir: Mirga Gražinyte-Tyla; Lav: Markus Bothe
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 9 Märts-20 MaiDir: NN; Lav: Mara Kurotschka
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 Aprill-25 MaiDir: NN; Lav: Lydia Steier
Peter Grimes (Britten) 6-22 JuuniDir: NN; Lav: Ludger Engels
Biel, Theater Biel Solothurn  / 
Idomeneo re di Creta (Mozart) 21 Sept-11 JaanDir: Franco Trinca; Lav: Wolfram Mehring
Evgeny Onegin (Tchaikovsky) 2 Nov-7 AprillDir: Harald Siegel; Lav: Andreas Rosar
Das Land des Lächelns (Lehár) 14 Dets-26 AprillDir: Moritz Caffier; Lav: Alvaro Schoeck
Rigoletto (Verdi) 22 Veeb-17 MärtsDir: Franco Trinca; Lav: Beat Wyrsch
La Cecchina (Piccinni) 12 Aprill-14 JuuniDir: Harald Siegel; Lav: Alexander von Pfeil
Heile Welt (Schneider,U) 19-22 JuuniDir: Urs Peter Schneider; Lav: Beat Wyrsch
Il turco in Italia (Rossini) 20 Sept-7 JaanDir: Marco Zambelli; Lav: Pierre-Emmanuel Rousseau
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Nov-6 MärtsDir: Harald Siegel; Lav: Paul Suter
Das Rheingold (concert) (Wagner) 23-24 NovDir: Hans Urbanek; Lav: Andreas Rosar
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Dets-8 VeebDir: Franco Trinca; Lav: Paul-Emile Fourny
Figaro¿ (Henking) 28 Veeb-12 JuuniDir: Jürg Henneberger; Lav: Andreas Zimmermann
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Aprill-15 JuuniDir: Benjamin Pionnier; Lav: Georg Rootering
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 9-11 JuuniDir: Kaspar Zehnder
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Viva la Mamma (Donizetti) 31 Dets-15 JaanDir: Laurent Gendre; Lav: Vincent Vittoz
Le voyage dans la lune (Offenbach) 30 Dets-12 JaanDir: Laurent Gendre; Lav: Olivier Desbordes
Genève, Grand Théâtre de Genève  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10-17 SeptDir: Alberto Zedda; Lav: Damiano Michieletto
JJR (Citoyen de Geneve) (Fenelon) 11-24 SeptDir: Jean Deroyer; Lav: Robert Carsen,Christian Räth
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 7-21 NovDir: Michel Plasson; Lav: Patrick Kinmonth
Les aventures du roi Pausole (Honegger) 12-31 DetsDir: Claude Schnitzler; Lav: Robert Sandoz
La traviata (Verdi) 28 Jaan-12 VeebDir: Baldo Podic; Lav: David McVicar,Marie Lambert
Das Rheingold (Wagner) 9-24 MärtsDir: Ingo Metzmacher; Lav: Dieter Dorn
Madama Butterfly (Puccini) 20 Aprill-5 MaiDir: Alexander Joel; Lav: Michael Grandage
Rusalka (Dvořák,A) 13-27 JuuniDir: Dmitri Jurowski; Lav: Jossi Wieler
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-19 SeptDir: Stefan Soltesz; Lav: Guy Joosten
Sigurd (concert) (Reyer) 6-10 OktDir: Frédéric Chaslin
Die Walküre (Wagner) 7-16 NovDir: Ingo Metzmacher; Lav: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Chauve-souris (Strauss,J) 13-31 DetsDir: Theodor Guschlbauer; Lav: Stephen Lawless
Siegfried (Wagner) 30 Jaan-8 VeebDir: Ingo Metzmacher; Lav: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Nabucco (Verdi) 28 Veeb-10 MärtsDir: John Fiore; Lav: Roland Aeschlimann
Delusion of the Fury (Partch) 28-29 MärtsLav: Heiner Goebbels
Winterreise (Schubert) 30 Märts
Götterdämmerung (Wagner) 23 Aprill-2 MaiDir: Ingo Metzmacher; Lav: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Der Ring des Nibelungen (Wagner) 13-25 MaiDir: Ingo Metzmacher; Lav: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Wally (Catalani) 18-28 JuuniDir: Evelino Pidò
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-14 OktDir: Jesús López Cobos; Lav: Adriano Sinivia
Phaëton (concert) (Lully) 26 OktDir: Christophe Rousset
L'Artaserse (concert) (Vinci) 23-25 NovDir: Diego Fasolis
Orphée aux enfers (Offenbach) 23-31 DetsDir: Dominique Trottein; Lav: Claire Servais
Aladin et la lampe merveilleuse (Rota) 25-30 JaanDir: Hervé Klopfenstein; Lav: Waut Koeken
Viva la Mamma (Donizetti) 8-10 VeebDir: Laurent Gendre; Lav: Vincent Vittoz
Tosca (Puccini) 17-27 MärtsDir: Roberto Rizzi Brignoli; Lav: Giancarlo Del Monaco
L'Aiglon (Ibert) 21-28 AprillDir: Jean-Yves Ossonce; Lav: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-16 JuuniDir: Theodor Guschlbauer; Lav: Marco Arturo Marelli
Lakmé (Delibes) 4-13 OktDir: Miquel Ortega; Lav: Lilo Baur
L'orfeo (concert) (Monteverdi) 27 OktDir: Gabriel Garrido
Les mousquetaires au couvent (Varney) 22-31 DetsDir: Philippe Béran; Lav: Jérôme Deschamps
Le voyage dans la lune (Offenbach) 7-19 JaanDir: Laurent Gendre; Lav: Olivier Desbordes
Hansel et Gretel (Humperdinck) 5-12 VeebDir: Laurent Gay; Lav: Julie Beauvais
Luisa Miller (Verdi) 21-30 MärtsDir: Roberto Rizzi Brignoli; Lav: Giancarlo del Monaco
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Aprill-7 MaiDir: Carlos Vieu; Lav: Adriano Sinivia
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 6-15 JuuniDir: Frank Beermann; Lav: David Hermann
Luzern, Luzerner Theater  / 
La clemenza di Tito (Mozart) 9 Sept-9 DetsDir: Howard Arman / Michael Wendeberg; Lav: Vera Nemirova
My Fair Lady (Loewe) 31 Okt-4 MaiDir: Florian Pestell / Howard Arman; Lav: Ansgar Weigner
La traviata (Verdi) 12 Jaan-16 MaiDir: James Gaffigan / Michael Wendeberg / Florian Pestell; Lav: Lorenzo Fioroni
Satyricon (Maderna) 23 Veeb-10 AprillDir: Michael Wendeberg; Lav: Johannes Pölzgutter
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 19 Aprill-26 MaiDir: Howard Arman; Lav: Dominique Mentha
La cenerentola (Rossini) 2-15 JuuniDir: Howard Arman; Lav: Sam Brown
Pnima...ins innere (Czernowin) 29 Aug-8 SeptDir: Howard Arman; Lav: David Hermann
La cenerentola (Rossini) 14 Sept-26 DetsDir: Howard Arman; Lav: Sam Brown
Kiss me, Kate (Porter) 31 Okt-17 MaiDir: Florian Pestell; Lav: Dominique Mentha
Alcina (Handel) 11 Jaan-19 AprillDir: Howard Arman; Lav: Nadja Loschky
The Boatswain's Mate (Smyth) 15-26 VeebDir: Andrew Dunscombe; Lav: Hersilie Ewald
Carmen (Bizet) 23 Veeb-14 JuuniDir: Howard Arman; Lav: Tobias Kratzer
Don Pasquale (Donizetti) 27 Aprill-13 JuuniDir: Michael Wendeberg; Lav: Johannes Pölzgutter
Der satanarchäolügenialkohöllische Wunschpunsch (Naske) 5-15 JuuniDir: Michael Wendeberg; Lav: Dominique Mentha
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Rigoletto (Verdi) 15 Sept-9 JaanDir: Pietro Rizzo; Lav: Rosetta Cucchi
Ja Schatz (Duit) 21+ SeptDir: Erke Duit; Lav: Erke Duit
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Sept-29 DetsDir: NN; Lav: Bernd Mottl
La Wally (Catalani) 20 Okt-16 DetsDir: Modestas Pitrenas; Lav: Guy Joosten
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 22 Dets-6 JuuniDir: Vinzenz Praxmarer; Lav: Cusch Jung
La finta giardiniera (Mozart) 2 Veeb-3 JuuniDir: Jeremy Carnall; Lav: Lydia Steier
Un ballo in maschera (Verdi) 27 Veeb-26 AprillDir: NN; Lav: Jim Lucassen
La forza del destino (concert) (Verdi) 8-14 MärtsDir: Pietro Rizzo
Eloise (Jenkins) 15-27 MärtsDir: Stéphane Fromageot; Lav: Natascha Ursuliak
Ariadne auf Naxos (Strauss) 4 Mai-4 JuuniDir: Otto Tausk; Lav: Aron Stiehl
Faust - Ein Requiem (Mitterer) 1-9 JuuniDir: Wolfgang Mitterer; Lav: Stephan Müller
Don Giovanni (Mozart) 6 Sept-30 DetsDir: Otto Tausk / Attilio Tomasello; Lav: Guy Joosten
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Okt-28 JaanDir: Modestas Pitrėnas / Attilio Tomasello; Lav: Alexander Nerlich
Ariadne auf Naxos (Strauss) 10 Nov-15 DetsDir: Otto Tausk; Lav: Aron Stiehl
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 30 Nov-25 JaanDir: Stéphane Fromageot; Lav: Cusch Jung
Der Messias (Handel) 20 DetsDir: Paul Goodwin
La Gioconda (Ponchielli) 1 Veeb-23 MaiDir: Pietro Rizzo / Attilio Tomasello; Lav: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 14 Veeb-4 MaiDir: Stéphane Fromageot; Lav: Rosetta Cucchi
Das schlaue Füchslein (Janáček) 19 Veeb-16 MärtsDir: Attilio Tomasello; Lav: Nicola Raab
Die tote Stadt (Korngold) 10 Mai-7 JuuniDir: Otto Tausk; Lav: Jan Schmidt-Garre
La favorita (Donizetti) 20 Juuni-4 JuuliDir: Attilio Tomasello; Lav: Guy Montavon
Winterthur, Theater am Stadtgarten  / 
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 18-20 AprillDir: Marc Niemann; Lav: Martin Schüler
Tajemství (Smetana) 4-5 MaiDir: Jiri Strunc; Lav: Dominik Benes
Tosca (Puccini) 26 Sept-6 OktDir: Yordan Kamdzhalov; Lav: Andrea Schwalbach
Die lustige Witwe (Lehár) 11-13 OktDir: Wolfgang Kluge; Lav: Johannes Zametzer
Dido and Aeneas (Purcell) 19-22 NovDir: Hans Huyssen; Lav: Heike Hanefeld
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 10-15 DetsDir: Johannes Knapp; Lav: Tom Ryser
La cage aux folles (Herman) 31 Dets-5 JaanDir: Inga Hilsberg; Lav: Bernd Schaarmann
Il turco in Italia (Rossini) 21-26 JaanDir: Mario Zambelli; Lav: Pierre-Emmanuel Rousseau
Das schlaue Füchslein (Janáček) 11-13 MärtsDir: Mirga Gražinyte-Tyla; Lav: Markus Bothe
Kiss me, Kate (Porter) 18-20 MärtsDir: Peter Christian Feigel; Lav: Holger Hauer
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 MaiDir: Ricardo Minasi; Lav: Cordula Däuper
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
O mon bel inconnu (Hahn) 19-27 Okt
The Bear (Walton) 11 Nov
Prestami tua moglie (Leoncavallo) 31 Jaan-5 VeebDir: Charl de Villiers; Lav: Serge Honegger
The Bear (Walton) 5 Juuni
Three Decembers (Heggie) 19-26 OktDir: Charl de Villiers; Lav: Matthias Flückiger
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Jenůfa (Janáček) 23 Sept-31 OktDir: Fabio Luisi / Patrick Lange; Lav: Dmitri Tcherniakov
Salome (Strauss) 27 Sept-14 JuuliDir: Cornelius Meister; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Roberto Devereux (Donizetti) 28 Sept-19 OktDir: Andriy Yurkevych; Lav: Giancarlo Del Monaco
Tosca (Puccini) 29 Sept-6 JaanDir: Fabio Luisi / Marco Armiliato; Lav: Robert Carsen
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Okt-16 NovDir: Pavel Baleff; Lav: Damiano Michieletto
Sale (Handel) 4-27 NovDir: Laurence Cummings; Lav: Christoph Marthaler
Le nozze di Figaro (Mozart) 6 Nov-4 DetsDir: Christopher Hogwood; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Die Schatzinsel (Schwemmer) 7 Nov-13 JuuliDir: Thomas Rösner / Jochen Rieder; Lav: Nadja Loschky
Un ballo in maschera (Verdi) 24 Nov-14 DetsDir: Nello Santi; Lav: David Pountney
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 Dets-5 JuuliDir: Alain Altinoglu; Lav: Andreas Homoki
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16 Dets-6 VeebDir: Patrick Lange; Lav: Adrian Marthaler
Cavalleria rusticana (Mascagni) 1-12 JaanDir: Alexander Vedernikov; Lav: Grischa Asagaroff
Pagliacci (Leoncavallo) 1-9 JaanDir: Alexander Vedernikov; Lav: Grischa Asagaroff
Tannhäuser (Wagner) 13 Jaan-2 VeebDir: Marc Erich Albrecht; Lav: Harry Kupfer
La scala di seta (Rossini) 19-30 JaanDir: Riccardo Frizza; Lav: Damiano Michieletto
Rigoletto (Verdi) 3 Veeb-13 JuuliDir: Fabio Luisi; Lav: Tatjana Gürbaca
Così fan tutte (Mozart) 7-17 VeebDir: Thomas Rösner; Lav: Sven-Eric Bechtolf
La bohème (Puccini) 15 Veeb-3 MärtsDir: Fabio Luisi; Lav: Philippe Sireuil
Carmen (Bizet) 8-17 MärtsDir: Patrick Fournillier; Lav: Matthias Hartmann
Drei Schwestern (Eötvös) 9 Märts-14 AprillDir: Michael Boder; Lav: Herbert Fritsch
Madama Butterfly (Puccini) 14 Märts-6 AprillDir: Carlo Rizzi; Lav: Grischa Asagaroff
Parsifal (Wagner) 23 Märts-1 AprillDir: Mikko Franck; Lav: Claus Guth
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 7 Aprill-21 JuuniDir: Teodor Currentzis / Keri-Lynn Wilson; Lav: Andreas Homoki
Rinaldo (Handel) 12-21 AprillDir: Ivor Bolton; Lav: Jens Daniel Herzog
Der geduldige Sokrates (Telemann) 25 Aprill-8 MaiDir: Christopher Moulds; Lav: Claudia Blersch
Falstaff (Verdi) 26 Aprill-12 MaiDir: Nello Santi; Lav: Sven-Eric Bechtolf
La traviata (Verdi) 5-18 MaiDir: Keri-Lynn Wilson; Lav: Jürgen Flimm
Don Giovanni (Mozart) 26 Mai-27 JuuniDir: Robin Ticciati / Fabio Luisi; Lav: Sebastian Baumgarten
Rusalka (Dvořák,A) 2-15 JuuniDir: Eivind Gullberg Jensen; Lav: Matthias Hartmann
Opera anthology (Wagner) 14-29 JuuniDir: Arno Waschk; Lav: Hans Neuenfels
La straniera (Bellini) 23 Juuni-14 JuuliDir: Fabio Luisi; Lav: Christof Loy
Der Rosenkavalier (Strauss) 30 Juuni-12 JuuliDir: Fabio Luisi; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Alexandre Bis (Martinů) 21+ SeptDir: Thomas Barthel; Lav: Jan Essinger
Die Soldaten (Zimmermann,B) 22 Sept-26 OktDir: Marc Albrecht; Lav: Calixto Bieito
Don Giovanni (Mozart) 25 Sept-11 OktDir: Robin Ticciati; Lav: Sebastian Baumgarten
Rigoletto (Verdi) 27 Sept-21 JuuniDir: Fabio Luisi; Lav: Tatjana Gürbaca
La straniera (Bellini) 28 Sept-22 OktDir: Fabio Luisi; Lav: Christof Loy
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 5 Okt-11 MaiLav: Anja Horst
Otello (Verdi) 13 Okt-1 NovDir: Friedemann Layer; Lav: Graham Vick
Faust (Gounod) 3 Nov-11 DetsDir: Patrick Lange; Lav: Jan Philipp Gloger
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 10-24 NovDir: Sebastian Weigle; Lav: Harry Kupfer
Jenůfa (Janáček) 22 Nov-7 DetsDir: Patrick Lange; Lav: Dmitri Tcherniakov
Das Gespenst von Canterville (Lange) 23 Nov-28 JuuniDir: Francesco Angelico / Jochen Rieder; Lav: Jasmina Hadziahmetovic
Fidelio (Beethoven) 8 Dets-11 JaanDir: Fabio Luisi / Thomas Rösner; Lav: Andreas Homoki
Sale (Handel) 14 Dets-5 JaanDir: Laurence Cummings; Lav: Christoph Marthaler, Marie-Eve Signeyrole
La bohème (Puccini) 22 Dets-3 JaanDir: Nello Santi; Lav: Philippe Sireuil
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 Jaan-1 VeebDir: Patrick Fournillier; Lav: Jens Daniel Herzog
Alcina (Handel) 26 Jaan-25 VeebDir: Giovanni Antonini; Lav: Christof Loy
Così fan tutte (Mozart) 6-16 VeebDir: Tomas Netopil; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Così fan tutte (Mozart) 6-16 VeebDir: Tomas Netopil; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Don Carlos (Verdi) 15 Veeb-1 MärtsDir: Fabio Luisi; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Aida (Verdi) 2 Märts-1 AprillDir: Fabio Luisi; Lav: Tatjana Gürbaca
Der fliegende Holländer (Wagner) 11-23 MärtsDir: Constantin Trinks; Lav: Andreas Homoki
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 21 Märts-2 AprillDir: Fabio Luisi; Lav: Grischa Asagaroff
Pique Dame (Tchaikovsky) 6 Aprill-18 MaiDir: Jiri Belohlavek; Lav: Robert Carsen
Andrea Chénier (Giordano) 12 Aprill-10 MaiDir: Nello Santi; Lav: Grischa Asagaroff
Salome (Strauss) 19 Aprill-4 MaiDir: Alain Altinoglu; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 MaiDir: Riccardo Minasi; Lav: Cordula Däuper
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 17 Mai-14 JuuniDir: Ivor Bolton; Lav: Willy Decker
Peter Grimes (Britten) 24-31 MaiDir: Erik Nielsen; Lav: David Pountney
La fanciulla del West (Puccini) 22 Juuni-13 JuuliDir: Marco Armiliato; Lav: Barrie Kosky
Roberto Devereux (Donizetti) 27 Juuni-13 JuuliDir: Andriy Yurkevych; Lav: Giancarlo Del Monaco
Carmen (Bizet) 29 Juuni-12 JuuliDir: Vasily Petrenko; Lav: Matthias Hartmann